News Portal

 • प्रजापति माथि चक्कु प्रहार गरेको आरोपमा च्याम्हासिंहबाट ३ युवक पक्राउ

  भक्तपुर, ३० मङ्सिर
  १८४५ पटक
  भक्तपुर, ३० मङ्सिर

  भक्तपुर प्रहरीले ज्यान मार्ने उद्योगमा संलग्न भएको आरोपमा ३ जनालाई पक्राउ गरि अनुसन्धान अघि बढाएको छ । भक्तपुर नगरपालिका ९ च्याम्हासिंह बस्ने ४८ वर्षीय गंगा प्रसाद प्रजापतिलाई चक्कु प्रहार गर्ने ३ जना पक्राउ परेका हुन् ।

  पक्राउ पर्नेमा भक्तपुर नगरपालिका वडा नम्बर ३ बंशगोपाल बस्ने बर्ष १९ को राम शेखर शिलाकार र सोही ठाउँ बस्ने बर्ष १९ कै समिर मंक र सिन्धुपाल्चोक साँगाचोकगढी नगरपालिका वडा नं ६ घर भई हाल बोडे बस्ने बर्ष १९ कै प्रबिण बस्नेत रहेको महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरका सूचना अधिकारी प्रहरी इन्स्पेक्टर पन्चलाल गोलेले जानकारी गराए ।

  इन्स्पेक्टर गोलेका अनुसार विवाहको जन्त गई फर्कन लागेका प्रजापतिलाई गत २५ गते राती अन्दाजी ९ बजेको समयमा भक्तपुर नगरपालिका १० स्थित कमलबिनायक बसपार्क नजिक शेखर र समिरसहितले चक्कु प्रहार गरी गम्भिर घाईते बनाई फरार भएका थिए । विशेष सूचनाको आधारमा प्रहरीले २८ गते च्याम्हासिंह स्थित सडकखण्डबाट उनीहरुलाई पक्राउ गरेको बताइएको छ ।

  ”उनीहरु उपर ज्यान मार्ने उद्योगमा मुद्दा दर्ता गरी ५ दिन म्याद थप भई थप अनुसन्धान कार्य भईरहेको छ ।” इन्स्पेक्टर गोलेले भने । उनका अनुसार चक्कु प्रहारमा परेका प्रजापतिको स्वास्थ्य अवस्था खतरामुक्त रहेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुर जिल्ला अदालतका ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट

  भक्तपुर जिल्ला अदालतमा एक वर्षमा ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट गरिएको बताइएको छ...

  एसईईमा राम्रो नतिजा ल्याउने विद्यार्थी र विद्यालयलाई एनप्याब्सन भक्तपुरको अभिनन्दन

  नेसनल प्याव्सन भक्तपुरले आफ्ना सदस्य विद्यालयहरुबाट यस वर्षको माध्यमिक शिक्षा उतीर्ण परीक्षा (एसईई) मा सम्मिलित...

  प्रधानमन्त्री ओलीसहित २१ मन्त्रीले लिए सपथ

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले प्रधानमन्त्रीको शपथ लिएका छन् । सोमबार राष्ट्रपति कार्यालय शीतल निवासमा आयोजित...

  नौ भाषामा दखल भएका रिजाललाई ५० हजार राशीको प्रतिभा पुरस्कार

  भाषा तथा सस्कृतिकर्मी भक्ती रिजाल प्रादेशिक “प्रतिभा” पुरस्कार बाट सम्मानित भएका छन् । रिजाललाई संघीय...

  दुर्लभ थापा मन्त्री बन्ने वा नबन्ने भन्नेबारे यस्तो छ महेश बस्नेतको भनाइ

  mahesh basnet bhaktapur 2

  पूर्व मन्त्री एवं नेकपा एमालेका पोलिटब्युरो सदस्य महेश बस्नेतले भक्तपुर-२ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ...