News Portal

 • चाँगुनारायण नगरपालिकाले सीपमूलक तालिम संचालन गर्ने : इच्छुक महिलाबाट आवेदन माग

  भक्तपुर, ९ पुस
  ८३२ पटक
  भक्तपुर, ९ पुस

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिकाले प्रत्येक महिलालाई नि:शुल्क सीपमूलक तालिम संचालन गर्ने भएको छ । यस आर्थिक वर्षका लागि स्वीकृत कार्यक्रम अन्तर्गत नगरपालिकाले महिलाहरुका लागि सीपमूलक तालिम संचालन गर्ने भएको हो ।

  चाँगुनारायण नगरपालिका प्रमुख सोमप्रसाद मिश्रका अनुसार नगरपालिका भित्रका प्रत्येक महिलालाई क्रमस: सीपमूलक तालिम उपलब्ध गराइने कार्यक्रम अन्तर्गत नगरपालिकाले सीपमूलक तालिममा सहभागी बन्न इच्छुक महिलाबाट आवेदन माग समेत गरिसकेको छ । एक महिलालाई एक सीपमूलक तालिम मात्र उपलब्ध गराइने भक्तपुर पोस्ट संग उनले भने ।

  नेकपाका केन्द्रीय सदस्य समेत रहेका नगर प्रमुख मिश्रले महिलाहरुले चाहेको सीपमूलक तालिमका लागि नगरपालिकामा आवेदन दिन सूचना गरिएको जानकारी गराए । सुखी नेपाली र समृद्ध नेपालको योजना सफल पार्न प्रत्येक घरमा आम्दानी बढ्नुपर्ने बताउदै नगर प्रमुख मिश्रले  सीपमूलक तालिमले यसमा सहयोग पुर्याउने विस्वास व्यक्त गरे ।

  नगरपालिकाकी अधिकृत निला कुमारी घिमिरेका अनुसार तालिममा सहभागी हुन चाहने महिलाहरुले पुस २२ गते सम्म आवेदन दिन सक्नेछन । खरीपाटीस्थित नगर कार्यपालिकाको कार्यालयमा आवेदन बुझाउनुपर्ने घिमिरेले बताइन । उनका अनुसार नागरिकताको प्रतिलिपि आवेदनका साथ् पेश गर्नुपर्नेछ । यस अघि कुनै तालिम लिएका महिलाहरुले त्यसको प्रमाण पत्रको प्रतिलिपि र पढेलेखेका महिलाहरुले आफ्नो शैक्षिक योग्यताको प्रमाणपत्रको प्रतिलिपि समेत संलग्न गरी आवेदन दिन सक्ने अधिकृत घिमिरेले भक्तपुर पोस्ट संग भनिन् ।

  भक्तपुर पोस्टको फेसबुक पेज लाइक गर्नुभयो ?

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सूर्यविनायकमा मानव कंकाल फेला : अनुसन्धानमा सहयोग गर्न प्रहरीको अपिल

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नं. ७ गुण्डु स्थित जंगलमा एक मानव कंकाल फेला परेको छ...

  निषेधाज्ञा खुलेसँगै थपिए कोरोना सङ्क्रमित , तेस्रो लहर आउनसक्ने चेतावनी

  निषेधाज्ञा खुलेसँगै कोरोना भाइरस सङ्क्रमणको दर पनि बढेको छ । पछिल्लो एक हप्ताको तथ्याङ्क हेर्दा...

  फेरी बढ्यो सुनचाँदीको मुल्य

  नेपाली बजारमा सुनचाँदीको मुल्य फेरी बढेको छ । आज छापावाला सुन तोलामा ३ सय रुपैयाँ...

  पुष्पलाल स्मृति दिवसको प्रवचन कार्यक्रममा प्रचण्ड माधव र विप्लवका नेता एकै ठाउमा

  नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’देखि नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका महासचिव नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’सम्म आज...

  बिजुक्छेसंग उत्तर कोरियाली राजदुतले खोले आन्तरिक कुरा

  नेपालका लागि प्रजातान्त्रिक जनगणतन्त्र कोरियाका राजदूत जो योङ मानले आफ्नो देशको आणविक शक्तिबारे अवगत गराएका...