News Portal

 • चाँगुनारायण नगरपालिकाले सीपमूलक तालिम संचालन गर्ने : इच्छुक महिलाबाट आवेदन माग

  भक्तपुर, ९ पुस
  १३२९ पटक
  भक्तपुर, ९ पुस

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिकाले प्रत्येक महिलालाई नि:शुल्क सीपमूलक तालिम संचालन गर्ने भएको छ । यस आर्थिक वर्षका लागि स्वीकृत कार्यक्रम अन्तर्गत नगरपालिकाले महिलाहरुका लागि सीपमूलक तालिम संचालन गर्ने भएको हो ।

  चाँगुनारायण नगरपालिका प्रमुख सोमप्रसाद मिश्रका अनुसार नगरपालिका भित्रका प्रत्येक महिलालाई क्रमस: सीपमूलक तालिम उपलब्ध गराइने कार्यक्रम अन्तर्गत नगरपालिकाले सीपमूलक तालिममा सहभागी बन्न इच्छुक महिलाबाट आवेदन माग समेत गरिसकेको छ । एक महिलालाई एक सीपमूलक तालिम मात्र उपलब्ध गराइने भक्तपुर पोस्ट संग उनले भने ।

  नेकपाका केन्द्रीय सदस्य समेत रहेका नगर प्रमुख मिश्रले महिलाहरुले चाहेको सीपमूलक तालिमका लागि नगरपालिकामा आवेदन दिन सूचना गरिएको जानकारी गराए । सुखी नेपाली र समृद्ध नेपालको योजना सफल पार्न प्रत्येक घरमा आम्दानी बढ्नुपर्ने बताउदै नगर प्रमुख मिश्रले  सीपमूलक तालिमले यसमा सहयोग पुर्याउने विस्वास व्यक्त गरे ।

  नगरपालिकाकी अधिकृत निला कुमारी घिमिरेका अनुसार तालिममा सहभागी हुन चाहने महिलाहरुले पुस २२ गते सम्म आवेदन दिन सक्नेछन । खरीपाटीस्थित नगर कार्यपालिकाको कार्यालयमा आवेदन बुझाउनुपर्ने घिमिरेले बताइन । उनका अनुसार नागरिकताको प्रतिलिपि आवेदनका साथ् पेश गर्नुपर्नेछ । यस अघि कुनै तालिम लिएका महिलाहरुले त्यसको प्रमाण पत्रको प्रतिलिपि र पढेलेखेका महिलाहरुले आफ्नो शैक्षिक योग्यताको प्रमाणपत्रको प्रतिलिपि समेत संलग्न गरी आवेदन दिन सक्ने अधिकृत घिमिरेले भक्तपुर पोस्ट संग भनिन् ।

  भक्तपुर पोस्टको फेसबुक पेज लाइक गर्नुभयो ?

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  स्पा सेन्टरका संचालक पौडेल पक्राउ

  रोजगारीको प्रलोभन देखाई वेश्यावृत्तीमा लगाएको अभियोगमा काठमाडौं महानगरपालिका-९ रातोपुलस्थित नुवाकोट व्यूटी पार्लर एण्ड स्पा सेन्टरका...

  भक्तपुर नगरपालिकाले सम्पूर्ण लागत आफै व्यहोर्ने गरी बनाउँदैछ थन्थु दरवार

  पुरातत्व विभागका महानिर्देशक सौभाग्य प्रधानाड्डको नेत्रित्वामा आएको एक टोलीले भक्तपुर नगरपालिकाको पुरानो नगरपालिका भवन रहेको...

  भक्तपुर केन्द्रबिन्दु भएर भूकम्प

  भक्तपुरमै केन्द्रबिन्दु गरी भूकम्प गएको छ । भक्तपुरको पलाँसे आसपास केन्द्रबिन्दु भएर मंगलवार राति करिब...

  गीत संगीतले संदेश दिन सक्नुपर्छ : सुनिल प्रजापति

  sunil prajapati bhaktapur

  भक्तपुर नगरपालिकाका प्रमुख सुनिल प्रजापतिले गीत संगीतले समाजलाई संदेश दिन सक्नुपर्ने प्रष्ट पारेका छन् ।...

  अन्नको सम्मान गर्ने पर्व ‘सकिमना पुन्ही’ सम्पन्न

  sakimana punhi

  अन्नको सम्मान गर्ने पर्वको रुपमा सकिमना पुन्ही सम्पन्न भएको छ । विशेषगरी नेवा समुदायले मनाउने...