News Portal

 • चाँगुनारायण नगरपालिकाले सीपमूलक तालिम संचालन गर्ने : इच्छुक महिलाबाट आवेदन माग

  भक्तपुर, ९ पुस
  १३८२ पटक
  भक्तपुर, ९ पुस

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिकाले प्रत्येक महिलालाई नि:शुल्क सीपमूलक तालिम संचालन गर्ने भएको छ । यस आर्थिक वर्षका लागि स्वीकृत कार्यक्रम अन्तर्गत नगरपालिकाले महिलाहरुका लागि सीपमूलक तालिम संचालन गर्ने भएको हो ।

  चाँगुनारायण नगरपालिका प्रमुख सोमप्रसाद मिश्रका अनुसार नगरपालिका भित्रका प्रत्येक महिलालाई क्रमस: सीपमूलक तालिम उपलब्ध गराइने कार्यक्रम अन्तर्गत नगरपालिकाले सीपमूलक तालिममा सहभागी बन्न इच्छुक महिलाबाट आवेदन माग समेत गरिसकेको छ । एक महिलालाई एक सीपमूलक तालिम मात्र उपलब्ध गराइने भक्तपुर पोस्ट संग उनले भने ।

  नेकपाका केन्द्रीय सदस्य समेत रहेका नगर प्रमुख मिश्रले महिलाहरुले चाहेको सीपमूलक तालिमका लागि नगरपालिकामा आवेदन दिन सूचना गरिएको जानकारी गराए । सुखी नेपाली र समृद्ध नेपालको योजना सफल पार्न प्रत्येक घरमा आम्दानी बढ्नुपर्ने बताउदै नगर प्रमुख मिश्रले  सीपमूलक तालिमले यसमा सहयोग पुर्याउने विस्वास व्यक्त गरे ।

  नगरपालिकाकी अधिकृत निला कुमारी घिमिरेका अनुसार तालिममा सहभागी हुन चाहने महिलाहरुले पुस २२ गते सम्म आवेदन दिन सक्नेछन । खरीपाटीस्थित नगर कार्यपालिकाको कार्यालयमा आवेदन बुझाउनुपर्ने घिमिरेले बताइन । उनका अनुसार नागरिकताको प्रतिलिपि आवेदनका साथ् पेश गर्नुपर्नेछ । यस अघि कुनै तालिम लिएका महिलाहरुले त्यसको प्रमाण पत्रको प्रतिलिपि र पढेलेखेका महिलाहरुले आफ्नो शैक्षिक योग्यताको प्रमाणपत्रको प्रतिलिपि समेत संलग्न गरी आवेदन दिन सक्ने अधिकृत घिमिरेले भक्तपुर पोस्ट संग भनिन् ।

  भक्तपुर पोस्टको फेसबुक पेज लाइक गर्नुभयो ?

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सेक्युरिटी प्रिन्टिङ प्रेसमा दोषी ठहर इन्जिनियरले गरे भक्तपुरस्थित आफ्नै निवासमा आत्महत्या

  भ्रष्टाचार मुद्दामा विशेष अदालतले दोषी करार गरेपछि एक सरकारी कर्मचारीले आत्महत्या गरेका छन् । सेक्युरिटी...

  सिरोहियाको पक्षमा उभिए सांसद थापा : ओलीमाथि आक्रोश, प्रचण्डप्रति गुनासो

  नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट निर्वाचित भक्तपुर-२ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापा कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष...

  अनुमती मागेरै रोए प्रअ महर्जन

  ललितपुर, १० जेठ २०८१ । मञ्च धुमधामले सजाइएको थियो । छेउमै नौमति बाजा घन्किरहेको थियो...

  स्थानीयले नियन्त्रणमा लिए मालबाहक टिपर

  बिशाल बस्नेत, महोत्तरी । अवैधानिकरुपमा नदीजन्य  पदार्थ ओसारपसार गरिरहेका टिपरहरुलाई स्थानीयहरुले नै नियन्त्रणमा लिएर प्रहरीलाई...

  पुँजीवादीहरु आफ्नो स्वार्थ सिद्ध गर्न प्रेस स्वतन्त्रताको कुरा गर्छन् : बिसंखे

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) की स्थायी समिति सदस्य अन्जना बिसंखेले प्रेस स्वतन्त्रता पुँजीवादीहरुको कब्जामा परेको बताएकी...