News Portal

 • सीटीईभीटीका महाशाखा प्रमुखहरुको कार्य सम्पादन संझौता सम्पन्न

  भक्तपुर, ९ पुस
  ११३१ पटक
  भक्तपुर, ९ पुस

  प्राविधिक शिक्षा तथा व्यवसायिक तालिम परिषद (सीटीईभीटी) का महाशाखा प्रमुखहरुको कार्य सम्पादन संझौता सम्पन्न गरिएको छ । सीटीईभीटीका सदस्य सचिव डा पुष्परमण वाग्ले र महाशाखा प्रमुखहरु बीच छुट्टाछुट्टै कार्यसम्पादन संझौता सम्पन्न गरिएको हो ।

  बुधवार सदस्य सचिव डा. वाग्ले र महाशाखा प्रमुखहरुबीच कार्यसम्पादन संझौता भएको उपनिर्देशक रोहित दाहालले बताए । दाहालका अनुसार प्राविधिक प्रशिक्षण प्रतिष्ठानका कार्यकारी निर्देशक अकिम श्रेष्ठ, टेक्स महाशाखाका निर्देशक ईश्वरी भट्ट, परीक्षा नियन्त्रक दिपक पौडेल, पाठ्यक्रम बिकास महाशाखाका निर्देशक मिष्टरकान्त मैनाली, सूचना तथा अनुसन्धान महाशाखाका निर्देशक मणिराज भट्टराई र स्तर निर्धारण तथा सम्बन्धन महाशाखाका निर्देशक विनोद बडालसंग कार्य सम्पादन सम्झौता सम्पन्न गरिएको छ ।

  यस अघि मङ्सिर २४ गते मंगलबार सदस्य सचिव डा.वाग्लेले पोलिटेक्निक महाशाखाका निर्देशक बिनय मिश्र, सूचना तथा अनुसन्धान महाशाखाका निर्देशक मणिराज भट्टराई, राष्ट्रिय सीप परीक्षण समितिका निर्देशक टेक बहादुर मल्ल, प्राविधिक महाशाखाका निर्देशक अनोज भट्टराईसंग कार्यसम्पादन सम्झौता गरेका थिए । सीटीईभीटीका अध्यक्ष समेत रहेका शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधि मन्त्री गिरिराजमणि पोखरेलको निर्देशनलाई तत्काल कार्यान्वयन गर्दै सदस्य सचिव डा. वाग्लेले उनीहरुसंग तत्काल कार्यसम्पादन संझौता गरेका थिए ।

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफ्ना मन्त्रीहरुको कामको मूल्यांकन गर्ने भन्दै उनीहरुसंग कार्यसम्पादन संझौता गरेपछि मन्त्रीले सचिव संग र सचिवले मातहतका कार्यालय प्रमुख र प्रमुखहरुले मातहतका शाखाप्रमुख हुँदै एवं रीतले कार्यसम्पादन संझौता गरी कार्यसम्पादनको मूल्यांकन गर्दै आइरहेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरमा तात्यो माओवादी केन्द्र : एकैदिन पाँच वडाका कार्यक्रम, ताथलीमा नयाँ कमिटी

  भक्तपुरमा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)ले आफ्नो सांगठनिक गतिविधि बढाएको छ । केपी ओली सरकार...

  सूर्यविनायकमा मानव कंकाल फेला : अनुसन्धानमा सहयोग गर्न प्रहरीको अपिल

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नं. ७ गुण्डु स्थित जंगलमा एक मानव कंकाल फेला परेको छ...

  निषेधाज्ञा खुलेसँगै थपिए कोरोना सङ्क्रमित , तेस्रो लहर आउनसक्ने चेतावनी

  निषेधाज्ञा खुलेसँगै कोरोना भाइरस सङ्क्रमणको दर पनि बढेको छ । पछिल्लो एक हप्ताको तथ्याङ्क हेर्दा...

  फेरी बढ्यो सुनचाँदीको मुल्य

  नेपाली बजारमा सुनचाँदीको मुल्य फेरी बढेको छ । आज छापावाला सुन तोलामा ३ सय रुपैयाँ...

  पुष्पलाल स्मृति दिवसको प्रवचन कार्यक्रममा प्रचण्ड माधव र विप्लवका नेता एकै ठाउमा

  नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’देखि नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका महासचिव नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’सम्म आज...