News Portal

 • सीटीईभीटीका महाशाखा प्रमुखहरुको कार्य सम्पादन संझौता सम्पन्न

  भक्तपुर, ९ पुस
  १२५९ पटक
  भक्तपुर, ९ पुस

  प्राविधिक शिक्षा तथा व्यवसायिक तालिम परिषद (सीटीईभीटी) का महाशाखा प्रमुखहरुको कार्य सम्पादन संझौता सम्पन्न गरिएको छ । सीटीईभीटीका सदस्य सचिव डा पुष्परमण वाग्ले र महाशाखा प्रमुखहरु बीच छुट्टाछुट्टै कार्यसम्पादन संझौता सम्पन्न गरिएको हो ।

  बुधवार सदस्य सचिव डा. वाग्ले र महाशाखा प्रमुखहरुबीच कार्यसम्पादन संझौता भएको उपनिर्देशक रोहित दाहालले बताए । दाहालका अनुसार प्राविधिक प्रशिक्षण प्रतिष्ठानका कार्यकारी निर्देशक अकिम श्रेष्ठ, टेक्स महाशाखाका निर्देशक ईश्वरी भट्ट, परीक्षा नियन्त्रक दिपक पौडेल, पाठ्यक्रम बिकास महाशाखाका निर्देशक मिष्टरकान्त मैनाली, सूचना तथा अनुसन्धान महाशाखाका निर्देशक मणिराज भट्टराई र स्तर निर्धारण तथा सम्बन्धन महाशाखाका निर्देशक विनोद बडालसंग कार्य सम्पादन सम्झौता सम्पन्न गरिएको छ ।

  यस अघि मङ्सिर २४ गते मंगलबार सदस्य सचिव डा.वाग्लेले पोलिटेक्निक महाशाखाका निर्देशक बिनय मिश्र, सूचना तथा अनुसन्धान महाशाखाका निर्देशक मणिराज भट्टराई, राष्ट्रिय सीप परीक्षण समितिका निर्देशक टेक बहादुर मल्ल, प्राविधिक महाशाखाका निर्देशक अनोज भट्टराईसंग कार्यसम्पादन सम्झौता गरेका थिए । सीटीईभीटीका अध्यक्ष समेत रहेका शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधि मन्त्री गिरिराजमणि पोखरेलको निर्देशनलाई तत्काल कार्यान्वयन गर्दै सदस्य सचिव डा. वाग्लेले उनीहरुसंग तत्काल कार्यसम्पादन संझौता गरेका थिए ।

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफ्ना मन्त्रीहरुको कामको मूल्यांकन गर्ने भन्दै उनीहरुसंग कार्यसम्पादन संझौता गरेपछि मन्त्रीले सचिव संग र सचिवले मातहतका कार्यालय प्रमुख र प्रमुखहरुले मातहतका शाखाप्रमुख हुँदै एवं रीतले कार्यसम्पादन संझौता गरी कार्यसम्पादनको मूल्यांकन गर्दै आइरहेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मध्यरातमा लुटियो आकाश भैरवको मुर्ति

  हल्चोक स्थित हल्चोक आकाश भैरवको मुर्ति मध्यरातमा लुटिएको छ। हल्चोक आकाश भैरव गुथिका अध्यक्ष सागर...

  बनेपालीको नेतृत्वमा बन्यो बागमती प्रदेश स्तरीय लेखक संघ

  अखिल नेपाल लेखक संघ, बागमती प्रदेशमा अगिव बनेपालीको अध्यक्षतामा नयाँ कार्यसमिति चयन गरिएको छ ।...

  भक्तपुर नगरब्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता शुरु

  भक्तपुर नगरपालिकाले हरेक वर्ष गर्दै आएको नगरव्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता शुरु भएको छ । सोमबार...

  भक्तपुरका ८ मानन्धर सम्मानित

  भक्तपुर उद्योग वाणिज्य संघका नवनिर्वाचित अध्यक्ष शिवप्रसाद मानन्धरसहित ८ जना अगुवा मानन्धरहरुलाई सम्मान गरिएको छ...

  जुगलको अध्यक्षतामा प्रेस सेन्टर नेपालको नयाँ नेतृत्व निर्वाचित

  क्रान्तिकारी पत्रकारहरुको संगठन प्रेस सेन्टर नेपालको चितवनमा सम्पन्न चौथो राष्ट्रिय महाधिवेशनबाट नयाँ नेतृत्व चयन भएको...