News Portal

 • सीटीईभीटीका महाशाखा प्रमुखहरुको कार्य सम्पादन संझौता सम्पन्न

  भक्तपुर, ९ पुस
  १५७६ पटक
  भक्तपुर, ९ पुस

  प्राविधिक शिक्षा तथा व्यवसायिक तालिम परिषद (सीटीईभीटी) का महाशाखा प्रमुखहरुको कार्य सम्पादन संझौता सम्पन्न गरिएको छ । सीटीईभीटीका सदस्य सचिव डा पुष्परमण वाग्ले र महाशाखा प्रमुखहरु बीच छुट्टाछुट्टै कार्यसम्पादन संझौता सम्पन्न गरिएको हो ।

  बुधवार सदस्य सचिव डा. वाग्ले र महाशाखा प्रमुखहरुबीच कार्यसम्पादन संझौता भएको उपनिर्देशक रोहित दाहालले बताए । दाहालका अनुसार प्राविधिक प्रशिक्षण प्रतिष्ठानका कार्यकारी निर्देशक अकिम श्रेष्ठ, टेक्स महाशाखाका निर्देशक ईश्वरी भट्ट, परीक्षा नियन्त्रक दिपक पौडेल, पाठ्यक्रम बिकास महाशाखाका निर्देशक मिष्टरकान्त मैनाली, सूचना तथा अनुसन्धान महाशाखाका निर्देशक मणिराज भट्टराई र स्तर निर्धारण तथा सम्बन्धन महाशाखाका निर्देशक विनोद बडालसंग कार्य सम्पादन सम्झौता सम्पन्न गरिएको छ ।

  यस अघि मङ्सिर २४ गते मंगलबार सदस्य सचिव डा.वाग्लेले पोलिटेक्निक महाशाखाका निर्देशक बिनय मिश्र, सूचना तथा अनुसन्धान महाशाखाका निर्देशक मणिराज भट्टराई, राष्ट्रिय सीप परीक्षण समितिका निर्देशक टेक बहादुर मल्ल, प्राविधिक महाशाखाका निर्देशक अनोज भट्टराईसंग कार्यसम्पादन सम्झौता गरेका थिए । सीटीईभीटीका अध्यक्ष समेत रहेका शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधि मन्त्री गिरिराजमणि पोखरेलको निर्देशनलाई तत्काल कार्यान्वयन गर्दै सदस्य सचिव डा. वाग्लेले उनीहरुसंग तत्काल कार्यसम्पादन संझौता गरेका थिए ।

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफ्ना मन्त्रीहरुको कामको मूल्यांकन गर्ने भन्दै उनीहरुसंग कार्यसम्पादन संझौता गरेपछि मन्त्रीले सचिव संग र सचिवले मातहतका कार्यालय प्रमुख र प्रमुखहरुले मातहतका शाखाप्रमुख हुँदै एवं रीतले कार्यसम्पादन संझौता गरी कार्यसम्पादनको मूल्यांकन गर्दै आइरहेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  खानेपानी वितरण र शुल्क असुलीको जिम्मेवारी स्थानीय तहलाई दिनुपर्ने सांसद सुवालको सुझाव

  prem suwal

  खानेपानी मन्त्री महिन्द्रराय यादवको अध्यक्षतामा काठमाडौं उपत्यकामा खानेपानीको समस्या र समाधानका बारे अन्तरक्रिया सम्पन्न भएको...

  भरतपुरको घर घरमै पुगेर स्वास्थ्य सेवा, मेयर दाहालले गरिन् शुभारम्भ

  renu dahal

  भरतपुरका घर घरमै पुगेर स्वास्थ्यकर्मीले जेष्ठ नागरिक, अशक्त तथा अपाङ्गता भएकालाई स्वास्थ्य सेवा दिने कार्यक्रम...

  सिडिओ छोडेर भक्तपुरको प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतमा भट्टराई

  निजामती सेवाका उपसचिव बसन्त भट्टराई सिडिओ छोडेर स्थानीय सरकारको प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतमा सरुवा भएका छन्...

  उपचाररत उपप्रधान एवं गृहमन्त्री श्रेष्ठलाई भेट्न नपाइने

  प्रधानमन्त्री पुष्प कमल दाहाल प्रचण्डले उपप्रधान एवं गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठको स्वास्थ्य अवस्थाबारे जानकारी लिएका छन्...

  प्रधानमन्त्री प्रचण्ड अस्पताल पुगेर लिए उपप्रधान एवं गृह मन्त्री श्रेष्ठको स्वास्थ्य बारे जानकारी

  प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले उपप्रधान एवं गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठको स्वास्थ्य अवस्थाबारे जानकारी लिएका छन् ।बुधवार...