News Portal

 • सीटीईभीटीका महाशाखा प्रमुखहरुको कार्य सम्पादन संझौता सम्पन्न

  भक्तपुर, ९ पुस
  १६२२ पटक
  भक्तपुर, ९ पुस

  प्राविधिक शिक्षा तथा व्यवसायिक तालिम परिषद (सीटीईभीटी) का महाशाखा प्रमुखहरुको कार्य सम्पादन संझौता सम्पन्न गरिएको छ । सीटीईभीटीका सदस्य सचिव डा पुष्परमण वाग्ले र महाशाखा प्रमुखहरु बीच छुट्टाछुट्टै कार्यसम्पादन संझौता सम्पन्न गरिएको हो ।

  बुधवार सदस्य सचिव डा. वाग्ले र महाशाखा प्रमुखहरुबीच कार्यसम्पादन संझौता भएको उपनिर्देशक रोहित दाहालले बताए । दाहालका अनुसार प्राविधिक प्रशिक्षण प्रतिष्ठानका कार्यकारी निर्देशक अकिम श्रेष्ठ, टेक्स महाशाखाका निर्देशक ईश्वरी भट्ट, परीक्षा नियन्त्रक दिपक पौडेल, पाठ्यक्रम बिकास महाशाखाका निर्देशक मिष्टरकान्त मैनाली, सूचना तथा अनुसन्धान महाशाखाका निर्देशक मणिराज भट्टराई र स्तर निर्धारण तथा सम्बन्धन महाशाखाका निर्देशक विनोद बडालसंग कार्य सम्पादन सम्झौता सम्पन्न गरिएको छ ।

  यस अघि मङ्सिर २४ गते मंगलबार सदस्य सचिव डा.वाग्लेले पोलिटेक्निक महाशाखाका निर्देशक बिनय मिश्र, सूचना तथा अनुसन्धान महाशाखाका निर्देशक मणिराज भट्टराई, राष्ट्रिय सीप परीक्षण समितिका निर्देशक टेक बहादुर मल्ल, प्राविधिक महाशाखाका निर्देशक अनोज भट्टराईसंग कार्यसम्पादन सम्झौता गरेका थिए । सीटीईभीटीका अध्यक्ष समेत रहेका शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधि मन्त्री गिरिराजमणि पोखरेलको निर्देशनलाई तत्काल कार्यान्वयन गर्दै सदस्य सचिव डा. वाग्लेले उनीहरुसंग तत्काल कार्यसम्पादन संझौता गरेका थिए ।

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफ्ना मन्त्रीहरुको कामको मूल्यांकन गर्ने भन्दै उनीहरुसंग कार्यसम्पादन संझौता गरेपछि मन्त्रीले सचिव संग र सचिवले मातहतका कार्यालय प्रमुख र प्रमुखहरुले मातहतका शाखाप्रमुख हुँदै एवं रीतले कार्यसम्पादन संझौता गरी कार्यसम्पादनको मूल्यांकन गर्दै आइरहेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरले उत्कृष्ट विद्यार्थी, शिक्षक र विद्यालय घोषणा गरी प्रोत्साहन गर्ने

  भक्तपुर नगरपालिकाले उत्कृष्ट विद्यार्थी, शिक्षक र विद्यालय घोषणा गरी प्रोत्साहनको नीति लिएको छ । शिक्षामा...

  हनुमन्ते अस्तव्यस्त,करोडौं फ्रिज गरी सरोकारवाला मस्त भन्दै नेता एवं अभियन्ता रंजित आक्रोशित

  hanumante naresh

  कुनैपनि समाजको सभ्यता त्यसको नदी र खोलानालासंग सम्बन्धित हुन्छ । भक्तपुरको हनुमती(हनुमन्ते) खोलाले पनि यहाँको...

  चाँगुनारायणका पूर्व मेयर मिश्रलाई मातृशोक

  चाँगुनारायण नगरपालिकाका संस्थापक मेयर एवं नेकपा(एमाले) का केन्द्रीय सदस्य सोमप्रसाद मिश्रलाई मातृशोक परेको छ ।...

  सूर्यविनायक नगरपालिकाको आफ्नै सडक संजाल र नगर यातायात हुनुपर्नेमा कांग्रेसको जोड

  नेपाली कांग्रेस सूर्यविनायक नगर समितिले स्थानीय सरकारलाई गम्भीर ध्यानाकर्षण गराएको छ । मंगलवार सो समितिले...

  भक्तपुरे गायक कपिलको स्वरमा काठमाडौं

  भक्तपुर शहरबारे गीत गाइसकेका भक्तपुरे गायक कपिल कस्पालले राजधानी काठमाडौं शहरलाई पनि आफ्नो स्वरमा सजाएका...