News Portal

 • संसाझै १६ वर्षे सुवालको हत्या गरी फरार २ सिद्धपोखरीको गेस्ट हाउसबाट समातिए

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ८ माघ २०७६
  २४१३ पटक
  भक्तपुर, ८ माघ २०७६

  संसाझै छुरा घोपी १६ वर्षे किसोरको हत्या गरेको अभियोगमा २ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । भक्तपुर नगरपालिका वडा नं. ६ भोलाँछेमा छुरा घोपी फरार रहेको आशंकामा प्रहरीले उनीहरुलाई पक्राउ गरेको हो ।

  बुधवार साँझ भोलाँछेमा चाँगुनारायण ७ चोखाका अन्दाजी १६ वर्षिय किसोर रोहन सुवाललाई धारिलो हतियार (छुरा) प्रहार गरी घाईते बनाईएको थियो । स्थानीयको सूचनाको आधारमा प्रहरीले सुवाललाई उद्दार गरी भक्तपुर अस्पताल तर्फ ल्याउदै गर्दा उनको बाटोमै मृत्यु भएको महानगरीय प्रहरी परिसरका डीएसपी कुमार बिक्रम थापाले बताए ।” घाईते रोहनलाई भक्तपुर अस्पताल ल्याइएपनि चिकित्सकले उपचारको लागी ल्याउने क्रममा बाटोमै मृत्यु भएको घोषणा गर्नुभयो ।” डीएसपी थापाले भक्तपुर पोस्टसंग भने ।

  प्रहरीका अनुसार छुरा प्रहार गर्ने मानिसहरु भने फरार भैसकेका थिए । हुलिया पहिचान गरी खोजतलास गर्ने क्रममा राती ८ बजेको समयमा शंकास्पद २ जनालाई भक्तपुर १ दुधपाटीस्थित सिद्धपोखरीनजिकको कान्तिपुर गेष्‍ट हाउसबाट नियन्त्रणमा लिइएको डीएसपी थापाको भनाइ छ ।

  ”उमेर १५/१६ वर्ष बताउने २ जना शंकास्पद व्यक्तिहरुलाई कान्तिपुर गेष्‍ट हाउसको कोठा नं. २०३ मा लुकीछुपी बसेको अवस्थामा फेला पारी नियन्त्रणमा लिईएको छ ।” डीएसपी थापाले बताए । हत्यामा प्रयोग गरिएको छुरा समेत प्रहरीले फेला पारेको बताइएको छ । ”पक्राउ परेका व्यक्तिहरुले देखाए अनुसार खोज्दैजादा घटनाको क्रममा प्रयोग भएको छुरा समेत बरामद गरीएको छ ।” सूचना अधिकारी समेत रहेका डीएसपी थापाले भने ।

  पक्राउ परेका व्यक्तिहरुले भक्तपुर २ कालोपाटी देखी झौखेल जाने सडक नजिकको झाडीमा लुकाई छिपाई राखेको अवस्थामा छुरा भेटिएको बताइएको छ । पक्राउ परेका व्यक्तिहरुको पहिचान सार्वजनिक गरिएको छैन । उनीहरुलाई महानगरीय प्रहरी परिसरमा राखी हत्याको थप अनुसन्धान भैरहेको प्रहरीको भनाइ छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरमा तात्यो माओवादी केन्द्र : एकैदिन पाँच वडाका कार्यक्रम, ताथलीमा नयाँ कमिटी

  भक्तपुरमा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)ले आफ्नो सांगठनिक गतिविधि बढाएको छ । केपी ओली सरकार...

  सूर्यविनायकमा मानव कंकाल फेला : अनुसन्धानमा सहयोग गर्न प्रहरीको अपिल

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नं. ७ गुण्डु स्थित जंगलमा एक मानव कंकाल फेला परेको छ...

  निषेधाज्ञा खुलेसँगै थपिए कोरोना सङ्क्रमित , तेस्रो लहर आउनसक्ने चेतावनी

  निषेधाज्ञा खुलेसँगै कोरोना भाइरस सङ्क्रमणको दर पनि बढेको छ । पछिल्लो एक हप्ताको तथ्याङ्क हेर्दा...

  फेरी बढ्यो सुनचाँदीको मुल्य

  नेपाली बजारमा सुनचाँदीको मुल्य फेरी बढेको छ । आज छापावाला सुन तोलामा ३ सय रुपैयाँ...

  पुष्पलाल स्मृति दिवसको प्रवचन कार्यक्रममा प्रचण्ड माधव र विप्लवका नेता एकै ठाउमा

  नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’देखि नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका महासचिव नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’सम्म आज...