News Portal

 • पुलिसलाई हराउँदै आर्मी पुनः शीर्ष स्थानमा

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाता१९ माघ २०७६
  ३९२ पटक
  १९ माघ २०७६

  काठमाडौं । नवयुग श्रेष्ठले दुई गोल गरेपछि त्रिभुवन आर्मी क्लबले शहीद स्मारक ए डिभिजन लिगमा विभागीय डर्बी भिडन्तमा नेपाल पुलिसलाई पराजित गरेको छ । दशरथ रंगशालामा आइतबार भएको खेलमा आर्मीले पुनरागमन गर्दै पुलिसमाथि ४-२ को शानदार जीत हात पारेको हो । पुलिसले दुई पटक अग्रता लिएर पनि कायम राख्न सकेन ।जीतपछि आर्मी १० खेलबाट २३ अंक जोड्दै २४ घण्टापछि नै अंकतालिकामा शीर्ष स्थानमा फर्किएको छ ।

  जारी लिगमा २३ अंकसहित नेतृत्व गरिरहेको छ । आर्मीलाई १० खेलमा २२ अंक जोडेको मछिन्द्र क्लब पछ्याइ रहेको छ ।खेलमा पुलिसका लागि १९ औं मिनेटमा बुद्ध बल तामाङले गोल गर्दै टिमलाई सुरुवाती १-० को अग्रता दिलाएका थिए भने ३४ औं मिनेटमा आर्मीका सुमन अर्यालले गोल फर्काउँदै पहिलो हाफ १-१ गोल बराबरी सकिएको थियो ।

  तर, दोस्रो हाफमा पुलिसका मानबहादुर परियारले गोल गर्दै आर्मीलाई दबाबमा पार्न सफल भएका थिए । उनले खेलको ५८ औं मिनेटमा नीर कुमार राईको कर्नरमा गोल गरेका थिए ।पुलिससँग २-१ गोलले पछि रहेको आर्मीका लागि खेलको ७७ औं मिनेटमा विवेक बस्नेतको क्रसमा नवयुग श्रेष्ठले गोल गर्दै टीमलाई २-२ को बराबरी भएको थियो ।

  खेल २-२ को बराबरीमा रहँदा आर्मीका नवयुग श्रेष्ठले व्यक्तिगत दोस्रो तथा टीमका लागि उत्कृष्ट गोल गरेका थिए । नवयुगले खेलको ८५ औं मिनेटमा गोल गरेका हुन् ।

  यस्तै खेलको ८९ औं मिनेटमा आर्मीका सुदील राईले टीमका लागि चौथो गोल गरेका थिए ।यो सँगै नवयुगले जारी लिगमा व्यक्तिगत ६ गोल पूरा गरेका छन् । लिगमा नवयुग र च्यासल युवा क्लबका सन्तोष साहुखल सर्वाधिक गोलकर्ता बनेका छन् ।दुवै खेलाडीको ६ गोल गरेका छन् ।पराजित पुलिसको १० खेलमा १४ अंक रहेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  यि हुन् मंगलवारको मन्त्रिपरिषद् बैठकले गरेका ८ निर्णय

  काठमाडौं। प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा मंगलबार बसेको मन्त्रिपरिषद बैठकले विभिन्न ८ वटा निर्णयहरु गरेको छ ।...

  शिक्षक सेवा आयोगको अध्यक्षमा मधुप्रसाद रेग्मी नियुक्त

  काठमाडौं । शिक्षक सेवा आयोगको अध्यक्षमा मधुप्रसाद रेग्मी नियुक्त भएका छन् । बुधबार बसेको मन्त्रिपरिषद्...

  माधव नेपाल र प्रचण्डबीच भेटवार्ता

  नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाललाई भेट्न नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल कोटेश्वर पुगेका...

  अनलाइन शिक्षणसम्बन्धी तालिम माग गरेमा विद्यालयलाई सोझै दिने सरकारी तयारी

    – १० लाख ९३ हजार बालबालिका अनलाइन कक्षामा – इच्छाशक्ति भएका सामुदायिक विद्यालयहरुले अनलाइनबाटै...

  भूवन र दीपाश्रीको सम्बन्ध चिसिएको चर्चा हल्ला मात्रै !

  सर्वाधिक ग्रस कमाई गर्न सफल चलचित्र ‘छक्का पन्जा’का ३ वटै सिरिजका कारण निर्देशक दीपाश्री निरौला...