News Portal

 • सांसद प्रेम सुवालको आरोप – प्रधानमन्त्री ठगहरुको घेरामा परे

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ३ फागुन
  १००० पटक
  भक्तपुर, ३ फागुन

  नेमकिपा सचिव समेत रहेका प्रतिनिधि सभाका सांसद प्रेम सुवालले प्रधानमन्त्रीलाई ठगहरुले घेरेको बताएका छन् । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली ठगहरुको चंगुलमा परेको उनको भनाइ छ ।

  शनिवार प्रम ओलीले आफ्नो दुई वर्षे कार्य समिक्षा संसदमा सुनाएपछि बोलेका सांसद सुवालले शहिदका आमाहरुको हवाला दिंदै नेताहरु ठेकेदार, डोजर टिपर मालिक भएर पैसा कमाइरहेको र ३ करोडमा २ करोड आफ्नै खल्तीमा राखिरहेको सुनाए । उनले सोही क्रममा प्रधानमन्त्री ठगहरुकै घेरा भित्र रमाइरहेकाले फेरी लडाई होला जस्तो लागेको बताए ।

  उनले भक्तपुरका जनताको भनाइ राख्दै संसदमा भक्तपुरमा कोरोना भाइरसको क्वारेन्टाइन स्थल बनाउनु र नगरकोट सडक नबनाउनु भक्तपुरको पर्यटन समाप्त पार्नु भएको भनेका छन् । त्यतिमात्र होइन, यो कार्य स्थानीय जनतालाई भगाउनु भएको समेत उनको भनाइ छ । उक्त क्रममा उनले राजधानीलाई काठमाडौ उपत्यका बाहिर लानुपर्ने आवस्यकता समेत औल्याएका थिए ।

  सांसद सुवालको प्रश्नको उत्तर दिंदै प्रधानमन्त्री ओलीले संसदमा भने, ”क्वारेन्टाइन स्थल ७७ जिल्ला मध्ये एउटामा त राख्न पर्यो ? कसैले आफ्नोमा राखौ नभन्ने । त्यसैले मैले मेरै जिल्लामा राख्ने निर्णय लिए । भक्तपुर मेरो पनि गृह जिल्ला हो ।”

  उनले बिरामीलाई नेपाल नल्याइएको बताउदै त्यैपनि बाटोमा संक्रमण भए/नभएको यकिन गर्न क्वारेन्टाइनमा राख्ने व्यवस्था मिलाइएको जानकारी गराए । सांसद सुवालको अन्य प्रसंगमा भने प्रम ओलीले उत्तर दिएनन । संसदमा सांसद सुवाल बोलिरहँदा प्रम ओली गम्भीरतापूर्वक सुनिरहेका देखिन्थे ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  देशभरका सबै वडा कमिटी गठन गर्न माओवादी केन्द्रको निर्देशन

  नेकपा माओवादी केन्द्रको केन्द्रीय समिति बैठकले आज दुई निर्णय गरेको छ । आइतबार पार्टी केन्द्रीय...

  त्रिविमा आंशिक शिक्षकको तालाबन्दी

  त्रिभुवन विश्वविद्यालय (त्रिवि) मा आंशिक शिक्षकले विभिन्न माग राख्दै एक सातादेखि तालाबन्दी गरेका छन् ।...

  सभामुखको पहलपछि सरकारी तलब भत्ता सरकारी बैंकबाट

  अब सांसदले तलबभत्ता सरकारी बैंकबाट पाउने भएका छन् । संसद सचिवालयले केही महिनायता पहल गरेर...

  नर्वे सेनामा नेपाली युवाको प्रवेश

  नेपालका ८ युवा नर्वे सेनामा भर्ती भएका छन् । नर्वे सेनामा नेपाली युवाको प्रवेश यो...

  पत्रकार मोहन बल्ललाई मातृशोक

  नेपाल पत्रकार महासंघ, भक्तपुरका निवर्तमान कोषाध्यक्ष एवं श्रमजिवी पत्रकार मोहन बल्ललाई मातृशोक परेको छ ।...