News Portal

 • जगातीमा लक डाउनमै गयो २८ वर्षिय युवकको ज्यान

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता सूर्यविनायक,१२ चैत
  ३८१६ पटक
  सूर्यविनायक,१२ चैत

  अरनिको राजमार्ग अन्तर्गत सूर्यविनायक ८ जगातीस्थित बस पकेट नजिकै सवारी दुर्घटना हुँदा एकको ज्यान गएको छ भने दुईजना घाइते भएका छन् । देश लक डाउनमै  रहेको बेला यात्रामा रहेका ३ जना दुर्घटनामा पर्दा मोटरसाइकल चालकको मृत्यु भएको हो ।

  तेल सकिएपछि रोकी राखेको ना ६ ख ११०३ नं को ट्रकलाई मंगलवार राती मोटरसाइकलले पछाडी बाट टक्कर दिंदा उक्त दुर्घटना भएको प्रहरीको भनाइ छ ।

  प्रहरीका अनुसार दुर्घटनामा परी ज्यान गुमाउनेमा सिन्धुपाल्चोकको जुगल गाउँपालिका. घर भई हाल भक्तपुरको कमलबिनायक बस्ने बर्ष २८ को उत्तर ब.तामाङ रहेका छन् । गएराती करिब सवा ९ बजे दुर्घटना पछि घाइते भएका उनलाई प्रहरीले उद्धार गरी इवामुरा अस्पताल पुर्याएको थियो । राती करिब ९ : ३५ बजेको समयमा अस्पतालले उनलाई मृत घोषित गरिदिएको डीएसपी दिपक गिरीले जानकारी दिए ।

  डीएसपी गिरीका अनुसार सूर्यबिनायकबाट जादै गरेको बा ९० प ४०४० नं को मोटरसाइकलले ट्रकलाई पछाडीबाट ठक्कर दिंदा मोटरसाइकलमा सवार जुगल गाउँपालिका नै घर भई हाल कमलविनायक बस्ने वर्ष २८ को आकाश तामाङ गम्भीर घाइते भएका छन् । उनलाई इवामुराबाट राती नै केएमसी अस्पताल रिफर गरिएको छ भने ११ वर्षिया कोलसङ डोल्मा तामाङ उपचार पश्चात राती नै डिस्चार्ज भैसकेकी छन् ।

  देश लक् डाउनमा रहेका बेला उनीहरु किन बाहिर निस्किए भन्ने बारे थाहाँ हुन सकेको छैन । बाटो खाली भएका कारण तीब्र गति लिंदा रोकिराखेको ट्रकमा ठोक्किन पुगेको प्रहरीको आशंका छ । दुवै सवारी साधन र ट्रक चालक चितवनको भरतपुर १६ बस्ने वर्ष २६ को दुर्गा ब तामाङलाई महानगरीय प्रहरी वृत जगातीले नियन्त्रणमा लिई थप अनुसन्धान कार्य भईरहेको महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरले जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरमा तात्यो माओवादी केन्द्र : एकैदिन पाँच वडाका कार्यक्रम, ताथलीमा नयाँ कमिटी

  भक्तपुरमा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)ले आफ्नो सांगठनिक गतिविधि बढाएको छ । केपी ओली सरकार...

  सूर्यविनायकमा मानव कंकाल फेला : अनुसन्धानमा सहयोग गर्न प्रहरीको अपिल

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नं. ७ गुण्डु स्थित जंगलमा एक मानव कंकाल फेला परेको छ...

  निषेधाज्ञा खुलेसँगै थपिए कोरोना सङ्क्रमित , तेस्रो लहर आउनसक्ने चेतावनी

  निषेधाज्ञा खुलेसँगै कोरोना भाइरस सङ्क्रमणको दर पनि बढेको छ । पछिल्लो एक हप्ताको तथ्याङ्क हेर्दा...

  फेरी बढ्यो सुनचाँदीको मुल्य

  नेपाली बजारमा सुनचाँदीको मुल्य फेरी बढेको छ । आज छापावाला सुन तोलामा ३ सय रुपैयाँ...

  पुष्पलाल स्मृति दिवसको प्रवचन कार्यक्रममा प्रचण्ड माधव र विप्लवका नेता एकै ठाउमा

  नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’देखि नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका महासचिव नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’सम्म आज...