News Portal

 • जगातीमा लक डाउनमै गयो २८ वर्षिय युवकको ज्यान

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता सूर्यविनायक,१२ चैत
  ४१७४ पटक
  सूर्यविनायक,१२ चैत

  अरनिको राजमार्ग अन्तर्गत सूर्यविनायक ८ जगातीस्थित बस पकेट नजिकै सवारी दुर्घटना हुँदा एकको ज्यान गएको छ भने दुईजना घाइते भएका छन् । देश लक डाउनमै  रहेको बेला यात्रामा रहेका ३ जना दुर्घटनामा पर्दा मोटरसाइकल चालकको मृत्यु भएको हो ।

  तेल सकिएपछि रोकी राखेको ना ६ ख ११०३ नं को ट्रकलाई मंगलवार राती मोटरसाइकलले पछाडी बाट टक्कर दिंदा उक्त दुर्घटना भएको प्रहरीको भनाइ छ ।

  प्रहरीका अनुसार दुर्घटनामा परी ज्यान गुमाउनेमा सिन्धुपाल्चोकको जुगल गाउँपालिका. घर भई हाल भक्तपुरको कमलबिनायक बस्ने बर्ष २८ को उत्तर ब.तामाङ रहेका छन् । गएराती करिब सवा ९ बजे दुर्घटना पछि घाइते भएका उनलाई प्रहरीले उद्धार गरी इवामुरा अस्पताल पुर्याएको थियो । राती करिब ९ : ३५ बजेको समयमा अस्पतालले उनलाई मृत घोषित गरिदिएको डीएसपी दिपक गिरीले जानकारी दिए ।

  डीएसपी गिरीका अनुसार सूर्यबिनायकबाट जादै गरेको बा ९० प ४०४० नं को मोटरसाइकलले ट्रकलाई पछाडीबाट ठक्कर दिंदा मोटरसाइकलमा सवार जुगल गाउँपालिका नै घर भई हाल कमलविनायक बस्ने वर्ष २८ को आकाश तामाङ गम्भीर घाइते भएका छन् । उनलाई इवामुराबाट राती नै केएमसी अस्पताल रिफर गरिएको छ भने ११ वर्षिया कोलसङ डोल्मा तामाङ उपचार पश्चात राती नै डिस्चार्ज भैसकेकी छन् ।

  देश लक् डाउनमा रहेका बेला उनीहरु किन बाहिर निस्किए भन्ने बारे थाहाँ हुन सकेको छैन । बाटो खाली भएका कारण तीब्र गति लिंदा रोकिराखेको ट्रकमा ठोक्किन पुगेको प्रहरीको आशंका छ । दुवै सवारी साधन र ट्रक चालक चितवनको भरतपुर १६ बस्ने वर्ष २६ को दुर्गा ब तामाङलाई महानगरीय प्रहरी वृत जगातीले नियन्त्रणमा लिई थप अनुसन्धान कार्य भईरहेको महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरले जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  पानी पटाउँदा करेन्ट लागेपछि भक्तपुरमा एक किसानको निधन

  खेतमा पानी लैजाने क्रममा करेन्ट लागी भक्तपुरमा एक किसानको ज्यान गएको छ । भक्तपुर नगरपालिका...

  आज मध्यपुर थिमिमा हात्ती माथि नाँच देखाइने

  मंगलबार मध्यपुर थिमिका विभिन्न स्थानमा पुलु किसि नाच देखाइने भएको छ। करिव चार वर्षपछि आज...

  भक्तपुरमा सहकारीकर्मीको बागमती प्रदेश समिट हुने

  बागमती प्रदेश बचत तथा ऋण सहकारी संघ (बागमती प्रोस्कून) को आयोजनामा यही फागुन १६ र...

  ७१ वर्षमा विवाह

  डोटीको जोरायल गाउँपालिका-५ भाम गाउँका ७१ वर्षीय वृद्धले आफ्नो प्रेमलाई विवाहमा परिणत गरेका छन् ।...

  अन्ना स्टिरले पाउने भइन् यो वर्षको कालीभक्त पन्त लोकसाहित्य अन्तर्राष्ट्रिय पुरस्कार

  फलेवास पर्वत । कालीभक्त–कृष्णा पन्त स्मृति प्रतिष्ठानद्वारा स्थापित कालीभक्त पन्त लोकसाहित्य अन्तर्राष्ट्रिय पुरस्कार २०८० अमेरिकन...