News Portal

 • गुण्डूका मनकारी कार्की जसले गरे निजी कारले बिरामी बोक्ने घोषणा

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता सूर्यविनायक, १५ चैत
  ९५४ पटक
  सूर्यविनायक, १५ चैत

  विश्वब्यापी महामारीकोरुपमा फैलिएको नोभल कोरोना भाइरस (कोभिड १९) का कारण देश बन्दाबन्दी(लकडाउन)मा रहेका बेला जनस्तरबाट समेत सेवाको घोषणा हुँदै आएका समाचारहरु आइरहेका छन् ।यसैक्रममा सूर्यविनायक ७ गुण्डूका एक युवाले आफ्नो सवारीलाई बिरामी बोक्न प्रयोग गर्ने घोषणा गरेका छन् ।

  सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नं ७ गुण्डू मन्थली निवासी राज कार्कीले आफ्नाे निजी कारलाई याे संकटकाे घडीमा बिरामी बोक्न प्रयोग गर्ने घोषणा गरेका हुन् । स्थानीय व्यवसायी समेत रहेका ४० वर्षिय युवा कार्कीले आफ्नो सामाजिक उत्तरदायित्व बहन गर्दै निजी कार बिरामीलाई स्वास्थ्य संस्थामा लानल्याउन प्रयोग गर्ने बताए ।

  ” दमलगायतका असाध्य रोगले ग्रस्त जेष्ठ नागरीक र बिरामी बालबालिकालाई सेवा गर्ने सामाजिक भावनाले मैले निजी कार बिरामी बोक्न प्रयोग गर्ने भएको हुँ ।” भक्तपुर पोस्ट संग उनले भने । बा५च २९४४ नम्बरको निजी कारलाई शनिवार बाटै सार्वजनिक हितमा प्रयोग गर्ने उनको भनाइ छ । स्वास्थ्य समस्या भएमा बिना संकोच आफूलाई सम्पर्क गर्न उनले गुन्डूका स्थानीयलाई अपिल समेत गरेका छन् ।

  वडा नं ७ का वडा अध्यक्ष रविन्द्र सापकोटाले कार्कीको यो कदम युवा पुस्तालाई पाठ समेत भएको बताए । युवाहरु संकटको घडीमा स्वयम् सेवाको लागि अग्रपङ्तीमा आउनुपर्ने भन्दै उनले कार्कीको कदमको प्रशंसा गरे । ”राजजीले निजी कारबाट सामाजिक सेवा गर्न उत्साह देखाउनु भएकाेले लक डाउनकाे सवारी पास उपलब्घ गराएका छौं । बिरामीकाे सेवा गर्न गुण्डू एम्बुलेन्सका अलावा उहाँको सवारी समेत गुण्डूमा तयार भएकाे छ ।” वडा अध्यक्ष सापकोटाले भने ।

  यदि तपाई गुण्डूवासी हुनुहुन्छ र बिरामी लिएर स्वास्थ्य संस्था जान चाहनुहुन्छ भने गुण्डू एम्बुलेन्स लाई ९८४१३९५१९९ नम्बरमा अथवा राज कार्कीलाई ९८५१२४७५५१ नम्बरमा सम्पर्क गरी सेवा लिन सक्नुहुने बताइएकाे छ ।

  फोटो : रविन्द्र सापकोटाको फेसबुकबाट

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मुआब्जा र क्षतिपूर्ति न्यायोचित तवरले उपलव्ध गराउन मन्त्री भुसालको निर्देशन

  उर्जा, जलश्रोत तथा सिंचाई मन्त्री पम्फा भुसालले विभिन्न आयोजना निर्माणका लागि आवस्यक पर्ने जग्गा अधिग्रहण...

  शिरमा देश र मनमा मधेश : प्रदेश प्रमुख अहिराजका १२ काम

  rajesh ahiraj

  प्रदेश २ का प्रदेश प्रमुख डा.राजेश अहिराजले शिरमा देश र मनमा मधेश राखेर काम गरिरहेको...

  अपि पावर कम्पनी लिमिटेडको शेयर आजदेखि लिलाममा

  अपि पावर कम्पनी लिमिटेड ले हकप्रद निष्काशन गर्दा बिक्रि नभएको सेयर आज साउन १३ गतेदेखि...

  Chinese Democracy Develops Living Standard

  The definition of democracy It is said that democracy is the system of governance for...

  महन्थको राजनीती धरापमा

    निर्वाचन आयोगले जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) को आधिकारिकता उपेन्द्र यादव पक्षलाई दिएको छ ।...