News Portal

 • गुण्डूका मनकारी कार्की जसले गरे निजी कारले बिरामी बोक्ने घोषणा

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता सूर्यविनायक, १५ चैत
  १६४८ पटक
  सूर्यविनायक, १५ चैत

  विश्वब्यापी महामारीकोरुपमा फैलिएको नोभल कोरोना भाइरस (कोभिड १९) का कारण देश बन्दाबन्दी(लकडाउन)मा रहेका बेला जनस्तरबाट समेत सेवाको घोषणा हुँदै आएका समाचारहरु आइरहेका छन् ।यसैक्रममा सूर्यविनायक ७ गुण्डूका एक युवाले आफ्नो सवारीलाई बिरामी बोक्न प्रयोग गर्ने घोषणा गरेका छन् ।

  सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नं ७ गुण्डू मन्थली निवासी राज कार्कीले आफ्नाे निजी कारलाई याे संकटकाे घडीमा बिरामी बोक्न प्रयोग गर्ने घोषणा गरेका हुन् । स्थानीय व्यवसायी समेत रहेका ४० वर्षिय युवा कार्कीले आफ्नो सामाजिक उत्तरदायित्व बहन गर्दै निजी कार बिरामीलाई स्वास्थ्य संस्थामा लानल्याउन प्रयोग गर्ने बताए ।

  ” दमलगायतका असाध्य रोगले ग्रस्त जेष्ठ नागरीक र बिरामी बालबालिकालाई सेवा गर्ने सामाजिक भावनाले मैले निजी कार बिरामी बोक्न प्रयोग गर्ने भएको हुँ ।” भक्तपुर पोस्ट संग उनले भने । बा५च २९४४ नम्बरको निजी कारलाई शनिवार बाटै सार्वजनिक हितमा प्रयोग गर्ने उनको भनाइ छ । स्वास्थ्य समस्या भएमा बिना संकोच आफूलाई सम्पर्क गर्न उनले गुन्डूका स्थानीयलाई अपिल समेत गरेका छन् ।

  वडा नं ७ का वडा अध्यक्ष रविन्द्र सापकोटाले कार्कीको यो कदम युवा पुस्तालाई पाठ समेत भएको बताए । युवाहरु संकटको घडीमा स्वयम् सेवाको लागि अग्रपङ्तीमा आउनुपर्ने भन्दै उनले कार्कीको कदमको प्रशंसा गरे । ”राजजीले निजी कारबाट सामाजिक सेवा गर्न उत्साह देखाउनु भएकाेले लक डाउनकाे सवारी पास उपलब्घ गराएका छौं । बिरामीकाे सेवा गर्न गुण्डू एम्बुलेन्सका अलावा उहाँको सवारी समेत गुण्डूमा तयार भएकाे छ ।” वडा अध्यक्ष सापकोटाले भने ।

  यदि तपाई गुण्डूवासी हुनुहुन्छ र बिरामी लिएर स्वास्थ्य संस्था जान चाहनुहुन्छ भने गुण्डू एम्बुलेन्स लाई ९८४१३९५१९९ नम्बरमा अथवा राज कार्कीलाई ९८५१२४७५५१ नम्बरमा सम्पर्क गरी सेवा लिन सक्नुहुने बताइएकाे छ ।

  फोटो : रविन्द्र सापकोटाको फेसबुकबाट

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  देकोचामा बसको ठक्करबाट ज्यान गुमाएका मानिसको खुलेन पहिचान

  भक्तपुरको देकोचामा मंगलबार यात्रुबाहक बसको ठक्करबाट ज्यान गुमाएका मानिसको पहिचान हुन सकेको छैन । बुधबार...

  आशापुरीमा झ्याङ्छुप छ्योर्तेन स्तुपा र बुद्धपार्कको उद्घाटन

  भक्तपुरको सूर्यविनायक- ८ संगै जोडिएको काभ्रेको बनेपा-१४ आशापुरीमा श्री झ्याङ्छुप छ्योर्तेन स्तुपा र बुद्धपार्कको उद्घाटन...

  बिमान दुर्घटनामा सूर्यविनायक नगर अस्पतालका निर्देशक बर्माको भाइको निधन

  बुधवार बिहान त्रिभुवन बिमानस्थलमा भएको सौर्य एयरलाइन्सको जहाज दुर्घटनामा परी १८ जनाको ज्यान गएको छ...

  सौर्य एयरलाइन्स विमान दुर्घटना: १५ जनाको गयो ज्यान, ४ को जिवितै उद्धार

  सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटनामा चार जनाको उद्धार गरिएको नेपाल प्रहरीले जानकारी दिएको छ । उद्धार...

  बानियाँलाई परास्त गरेका बहादुरसिंह बने काँग्रेसबाट बागमतीमा पहिलो मुख्यमन्त्री

  बागमती प्रदेश सरकारको मुख्यमन्त्रीमा बहादुरसिंह लामा नियुक्त भएका छन् । मंगलबार प्रदेश प्रमुख यादव चन्द्र...