News Portal

 • भक्तपुरमा ३ स्थानीय सहित आधा दर्जन संक्रमित

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ४ असार
  २३५२ पटक
  भक्तपुर, ४ असार

  भक्तपुरमा कोरोना भाइरस (कोभिड १९) का नयाँ संक्रमित फेला परेका छन् । यस अघिका सबै संक्रमित निको भै घर फर्किसकेको भक्तपुरमा ३ स्थानीय सहित आधा दर्जन नयाँ संक्रमित फेला परेका हुन् ।

  प्रमुख जिल्ला अधिकारी हुमकला पाण्डेले भक्तपुर पोस्टलाई बताए अनुसार नयाँ संक्रमित हुनेमा एक जना प्रहरीसमेत परेका छन् । महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरमा कार्यरत प्रहरी नै संक्रमित देखिएका हुन् । प्रहरीमा संक्रमण देखिएपछि उनको कन्ट्याक्ट ट्रेसिंग गरी संकास्पद सबैलाई निगरानीमा राखिएको प्रजिअ पाण्डेले बताइन ।

  त्यसैगरी चाँगुनारायण नगरपालिकामा रहेको क्वारेन्टाइनमा रहेकी एक किड्नीकी बिरामीमा कोरोना पोजेटिभ देखिएको छ भने भक्तपुर नगरपालिका चोंछें मुलाछेंका एक स्थानीय युवकमा समेत कोरोना पोजेटिभ पाइएको भक्तपुर अस्पतालकी मेडिकल सुपरिटेण्डेण्ट सुमित्रा गौतमले जानकारी गराइन । उनीहरु सबैको पिसिआर रिपोर्ट पोजेटिभ आएको हो ।

  भक्तपुरको खरिपाटी क्वारेन्टाइनमा रहेका ३ जनामा समेत कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । प्रमुख जिल्ला अधिकारी हुमकला पाण्डेका अनुसार कुबेतबाट आएका २ र युएइबाट आएका १ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो । कुबेतबाट आएका २ मध्ये १ लाई त्रिभुवन विमानस्थलमै कोरोना देखिएको थियो । उनीहरु सबै भक्तपुर बाहिरका हुन् ।

  प्रजिअ पाण्डेका अनुसार संक्रमित पुष्टि भएकाहरुको सम्पर्कमा रहेका कतिपय मानिसहरु होल्डिंग सेन्टरबाट घर गएकाले उनीहरुको पहिचान गर्ने काम भैरहेको छ । खरीपाटी क्वारेन्टाइनमा भने अहिले १ सय ३ जना बसिरहेका प्रजिअ पाण्डेले बताइन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मुआब्जा र क्षतिपूर्ति न्यायोचित तवरले उपलव्ध गराउन मन्त्री भुसालको निर्देशन

  उर्जा, जलश्रोत तथा सिंचाई मन्त्री पम्फा भुसालले विभिन्न आयोजना निर्माणका लागि आवस्यक पर्ने जग्गा अधिग्रहण...

  शिरमा देश र मनमा मधेश : प्रदेश प्रमुख अहिराजका १२ काम

  rajesh ahiraj

  प्रदेश २ का प्रदेश प्रमुख डा.राजेश अहिराजले शिरमा देश र मनमा मधेश राखेर काम गरिरहेको...

  अपि पावर कम्पनी लिमिटेडको शेयर आजदेखि लिलाममा

  अपि पावर कम्पनी लिमिटेड ले हकप्रद निष्काशन गर्दा बिक्रि नभएको सेयर आज साउन १३ गतेदेखि...

  Chinese Democracy Develops Living Standard

  The definition of democracy It is said that democracy is the system of governance for...

  महन्थको राजनीती धरापमा

    निर्वाचन आयोगले जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) को आधिकारिकता उपेन्द्र यादव पक्षलाई दिएको छ ।...