News Portal

 • भक्तपुरमा ३ स्थानीय सहित आधा दर्जन संक्रमित

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ४ असार
  २८४० पटक
  भक्तपुर, ४ असार

  भक्तपुरमा कोरोना भाइरस (कोभिड १९) का नयाँ संक्रमित फेला परेका छन् । यस अघिका सबै संक्रमित निको भै घर फर्किसकेको भक्तपुरमा ३ स्थानीय सहित आधा दर्जन नयाँ संक्रमित फेला परेका हुन् ।

  प्रमुख जिल्ला अधिकारी हुमकला पाण्डेले भक्तपुर पोस्टलाई बताए अनुसार नयाँ संक्रमित हुनेमा एक जना प्रहरीसमेत परेका छन् । महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरमा कार्यरत प्रहरी नै संक्रमित देखिएका हुन् । प्रहरीमा संक्रमण देखिएपछि उनको कन्ट्याक्ट ट्रेसिंग गरी संकास्पद सबैलाई निगरानीमा राखिएको प्रजिअ पाण्डेले बताइन ।

  त्यसैगरी चाँगुनारायण नगरपालिकामा रहेको क्वारेन्टाइनमा रहेकी एक किड्नीकी बिरामीमा कोरोना पोजेटिभ देखिएको छ भने भक्तपुर नगरपालिका चोंछें मुलाछेंका एक स्थानीय युवकमा समेत कोरोना पोजेटिभ पाइएको भक्तपुर अस्पतालकी मेडिकल सुपरिटेण्डेण्ट सुमित्रा गौतमले जानकारी गराइन । उनीहरु सबैको पिसिआर रिपोर्ट पोजेटिभ आएको हो ।

  भक्तपुरको खरिपाटी क्वारेन्टाइनमा रहेका ३ जनामा समेत कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । प्रमुख जिल्ला अधिकारी हुमकला पाण्डेका अनुसार कुबेतबाट आएका २ र युएइबाट आएका १ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो । कुबेतबाट आएका २ मध्ये १ लाई त्रिभुवन विमानस्थलमै कोरोना देखिएको थियो । उनीहरु सबै भक्तपुर बाहिरका हुन् ।

  प्रजिअ पाण्डेका अनुसार संक्रमित पुष्टि भएकाहरुको सम्पर्कमा रहेका कतिपय मानिसहरु होल्डिंग सेन्टरबाट घर गएकाले उनीहरुको पहिचान गर्ने काम भैरहेको छ । खरीपाटी क्वारेन्टाइनमा भने अहिले १ सय ३ जना बसिरहेका प्रजिअ पाण्डेले बताइन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  संकटमा गुरु-शिष्य सम्वन्ध

  “गुरु ब्रह्मा, गुरु विष्णु, गुरु देवो महेश्वर, गुरु साक्षात् परमं ब्रह्मा तस्मै श्री गुरुवे नमः”...

  दोलखाको प्रसिद्ध भीमेश्वरमा पसिना, अनिष्ट हुने मान्यता

  दोलखाको प्रसिद्ध भीमेश्वर मन्दिरको शिलामा पसिना आएको छ । भीमसेनको मूर्तिमा शनिबार दिउँसो १: ४७...

  कांग्रेस संसदीय दलको प्रमुख सचेतकमा सांसद घिमिरे

  नेपाली कांग्रेस संसदीय दलको प्रमुख सचेतकमा सांसद श्याम घिमिरे मनोनित भएका छन् । घिमिरे सिन्धुली-२...

  उच्च भोल्टेज प्रवाह हुँदा रेडियो मस्तीमा क्षती

  भक्तपुरमा उच्च भोल्टेज प्रवाह हुँदा रेडियो मस्तीमा क्षती पुगेको छ । सूर्यविनायक-८ स्थित रेडियो मस्तीका...

  हनुमन्ते खोलामा हाम फालेका युवकको उद्धार

  hanumante

  भक्तपुरको हनुमन्ते खोलामा हाम फालेका मानिसको उद्धार गरिएको छ । स्थानीय र प्रहरीले उनको उद्धार...