News Portal

 • जिप्रका भक्तपुर बिहान ८ बजेदेखि बेलुकी ६ बजेसम्म खुला, भिड नगरी सेवा लिन सिडिओको अपिल

  राजेशमान मानन्धर / भक्तपुर पोस्ट भक्तपुर, ८ असार
  ८०४ पटक
  भक्तपुर, ८ असार

  जिल्ला प्रशासन कार्यालय भक्तपुरले दैनिक १० घण्टा कार्यालय खुला गरेको छ । असार १ गतेदेखि नै कार्यालय दैनिक १० घण्टा खुला रहेको हो ।

  प्रमुख जिल्ला अधिकारी हुमकला पाण्डेका अनुसार सेवाग्राहीको भिड व्यवस्थापनका लागि कार्यालय २ सिफ्टमा संचालन गरिएको छ । पहिलो सिफ्ट बिहान ८ बजेदेखि १ बजेसम्म र दोश्रो सिफ्ट दिउँसो १ बजेदेखि बेलुकी छ बजेसम्म गरी २ सिफ्टमा सेवाग्राहीहरुलाई सेवा दिइरहेको उनको भनाइ छ ।

  नागरिकता सम्बन्धी सेवा बिहानी सिफ्टमा संचालन भैरहेको छ भने राहदानी सम्बन्धी सेवा दिवा सिफ्टमा संचालन भैरहेको जिप्रकाले जनाएको छ । त्यसैगरी नाबालक परिचय पत्र र लेखा सम्बन्धी कार्य बिहानी सिफ्टमा संचालन भैरहेको छ भने सवारी पास, संघसस्था र मुद्दामामिलाका कार्यहरु दिवा सिफ्टमा संचालन भैरहेको बताइएको छ ।

  भक्तपुर पोस्टसंग कुरा गर्दै प्रजिअ पाण्डेले कार्यलयमा स्वास्थ्य सुरक्षाको लागि हात धुन साबुनपानी र स्यानिटाइजरको व्यवस्था मिलाइएको बताइन् । सेवाग्राहीले समेत सचेत भएर सामाजिक दुरी कायम राख्दै सेवा लिनुपर्ने उनको भनाइ छ । भक्तपुर पोस्ट मार्फत उनले सबै सेवाग्राहीहरुलाई भिड नगरी सिफ्ट अनुसार सेवा लिन समेत आग्रह गरेकी छन् ।

  त्यसैगरी प्रजिअ पाण्डेले जिल्लाका सबै सरकारी कार्यालय सुचारु भएको जानकारी गराएकी छन् । जिल्लास्थित सबै सरकारी कार्यालयका कार्यालय प्रमुख लगायत कर्मचारीहरु कार्यालयमा उपस्थित रहेका उनको भनाइ छ । कर्मचारी अभावका कारण कुनै पनि सरकारी सेवा नरोकिने उनले जिकिर गरिन् । ” हाम्रा सबै सरकारी कार्यालय खुलेका छन् । यद्यपी, अत्यावश्यक नभई काममा ननिस्कन सेवाग्राहीहरुलाई हामी अनुरोध गर्दछौं । यदि अत्यावस्यक सेवा पाउन नसकेको गुनासो भए हामीलाई खबर गर्नुहुन समेत सम्पूर्ण सेवाग्राहीसंग आग्रह छ ।” प्रजिअ पाण्डेले भनिन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  प्रधानमन्त्री ओलीकाे नयाँ खुलासा : भगवान राम भारतमा नभई नेपालमै जन्मिएका

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले भगवान कहलिएका राम भारतमा नभई नेपालमा जन्मिएका नयाँ खुलासा गरेका छन्...

  तराइ क्षेत्र डुबानमा पर्नुमा भारतको हात : गृहमन्त्री थापा

  गृहमन्त्री रामबहादुर थापा बादलले प्रत्येक वर्षामा तराइ क्षेत्र डुबानमा पर्नुमा भारतको हात रहेको बताएका छन्...

  छोरीलाई एक नम्बरमा उर्तीण गराउन खोज्ने अधिकृतमाथि कारबाही हुने

  छोरीलाई परीक्षामा एक नम्बरमा उर्तीण गराउन खोज्ने लोक सेवा आयोगको अधिकृतमाथि कारबाही हुने भएको छ...

  अभियुक्तलाई छुटाइदिने भन्दै पैसा बार्गेनिङ्ग गर्ने पत्रकार पक्राउ

  प्रहरी हिरासतमा रहेका अभियुक्तलाई छुटाइदिने भन्दै पैसा बार्गेनिङ्ग गर्ने पत्रकार पक्राउ परेका छन् । बाराका...

  यातायात कार्यालयका कारण नपलीका स्थानीय आन्दोलित

  भक्तपुर नगरपालिका वडा नम्बर १ नपलीका स्थानीय आन्दोलित भएका छन् । यहाँस्थित यातायात व्यवस्था सेवा...