News Portal

 • जिप्रका भक्तपुर बिहान ८ बजेदेखि बेलुकी ६ बजेसम्म खुला, भिड नगरी सेवा लिन सिडिओको अपिल

  राजेशमान मानन्धर / भक्तपुर पोस्ट भक्तपुर, ८ असार
  १२०९ पटक
  भक्तपुर, ८ असार

  जिल्ला प्रशासन कार्यालय भक्तपुरले दैनिक १० घण्टा कार्यालय खुला गरेको छ । असार १ गतेदेखि नै कार्यालय दैनिक १० घण्टा खुला रहेको हो ।

  प्रमुख जिल्ला अधिकारी हुमकला पाण्डेका अनुसार सेवाग्राहीको भिड व्यवस्थापनका लागि कार्यालय २ सिफ्टमा संचालन गरिएको छ । पहिलो सिफ्ट बिहान ८ बजेदेखि १ बजेसम्म र दोश्रो सिफ्ट दिउँसो १ बजेदेखि बेलुकी छ बजेसम्म गरी २ सिफ्टमा सेवाग्राहीहरुलाई सेवा दिइरहेको उनको भनाइ छ ।

  नागरिकता सम्बन्धी सेवा बिहानी सिफ्टमा संचालन भैरहेको छ भने राहदानी सम्बन्धी सेवा दिवा सिफ्टमा संचालन भैरहेको जिप्रकाले जनाएको छ । त्यसैगरी नाबालक परिचय पत्र र लेखा सम्बन्धी कार्य बिहानी सिफ्टमा संचालन भैरहेको छ भने सवारी पास, संघसस्था र मुद्दामामिलाका कार्यहरु दिवा सिफ्टमा संचालन भैरहेको बताइएको छ ।

  भक्तपुर पोस्टसंग कुरा गर्दै प्रजिअ पाण्डेले कार्यलयमा स्वास्थ्य सुरक्षाको लागि हात धुन साबुनपानी र स्यानिटाइजरको व्यवस्था मिलाइएको बताइन् । सेवाग्राहीले समेत सचेत भएर सामाजिक दुरी कायम राख्दै सेवा लिनुपर्ने उनको भनाइ छ । भक्तपुर पोस्ट मार्फत उनले सबै सेवाग्राहीहरुलाई भिड नगरी सिफ्ट अनुसार सेवा लिन समेत आग्रह गरेकी छन् ।

  त्यसैगरी प्रजिअ पाण्डेले जिल्लाका सबै सरकारी कार्यालय सुचारु भएको जानकारी गराएकी छन् । जिल्लास्थित सबै सरकारी कार्यालयका कार्यालय प्रमुख लगायत कर्मचारीहरु कार्यालयमा उपस्थित रहेका उनको भनाइ छ । कर्मचारी अभावका कारण कुनै पनि सरकारी सेवा नरोकिने उनले जिकिर गरिन् । ” हाम्रा सबै सरकारी कार्यालय खुलेका छन् । यद्यपी, अत्यावश्यक नभई काममा ननिस्कन सेवाग्राहीहरुलाई हामी अनुरोध गर्दछौं । यदि अत्यावस्यक सेवा पाउन नसकेको गुनासो भए हामीलाई खबर गर्नुहुन समेत सम्पूर्ण सेवाग्राहीसंग आग्रह छ ।” प्रजिअ पाण्डेले भनिन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मुआब्जा र क्षतिपूर्ति न्यायोचित तवरले उपलव्ध गराउन मन्त्री भुसालको निर्देशन

  उर्जा, जलश्रोत तथा सिंचाई मन्त्री पम्फा भुसालले विभिन्न आयोजना निर्माणका लागि आवस्यक पर्ने जग्गा अधिग्रहण...

  शिरमा देश र मनमा मधेश : प्रदेश प्रमुख अहिराजका १२ काम

  rajesh ahiraj

  प्रदेश २ का प्रदेश प्रमुख डा.राजेश अहिराजले शिरमा देश र मनमा मधेश राखेर काम गरिरहेको...

  अपि पावर कम्पनी लिमिटेडको शेयर आजदेखि लिलाममा

  अपि पावर कम्पनी लिमिटेड ले हकप्रद निष्काशन गर्दा बिक्रि नभएको सेयर आज साउन १३ गतेदेखि...

  Chinese Democracy Develops Living Standard

  The definition of democracy It is said that democracy is the system of governance for...

  महन्थको राजनीती धरापमा

    निर्वाचन आयोगले जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) को आधिकारिकता उपेन्द्र यादव पक्षलाई दिएको छ ।...