News Portal

 • जिप्रका भक्तपुर बिहान ८ बजेदेखि बेलुकी ६ बजेसम्म खुला, भिड नगरी सेवा लिन सिडिओको अपिल

  राजेशमान मानन्धर / भक्तपुर पोस्ट भक्तपुर, ८ असार
  १९६० पटक
  भक्तपुर, ८ असार

  जिल्ला प्रशासन कार्यालय भक्तपुरले दैनिक १० घण्टा कार्यालय खुला गरेको छ । असार १ गतेदेखि नै कार्यालय दैनिक १० घण्टा खुला रहेको हो ।

  प्रमुख जिल्ला अधिकारी हुमकला पाण्डेका अनुसार सेवाग्राहीको भिड व्यवस्थापनका लागि कार्यालय २ सिफ्टमा संचालन गरिएको छ । पहिलो सिफ्ट बिहान ८ बजेदेखि १ बजेसम्म र दोश्रो सिफ्ट दिउँसो १ बजेदेखि बेलुकी छ बजेसम्म गरी २ सिफ्टमा सेवाग्राहीहरुलाई सेवा दिइरहेको उनको भनाइ छ ।

  नागरिकता सम्बन्धी सेवा बिहानी सिफ्टमा संचालन भैरहेको छ भने राहदानी सम्बन्धी सेवा दिवा सिफ्टमा संचालन भैरहेको जिप्रकाले जनाएको छ । त्यसैगरी नाबालक परिचय पत्र र लेखा सम्बन्धी कार्य बिहानी सिफ्टमा संचालन भैरहेको छ भने सवारी पास, संघसस्था र मुद्दामामिलाका कार्यहरु दिवा सिफ्टमा संचालन भैरहेको बताइएको छ ।

  भक्तपुर पोस्टसंग कुरा गर्दै प्रजिअ पाण्डेले कार्यलयमा स्वास्थ्य सुरक्षाको लागि हात धुन साबुनपानी र स्यानिटाइजरको व्यवस्था मिलाइएको बताइन् । सेवाग्राहीले समेत सचेत भएर सामाजिक दुरी कायम राख्दै सेवा लिनुपर्ने उनको भनाइ छ । भक्तपुर पोस्ट मार्फत उनले सबै सेवाग्राहीहरुलाई भिड नगरी सिफ्ट अनुसार सेवा लिन समेत आग्रह गरेकी छन् ।

  त्यसैगरी प्रजिअ पाण्डेले जिल्लाका सबै सरकारी कार्यालय सुचारु भएको जानकारी गराएकी छन् । जिल्लास्थित सबै सरकारी कार्यालयका कार्यालय प्रमुख लगायत कर्मचारीहरु कार्यालयमा उपस्थित रहेका उनको भनाइ छ । कर्मचारी अभावका कारण कुनै पनि सरकारी सेवा नरोकिने उनले जिकिर गरिन् । ” हाम्रा सबै सरकारी कार्यालय खुलेका छन् । यद्यपी, अत्यावश्यक नभई काममा ननिस्कन सेवाग्राहीहरुलाई हामी अनुरोध गर्दछौं । यदि अत्यावस्यक सेवा पाउन नसकेको गुनासो भए हामीलाई खबर गर्नुहुन समेत सम्पूर्ण सेवाग्राहीसंग आग्रह छ ।” प्रजिअ पाण्डेले भनिन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  आदर्शस्थित औषधी पसलमा आगलागी, लाखौंको क्षती

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका आदर्श चोक स्थित एक औषधी पसलमा एकाबिहानै आगलागी भएको छ । इन्द्र...

  राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित मानिस मृत फेला

  भक्तपुरको राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित एकजना व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन । मध्यपुर...

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकाले संचालन गरेको नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...