News Portal

 • जिप्रका भक्तपुर बिहान ८ बजेदेखि बेलुकी ६ बजेसम्म खुला, भिड नगरी सेवा लिन सिडिओको अपिल

  राजेशमान मानन्धर / भक्तपुर पोस्ट भक्तपुर, ८ असार
  २०१७ पटक
  भक्तपुर, ८ असार

  जिल्ला प्रशासन कार्यालय भक्तपुरले दैनिक १० घण्टा कार्यालय खुला गरेको छ । असार १ गतेदेखि नै कार्यालय दैनिक १० घण्टा खुला रहेको हो ।

  प्रमुख जिल्ला अधिकारी हुमकला पाण्डेका अनुसार सेवाग्राहीको भिड व्यवस्थापनका लागि कार्यालय २ सिफ्टमा संचालन गरिएको छ । पहिलो सिफ्ट बिहान ८ बजेदेखि १ बजेसम्म र दोश्रो सिफ्ट दिउँसो १ बजेदेखि बेलुकी छ बजेसम्म गरी २ सिफ्टमा सेवाग्राहीहरुलाई सेवा दिइरहेको उनको भनाइ छ ।

  नागरिकता सम्बन्धी सेवा बिहानी सिफ्टमा संचालन भैरहेको छ भने राहदानी सम्बन्धी सेवा दिवा सिफ्टमा संचालन भैरहेको जिप्रकाले जनाएको छ । त्यसैगरी नाबालक परिचय पत्र र लेखा सम्बन्धी कार्य बिहानी सिफ्टमा संचालन भैरहेको छ भने सवारी पास, संघसस्था र मुद्दामामिलाका कार्यहरु दिवा सिफ्टमा संचालन भैरहेको बताइएको छ ।

  भक्तपुर पोस्टसंग कुरा गर्दै प्रजिअ पाण्डेले कार्यलयमा स्वास्थ्य सुरक्षाको लागि हात धुन साबुनपानी र स्यानिटाइजरको व्यवस्था मिलाइएको बताइन् । सेवाग्राहीले समेत सचेत भएर सामाजिक दुरी कायम राख्दै सेवा लिनुपर्ने उनको भनाइ छ । भक्तपुर पोस्ट मार्फत उनले सबै सेवाग्राहीहरुलाई भिड नगरी सिफ्ट अनुसार सेवा लिन समेत आग्रह गरेकी छन् ।

  त्यसैगरी प्रजिअ पाण्डेले जिल्लाका सबै सरकारी कार्यालय सुचारु भएको जानकारी गराएकी छन् । जिल्लास्थित सबै सरकारी कार्यालयका कार्यालय प्रमुख लगायत कर्मचारीहरु कार्यालयमा उपस्थित रहेका उनको भनाइ छ । कर्मचारी अभावका कारण कुनै पनि सरकारी सेवा नरोकिने उनले जिकिर गरिन् । ” हाम्रा सबै सरकारी कार्यालय खुलेका छन् । यद्यपी, अत्यावश्यक नभई काममा ननिस्कन सेवाग्राहीहरुलाई हामी अनुरोध गर्दछौं । यदि अत्यावस्यक सेवा पाउन नसकेको गुनासो भए हामीलाई खबर गर्नुहुन समेत सम्पूर्ण सेवाग्राहीसंग आग्रह छ ।” प्रजिअ पाण्डेले भनिन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  इवामुरा अस्पतालको लापरवाहीले गयो ज्यान, घटना गुपचुप

  भक्तपुर-१ स्थित डा इवामुरा स्मृती अस्पतालको लापरवाहीले फेरिपनि एकजनाको ज्यान गएको तथ्य बाहिर आएको छ...

  भक्तपुर आएर पूर्व अर्थमन्त्री पुनले भने, ‘नेताहरु शिशाको घरमा छन्’

  पूर्व अर्थमन्त्री एवं नेकपा(माओवादी केन्द्र)का उपमहासचिव वर्षमान पुन अनन्तले राजनीतिक दलका नेताहरु शिशाको घरमा रहेका...

  भक्तपुर जिल्ला अदालतका ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट

  भक्तपुर जिल्ला अदालतमा एक वर्षमा ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट गरिएको बताइएको छ...

  एसईईमा राम्रो नतिजा ल्याउने विद्यार्थी र विद्यालयलाई एनप्याब्सन भक्तपुरको अभिनन्दन

  नेसनल प्याव्सन भक्तपुरले आफ्ना सदस्य विद्यालयहरुबाट यस वर्षको माध्यमिक शिक्षा उतीर्ण परीक्षा (एसईई) मा सम्मिलित...

  प्रधानमन्त्री ओलीसहित २१ मन्त्रीले लिए सपथ

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले प्रधानमन्त्रीको शपथ लिएका छन् । सोमबार राष्ट्रपति कार्यालय शीतल निवासमा आयोजित...