News Portal

 • भक्तपुरमा मास्क नलगाई हिँड्ने ४८ जना प्रहरीकाे फन्दामा

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २४ असार
  ४९२ पटक
  भक्तपुर, २४ असार

  भक्तपुरमा मास्क नलगाई हिँडडुल गर्ने ४८ जना मानिसहरु प्रहरीकाे फन्दामा परेका छन् । बुधबार मास्क नलगाई हिँडडुल गरिरहेकाे अवस्थामा प्रहरीले उनीहरुलाइ कार्वाही गरेकाे हाे ।

  बिहान ६ बजेदेखि बेलुकी ६ बजेसम्मकाे समयमा मास्क नलगाई हिडडुल गर्ने ४८ जना मानिसहरुलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएर कार्वाही गरेकाे महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरका डीएसपी दिपक गिरीले जानकारी दिए । परिसर तथा अन्तर्गतका प्रहरी कार्यालयहरुबाट तैनाथ प्रहरीहरुले ४८ जनालाई नियन्त्रणमा लिई जिल्ला प्रशासन कार्यालय भक्तपुरमा पेश गरेका थिए । अटेर गरेर मास्क नलगाई हिडेका कारण नियन्त्रणमा लिई जिल्ला प्रशासन कार्यालयमा बुझाउनु परेकाे उनले बताए ।

  मास्क नलगाई हिँडडुल गर्नेलाइ संक्रामक रोग ऐन २०२० अनुसार कार्वाही तथा जरिवाना गर्नु भन्ने गृह मन्त्रालयको निर्देशन बमाेजिम उनीहरुलाई प्रति ब्यक्ति १ सय रुपियाँ जरिवाना गरी छाडिएको जिप्रका भक्तपुरले जनाएकाे छ ।

  पछिल्लाे समय  मानिसहरु लापर्वाह बनेपछि मास्क नलगाई हिँडडुल गर्न नदिन गृह मन्त्रालयले  जिप्रकालाइ निर्देशन दिएकाे छ ।भक्तपुरमा साेमबार मात्रै ९ जना काेराेना संक्रमित थपिएका छन् भने मंगलबार ४ जना संक्रमित थपिए । बुधबार भने यहाँका कसैमा पनि संक्रमण देखिएकाे छैन । हालसम्म जिल्लाकाे संक्रमित संख्या ४२ रहेकाे छ ।

  भक्तपुरकी प्रमुख जिल्ला अधिकारी हुमकला पाण्डेले काेराेना भाइरसकाे संक्रमण नियन्त्रणका लागि थप सतर्क बन्न अनुराेध गरेकी छन् । उनले मास्क र सेनिटाइजरकाे प्रयाेग र सामाजिक दूरी कायम राख्नु सबैकाे कर्तब्य भएकाे बताइन् । सचेत भएर लकडाउन पालना नगरे स्थिति भयावह हुनसक्ने उनकाे चेतावनी  छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भाउजू बलात्कार गरेको अभियाेगमा देवर पक्राउ

  झारफुक गर्ने बहानामा भाउजूलाई बलात्कार गरेको अभियाेग लागेका एक युवक पक्राउ परेका छन् । भाउजूकाे...

  शक्ति सञ्चयको स्वरुप मानिने कालो रङका यी अन्नबालीहरु लोप हुने अवस्थामा

  हिमाली जिल्ला हुम्लामा हुने कालो रङका अन्न बालीहरु दिन प्रतिदिन लोप हुन थालेको एक अध्ययनले...

  ट्रम्प प्रशासनद्वारा चार ट्यांकर नियन्त्रण

  अमेरिकी ट्रम्प प्रशासनले इरानी इन्धन बोकेर भेनेजुएलातर्फ गइरहेका चारवटा इरानी कार्गो ट्यांकर नियन्त्रणमा लिएको छ...

  सिन्धुपाल्चोक पहिरो अपडेट : १३ काे मृत्यु, ११ को सनाखत

  भक्तपुर । सिन्धुपाल्चोकको जुगल गाउँपालिकाको लिदी गाउँमा पहिरोमा पुरिएर मृत्यु हुनेको संख्या १३ पुगेको छ...

  वैदेशिक रोजगार विभागको काम स्थगन

  काठमाडौं, ३१ साउन । वैदेशिक रोजगार विभागले विभागका अत्यावश्यक बाहेकका सबै सेवा तत्कालका लागि स्थगन...