News Portal

 • भक्तपुर आए सशस्त्रका भाग्यमानी एसपी न्यौपाने

  हिना सुवाल / भक्तपुरपोस्ट भक्तपुर, १९ साउन
  १२३२ पटक
  भक्तपुर, १९ साउन

  सशस्त्र प्रहरी बल नेपालको भक्तपुरस्थित नम्बर २२ गणको गणपतीमा प्रहरी उपरीक्षक उद्धवबहादुर न्यौपाने आएका छन् । उनले आइतवारबाट हाजिर गरेका हुन् ।

  सशस्त्र प्रहरी उपरीक्षक न्यौपानेलाई भक्तपुरकी प्रमुख जिल्ला अधिकारी हुमकला पाण्डेले आइतवार स्वागत गर्दै उनको सक्षम र सफल कार्यकालको शुभकामना समेत दिएकी छन् । उक्त अवसरमा नेपाली सेना वीरदल गणका गणपती शिवप्रसाद पौडेल,महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरकी प्रमुख एसपी तारादेवी थापा, राष्ट्रिय अनुसन्धानका भक्तपुर प्रमुख सुरेन्द्र कोइरालाले समेत सशस्त्र एसपी न्यौपान लाइ स्वागत गरेका थिए । उनको स्वागतमा भक्तपुरको गुहेश्वरीस्थित नम्बर २२ गणमा बिशेष स्वागत कार्यक्रम समेत सम्पन्न भएको छ ।

  न्यौपाने सशस्त्रको सप्तरी प्रमुखबाट सरुवा भई भक्तपुर आएका हुन् । उनी सप्तरीस्थित छ नम्बर गणका गणपती रहेका थिए । गणपतीबाट गणपतीमै सरुवा हुने उनी भाग्यमानी कमान्डर भएका छन् । सुरक्षा निकायमा प्राय प्रमुख पद पाएकाहरु सरुवा हुँदा प्रमुख पदबाट बिमुख हुने प्रचलन जस्तै रहेको छ ।

  साउन ८ मा भएको ७१ एसपीको सरुवामा प्रायजसो एसपीहरु गणपतीबाट बाहिनी,विभाग वा केन्द्रीय कार्यालयमा प्रमुख मातहत रहनेगरी सरुवा भएका भएपनि न्यौपाने नम्बर छ गण सप्तरीबाट नम्बर २२ गण भक्तपुरकाे प्रमुखमै सरुवा हुन सफल भएका छन् ।  नं. २२ गण भक्तपुरका गणपतीको रुपमा कार्यरत रहेका विश्वकुमार भट्टराईको भने केन्द्रीय कार्यालय अन्तर्गत कार्य तथा सीमा सुरक्षा विभागमा सरुवा भएको छ । भट्टराईको बिदाइ पछि न्यौपाने आएका हुन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मुआब्जा र क्षतिपूर्ति न्यायोचित तवरले उपलव्ध गराउन मन्त्री भुसालको निर्देशन

  उर्जा, जलश्रोत तथा सिंचाई मन्त्री पम्फा भुसालले विभिन्न आयोजना निर्माणका लागि आवस्यक पर्ने जग्गा अधिग्रहण...

  शिरमा देश र मनमा मधेश : प्रदेश प्रमुख अहिराजका १२ काम

  rajesh ahiraj

  प्रदेश २ का प्रदेश प्रमुख डा.राजेश अहिराजले शिरमा देश र मनमा मधेश राखेर काम गरिरहेको...

  अपि पावर कम्पनी लिमिटेडको शेयर आजदेखि लिलाममा

  अपि पावर कम्पनी लिमिटेड ले हकप्रद निष्काशन गर्दा बिक्रि नभएको सेयर आज साउन १३ गतेदेखि...

  Chinese Democracy Develops Living Standard

  The definition of democracy It is said that democracy is the system of governance for...

  महन्थको राजनीती धरापमा

    निर्वाचन आयोगले जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) को आधिकारिकता उपेन्द्र यादव पक्षलाई दिएको छ ।...