News Portal

 • भक्तपुर आए सशस्त्रका भाग्यमानी एसपी न्यौपाने

  हिना सुवाल / भक्तपुरपोस्ट भक्तपुर, १९ साउन
  १८२२ पटक
  भक्तपुर, १९ साउन

  सशस्त्र प्रहरी बल नेपालको भक्तपुरस्थित नम्बर २२ गणको गणपतीमा प्रहरी उपरीक्षक उद्धवबहादुर न्यौपाने आएका छन् । उनले आइतवारबाट हाजिर गरेका हुन् ।

  सशस्त्र प्रहरी उपरीक्षक न्यौपानेलाई भक्तपुरकी प्रमुख जिल्ला अधिकारी हुमकला पाण्डेले आइतवार स्वागत गर्दै उनको सक्षम र सफल कार्यकालको शुभकामना समेत दिएकी छन् । उक्त अवसरमा नेपाली सेना वीरदल गणका गणपती शिवप्रसाद पौडेल,महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरकी प्रमुख एसपी तारादेवी थापा, राष्ट्रिय अनुसन्धानका भक्तपुर प्रमुख सुरेन्द्र कोइरालाले समेत सशस्त्र एसपी न्यौपान लाइ स्वागत गरेका थिए । उनको स्वागतमा भक्तपुरको गुहेश्वरीस्थित नम्बर २२ गणमा बिशेष स्वागत कार्यक्रम समेत सम्पन्न भएको छ ।

  न्यौपाने सशस्त्रको सप्तरी प्रमुखबाट सरुवा भई भक्तपुर आएका हुन् । उनी सप्तरीस्थित छ नम्बर गणका गणपती रहेका थिए । गणपतीबाट गणपतीमै सरुवा हुने उनी भाग्यमानी कमान्डर भएका छन् । सुरक्षा निकायमा प्राय प्रमुख पद पाएकाहरु सरुवा हुँदा प्रमुख पदबाट बिमुख हुने प्रचलन जस्तै रहेको छ ।

  साउन ८ मा भएको ७१ एसपीको सरुवामा प्रायजसो एसपीहरु गणपतीबाट बाहिनी,विभाग वा केन्द्रीय कार्यालयमा प्रमुख मातहत रहनेगरी सरुवा भएका भएपनि न्यौपाने नम्बर छ गण सप्तरीबाट नम्बर २२ गण भक्तपुरकाे प्रमुखमै सरुवा हुन सफल भएका छन् ।  नं. २२ गण भक्तपुरका गणपतीको रुपमा कार्यरत रहेका विश्वकुमार भट्टराईको भने केन्द्रीय कार्यालय अन्तर्गत कार्य तथा सीमा सुरक्षा विभागमा सरुवा भएको छ । भट्टराईको बिदाइ पछि न्यौपाने आएका हुन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भान्सामा महंगीको मार पर्न नदिन पहल, सस्तियो मूल्य

  भान्सामा प्रयोग हुने मसाला जिराको भाउ भारीमात्रामा घटेको छ । पछिल्लो समय जिराको मूल्य घटेको...

  ३५ दिनदेखि सिटिइभिटिका कर्मचारीहरु आन्दोलित, पेल्ने पक्षमा नेतृत्व

  सानोठिमीस्थित प्राविधिक शिक्षा तथा व्यावसायिक तालिम परिषद (सिटिइभिटि) का कर्मचारीहरु आन्दोलित भएका ३५ दिन पुगेको...

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने भएको छ। भक्तपर पर्यटन विकास समितिका अध्यक्ष...

  राप्रपाबाट निर्वाचित सांसद निलम्बित

  राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीबाट निर्वाचित प्रदेश सांसदको पद निलम्बनमा परेको छ । कपिलवस्तु क्षेत्र नम्बर ३...

  रक्सि नखाउ भन्दा गयो ज्यान

  रूकुम पश्चिममा हजुरबाको हत्या आरोपमा प्रहरीले नातिलाई पक्राउ गरेको छ । रुकुम पश्चिमको मुसिकोट नगरपालिका-१२...