News Portal

 • भक्तपुरमै चोरीको बाइकमा चितुवाको छाला तस्करी : ७ जना समातिए

  हिना सुवाल / भक्तपुरपोस्ट भक्तपुर, २७ साउन
  १०१८ पटक
  भक्तपुर, २७ साउन

  प्रहरीले भक्तपुरबाट जंगली जनावरकाे छालाको गैरकानुनी कारोबारमा संलग्न भएको अभियोगमा ७ जनालाई समातेको छ । चाँगुनारायण नगरपालिकाको सुडालबाट ४ जना र सूर्यविनायकको दार्जलिङ हाईटबाट ३ जना गरी ७ कारोबारी समातिएका हुन् ।

  विशेष सुराकीको आधारमा महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुर र महानगरीय प्रहरी अपराध महाशाखाको संयुक्त अनुसन्धान टोलीले उनीहरुलाई मंगलवार साँझ समातेको हो । डिएसपी दिपक गिरीले दिएको जानकारी अनुसार चाँगुनारायण ८ सुडाल स्थित सुरेश कार्कीको घरमा रेड गर्दा कोठा भाडामा लिई बसेका ४ जना मानिसहरु कालोमा खैरो र सेतो रंगको पाटे चितुवाको सुख्खा छाला र चोरीकाेे मोटरसाइकल सहित समातिएका छन् । त्यसैगरी उनीहरुको पोल अनुसार सूर्यविनायक ८ दार्जलिङ हाईटबाट थप थप ३ जना पक्राउ परेका छन् ।

  पक्राउ पर्नेमा रामेछाप सुनापति गाउँपालिका स्थायी घर भई हाल चाँगुनारायण ८ सुडाल बस्ने बर्ष १९ को कुमार लामा,१७ वर्षीय फुसाङ तामाङ, १८ वर्षीय हिमाल लामा, बर्ष २१ को पासाङ तामाङ रहेका छन् । त्यसैगरी सूर्यविनायक ८ दार्जलिङ्ग हाइटबाट पक्राउ पर्नेमा काभ्रेपलाञ्चोक तिमाल गाउँपालिकाका बर्ष २२ को संजीव सिंजाली मगर रोशीका २४ वर्षीय दिपेश तामाङ र २३ वर्षीय मिलन मगर रहेका छन् ।

  उनीहरुको साथबाट फेला परेको बा ९० प ६५१० नम्बरको २२० CC को पल्सर मोटरसाईकल भक्तपुर ९ का प्रजु सुवालको चोरी भएको मोटरसाईकल भन्ने खुल्न आएको समेत प्रहरीको भनाइ छ । नियन्त्रणमा लिईएका सातैजना उपर प्रारम्भिक अनुसन्धान भईरहेको साथै थप अनुसन्धानको लागी जिल्ला बन कार्यालय पठाईने डिएसपी दिपक गिरीले जानकारी दिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  त्रिविमा आंशिक शिक्षकको तालाबन्दी

  त्रिभुवन विश्वविद्यालय (त्रिवि) मा आंशिक शिक्षकले विभिन्न माग राख्दै एक सातादेखि तालाबन्दी गरेका छन् ।...

  सभामुखको पहलपछि सरकारी तलब भत्ता सरकारी बैंकबाट

  अब सांसदले तलबभत्ता सरकारी बैंकबाट पाउने भएका छन् । संसद सचिवालयले केही महिनायता पहल गरेर...

  नर्वे सेनामा नेपाली युवाको प्रवेश

  नेपालका ८ युवा नर्वे सेनामा भर्ती भएका छन् । नर्वे सेनामा नेपाली युवाको प्रवेश यो...

  पत्रकार मोहन बल्ललाई मातृशोक

  नेपाल पत्रकार महासंघ, भक्तपुरका निवर्तमान कोषाध्यक्ष एवं श्रमजिवी पत्रकार मोहन बल्ललाई मातृशोक परेको छ ।...

  मुआब्जा र क्षतिपूर्ति न्यायोचित तवरले उपलव्ध गराउन मन्त्री भुसालको निर्देशन

  उर्जा, जलश्रोत तथा सिंचाई मन्त्री पम्फा भुसालले विभिन्न आयोजना निर्माणका लागि आवस्यक पर्ने जग्गा अधिग्रहण...