News Portal

 • भक्तपुरमै चोरीको बाइकमा चितुवाको छाला तस्करी : ७ जना समातिए

  हिना सुवाल / भक्तपुरपोस्ट भक्तपुर, २७ साउन
  १८८७ पटक
  भक्तपुर, २७ साउन

  प्रहरीले भक्तपुरबाट जंगली जनावरकाे छालाको गैरकानुनी कारोबारमा संलग्न भएको अभियोगमा ७ जनालाई समातेको छ । चाँगुनारायण नगरपालिकाको सुडालबाट ४ जना र सूर्यविनायकको दार्जलिङ हाईटबाट ३ जना गरी ७ कारोबारी समातिएका हुन् ।

  विशेष सुराकीको आधारमा महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुर र महानगरीय प्रहरी अपराध महाशाखाको संयुक्त अनुसन्धान टोलीले उनीहरुलाई मंगलवार साँझ समातेको हो । डिएसपी दिपक गिरीले दिएको जानकारी अनुसार चाँगुनारायण ८ सुडाल स्थित सुरेश कार्कीको घरमा रेड गर्दा कोठा भाडामा लिई बसेका ४ जना मानिसहरु कालोमा खैरो र सेतो रंगको पाटे चितुवाको सुख्खा छाला र चोरीकाेे मोटरसाइकल सहित समातिएका छन् । त्यसैगरी उनीहरुको पोल अनुसार सूर्यविनायक ८ दार्जलिङ हाईटबाट थप थप ३ जना पक्राउ परेका छन् ।

  पक्राउ पर्नेमा रामेछाप सुनापति गाउँपालिका स्थायी घर भई हाल चाँगुनारायण ८ सुडाल बस्ने बर्ष १९ को कुमार लामा,१७ वर्षीय फुसाङ तामाङ, १८ वर्षीय हिमाल लामा, बर्ष २१ को पासाङ तामाङ रहेका छन् । त्यसैगरी सूर्यविनायक ८ दार्जलिङ्ग हाइटबाट पक्राउ पर्नेमा काभ्रेपलाञ्चोक तिमाल गाउँपालिकाका बर्ष २२ को संजीव सिंजाली मगर रोशीका २४ वर्षीय दिपेश तामाङ र २३ वर्षीय मिलन मगर रहेका छन् ।

  उनीहरुको साथबाट फेला परेको बा ९० प ६५१० नम्बरको २२० CC को पल्सर मोटरसाईकल भक्तपुर ९ का प्रजु सुवालको चोरी भएको मोटरसाईकल भन्ने खुल्न आएको समेत प्रहरीको भनाइ छ । नियन्त्रणमा लिईएका सातैजना उपर प्रारम्भिक अनुसन्धान भईरहेको साथै थप अनुसन्धानको लागी जिल्ला बन कार्यालय पठाईने डिएसपी दिपक गिरीले जानकारी दिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सेक्युरिटी प्रिन्टिङ प्रेसमा दोषी ठहर इन्जिनियरले गरे भक्तपुरस्थित आफ्नै निवासमा आत्महत्या

  भ्रष्टाचार मुद्दामा विशेष अदालतले दोषी करार गरेपछि एक सरकारी कर्मचारीले आत्महत्या गरेका छन् । सेक्युरिटी...

  सिरोहियाको पक्षमा उभिए सांसद थापा : ओलीमाथि आक्रोश, प्रचण्डप्रति गुनासो

  नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट निर्वाचित भक्तपुर-२ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापा कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष...

  अनुमती मागेरै रोए प्रअ महर्जन

  ललितपुर, १० जेठ २०८१ । मञ्च धुमधामले सजाइएको थियो । छेउमै नौमति बाजा घन्किरहेको थियो...

  स्थानीयले नियन्त्रणमा लिए मालबाहक टिपर

  बिशाल बस्नेत, महोत्तरी । अवैधानिकरुपमा नदीजन्य  पदार्थ ओसारपसार गरिरहेका टिपरहरुलाई स्थानीयहरुले नै नियन्त्रणमा लिएर प्रहरीलाई...

  पुँजीवादीहरु आफ्नो स्वार्थ सिद्ध गर्न प्रेस स्वतन्त्रताको कुरा गर्छन् : बिसंखे

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) की स्थायी समिति सदस्य अन्जना बिसंखेले प्रेस स्वतन्त्रता पुँजीवादीहरुको कब्जामा परेको बताएकी...