News Portal

 • भक्तपुरमै चोरीको बाइकमा चितुवाको छाला तस्करी : ७ जना समातिए

  हिना सुवाल / भक्तपुरपोस्ट भक्तपुर, २७ साउन
  १८३६ पटक
  भक्तपुर, २७ साउन

  प्रहरीले भक्तपुरबाट जंगली जनावरकाे छालाको गैरकानुनी कारोबारमा संलग्न भएको अभियोगमा ७ जनालाई समातेको छ । चाँगुनारायण नगरपालिकाको सुडालबाट ४ जना र सूर्यविनायकको दार्जलिङ हाईटबाट ३ जना गरी ७ कारोबारी समातिएका हुन् ।

  विशेष सुराकीको आधारमा महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुर र महानगरीय प्रहरी अपराध महाशाखाको संयुक्त अनुसन्धान टोलीले उनीहरुलाई मंगलवार साँझ समातेको हो । डिएसपी दिपक गिरीले दिएको जानकारी अनुसार चाँगुनारायण ८ सुडाल स्थित सुरेश कार्कीको घरमा रेड गर्दा कोठा भाडामा लिई बसेका ४ जना मानिसहरु कालोमा खैरो र सेतो रंगको पाटे चितुवाको सुख्खा छाला र चोरीकाेे मोटरसाइकल सहित समातिएका छन् । त्यसैगरी उनीहरुको पोल अनुसार सूर्यविनायक ८ दार्जलिङ हाईटबाट थप थप ३ जना पक्राउ परेका छन् ।

  पक्राउ पर्नेमा रामेछाप सुनापति गाउँपालिका स्थायी घर भई हाल चाँगुनारायण ८ सुडाल बस्ने बर्ष १९ को कुमार लामा,१७ वर्षीय फुसाङ तामाङ, १८ वर्षीय हिमाल लामा, बर्ष २१ को पासाङ तामाङ रहेका छन् । त्यसैगरी सूर्यविनायक ८ दार्जलिङ्ग हाइटबाट पक्राउ पर्नेमा काभ्रेपलाञ्चोक तिमाल गाउँपालिकाका बर्ष २२ को संजीव सिंजाली मगर रोशीका २४ वर्षीय दिपेश तामाङ र २३ वर्षीय मिलन मगर रहेका छन् ।

  उनीहरुको साथबाट फेला परेको बा ९० प ६५१० नम्बरको २२० CC को पल्सर मोटरसाईकल भक्तपुर ९ का प्रजु सुवालको चोरी भएको मोटरसाईकल भन्ने खुल्न आएको समेत प्रहरीको भनाइ छ । नियन्त्रणमा लिईएका सातैजना उपर प्रारम्भिक अनुसन्धान भईरहेको साथै थप अनुसन्धानको लागी जिल्ला बन कार्यालय पठाईने डिएसपी दिपक गिरीले जानकारी दिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  स्पा सेन्टरका संचालक पौडेल पक्राउ

  रोजगारीको प्रलोभन देखाई वेश्यावृत्तीमा लगाएको अभियोगमा काठमाडौं महानगरपालिका-९ रातोपुलस्थित नुवाकोट व्यूटी पार्लर एण्ड स्पा सेन्टरका...

  भक्तपुर नगरपालिकाले सम्पूर्ण लागत आफै व्यहोर्ने गरी बनाउँदैछ थन्थु दरवार

  पुरातत्व विभागका महानिर्देशक सौभाग्य प्रधानाड्डको नेत्रित्वामा आएको एक टोलीले भक्तपुर नगरपालिकाको पुरानो नगरपालिका भवन रहेको...

  भक्तपुर केन्द्रबिन्दु भएर भूकम्प

  भक्तपुरमै केन्द्रबिन्दु गरी भूकम्प गएको छ । भक्तपुरको पलाँसे आसपास केन्द्रबिन्दु भएर मंगलवार राति करिब...

  गीत संगीतले संदेश दिन सक्नुपर्छ : सुनिल प्रजापति

  sunil prajapati bhaktapur

  भक्तपुर नगरपालिकाका प्रमुख सुनिल प्रजापतिले गीत संगीतले समाजलाई संदेश दिन सक्नुपर्ने प्रष्ट पारेका छन् ।...

  अन्नको सम्मान गर्ने पर्व ‘सकिमना पुन्ही’ सम्पन्न

  sakimana punhi

  अन्नको सम्मान गर्ने पर्वको रुपमा सकिमना पुन्ही सम्पन्न भएको छ । विशेषगरी नेवा समुदायले मनाउने...