News Portal

 • भक्तपुरका हाछेथु ललितपुर महानगरकाे प्रहरी प्रमुख

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, १५ भदौ
  ७०९ पटक
  भक्तपुर, १५ भदौ

  भक्तपुर घर भई सेवा निवृत्त जीवन बिताइरहेका पूर्व प्रहरी निरीक्षक सीताराम हाछेथुले नयाँ जिम्मेवारी पाएका छन् । ललितपुर महानगरपालिकाले ट्राफिक प्रहरीका पूर्वप्रहरी निरीक्षक हाछेथुलाई महानगर प्रहरी प्रमुखको जिम्मेवारी दिएको छ ।

  राजधानीको ट्राफिक व्यवस्थापन गर्न निकै सक्षम र सफल मानिएका हाछेथुलाई नगर प्रहरीका साथै ललितपुर बारुण यन्त्र दमकलको समेत तोकी महानगरले आइतबार नियुक्ती प्रदान गरेको हो ।

  ललितपुर महानगरपालिकाका प्रमुख चिरीबाबु महर्जनले नगर प्रहरीको क्षमतालाई अझैं चुस्त बनाउन उनलाई ल्याएको बताए । हाछेथुको कार्य क्षमता, काम गर्ने शैलीबाट जनता प्रभावित रहेको कारणले उनलाई यो जिम्मेवारीमा ल्याएको महानगर प्रमुख महर्जनको भनाइ छ ।

  २९ वर्ष लामो जागिरे जीवन ट्राफिक ब्यवस्थापनकाे क्षेत्रमा बिताएका हाछेथु २०७५ साल मंसिर महिनामा ट्राफिक प्रहरीको सेवाबाट निवृत्त भएका हुन् । हाछेथु आफ्नाे कार्यकालमा जनस्तरमै लाेकप्रिय रहेका थिए । उनले ट्राफिक व्यवस्थापनकाे क्षेत्रमा सफलता प्राप्त गर्नुका साथै निकैधेरै प्रसंसा र पुरस्कारहरु समेत पाएका छन् । सेवा निवृत्त भएपछि पनि उनी ट्राफिक व्यवस्थापनकाे विषयलाइ लिएर चासाे र चिन्ता ब्यक्त गरिरहेका देखिन्छन् ।

  नयाँ जिम्मेवारी प्राप्त भएकोमा हाछेथुले भने, ‘राजधानीका जनताले मैले गरेको कामलाई मनैदेखि मनपराइदिनु भएको छ । त्यसैको प्रतिफल स्वरुप यो नयाँ जिम्मेवारी पाएको छु , आगामी दिनमा अझै सक्रियतापूर्वक महानगर र जनताको अपेक्षा पूरा गर्ने प्रतिबद्धता प्रकट गर्दछु। ”

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सभामुखको पहलपछि सरकारी तलब भत्ता सरकारी बैंकबाट

  अब सांसदले तलबभत्ता सरकारी बैंकबाट पाउने भएका छन् । संसद सचिवालयले केही महिनायता पहल गरेर...

  नर्वे सेनामा नेपाली युवाको प्रवेश

  नेपालका ८ युवा नर्वे सेनामा भर्ती भएका छन् । नर्वे सेनामा नेपाली युवाको प्रवेश यो...

  पत्रकार मोहन बल्ललाई मातृशोक

  नेपाल पत्रकार महासंघ, भक्तपुरका निवर्तमान कोषाध्यक्ष एवं श्रमजिवी पत्रकार मोहन बल्ललाई मातृशोक परेको छ ।...

  मुआब्जा र क्षतिपूर्ति न्यायोचित तवरले उपलव्ध गराउन मन्त्री भुसालको निर्देशन

  उर्जा, जलश्रोत तथा सिंचाई मन्त्री पम्फा भुसालले विभिन्न आयोजना निर्माणका लागि आवस्यक पर्ने जग्गा अधिग्रहण...

  शिरमा देश र मनमा मधेश : प्रदेश प्रमुख अहिराजका १२ काम

  rajesh ahiraj

  प्रदेश २ का प्रदेश प्रमुख डा.राजेश अहिराजले शिरमा देश र मनमा मधेश राखेर काम गरिरहेको...