News Portal

 • सांसद बस्नेतद्वारा आफ्नो निजी सवारीसाधन प्रहरीलाई हस्तान्तरण

  भक्तपुरपोस्ट संवाददातासूर्यविनायक, १७ भदौ
  ६५८ पटक
  सूर्यविनायक, १७ भदौ

  नेकपाका केन्द्रिय सदस्यसमेत रहेका पूर्व मन्त्री एवम् प्रतिनिधि सभा सदस्य महेश बस्नेतले स्थानीय प्रहरीलाई मोटरसाइकल दिएका छन् । सूर्यविनायक ७ स्थित महानगरीय अस्थायी प्रहरी प्रभाग गुण्डुलाई उनले उक्त सवारी साधन उपलब्ध गराएका हुन ।                                                                                                                                                                       कोभिड १९ को संक्रमण रोकथाम र नियन्त्रणमा एक ठाउँ बाट अर्को ठाँउ जान प्रहरीलाई असजिलो देखेपछि बस्नेतले मोटरसाइकल दिएको उनका स्वकीय सचिव दिनेथ थापाले बताए । थापाका अनुसार सांसद बस्नेतले आफ्नै निजी मोटरसाइकल प्रहरीलाई दिएका हुन् । उनले आफ्नो घरमा प्रयोग भैरहेको बजाजको डिस्कभर बाइक प्रहरी प्रभागलाई दिएका स्वकीय सचिव थापाले जनाएका छन् ।                                                                                                                                                                                                   बुधबार अस्थायी प्रभागका प्रहरी इन्चार्ज लाई मोटरसाइकल हस्तान्तरण गर्दै नेता बस्नेतले सवारी साधनले प्रहरीको सेवामा थप सकृयता बढ्ने र समयमै कार्यस्थलमा पुग्न सहज हुने बिश्वास ब्यक्त गरेका थिए । उक्त अवसरमा प्रहरी प्रभागले सवारी साधन उपलब्ध गराएकोमा उनीप्रति आभार प्रकट गरेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  त्रिविमा आंशिक शिक्षकको तालाबन्दी

  त्रिभुवन विश्वविद्यालय (त्रिवि) मा आंशिक शिक्षकले विभिन्न माग राख्दै एक सातादेखि तालाबन्दी गरेका छन् ।...

  सभामुखको पहलपछि सरकारी तलब भत्ता सरकारी बैंकबाट

  अब सांसदले तलबभत्ता सरकारी बैंकबाट पाउने भएका छन् । संसद सचिवालयले केही महिनायता पहल गरेर...

  नर्वे सेनामा नेपाली युवाको प्रवेश

  नेपालका ८ युवा नर्वे सेनामा भर्ती भएका छन् । नर्वे सेनामा नेपाली युवाको प्रवेश यो...

  पत्रकार मोहन बल्ललाई मातृशोक

  नेपाल पत्रकार महासंघ, भक्तपुरका निवर्तमान कोषाध्यक्ष एवं श्रमजिवी पत्रकार मोहन बल्ललाई मातृशोक परेको छ ।...

  मुआब्जा र क्षतिपूर्ति न्यायोचित तवरले उपलव्ध गराउन मन्त्री भुसालको निर्देशन

  उर्जा, जलश्रोत तथा सिंचाई मन्त्री पम्फा भुसालले विभिन्न आयोजना निर्माणका लागि आवस्यक पर्ने जग्गा अधिग्रहण...