News Portal

 • सांसद बस्नेतद्वारा आफ्नो निजी सवारीसाधन प्रहरीलाई हस्तान्तरण

  भक्तपुरपोस्ट संवाददातासूर्यविनायक, १७ भदौ
  ७११ पटक
  सूर्यविनायक, १७ भदौ

  नेकपाका केन्द्रिय सदस्यसमेत रहेका पूर्व मन्त्री एवम् प्रतिनिधि सभा सदस्य महेश बस्नेतले स्थानीय प्रहरीलाई मोटरसाइकल दिएका छन् । सूर्यविनायक ७ स्थित महानगरीय अस्थायी प्रहरी प्रभाग गुण्डुलाई उनले उक्त सवारी साधन उपलब्ध गराएका हुन ।                                                                                                                                                                       कोभिड १९ को संक्रमण रोकथाम र नियन्त्रणमा एक ठाउँ बाट अर्को ठाँउ जान प्रहरीलाई असजिलो देखेपछि बस्नेतले मोटरसाइकल दिएको उनका स्वकीय सचिव दिनेथ थापाले बताए । थापाका अनुसार सांसद बस्नेतले आफ्नै निजी मोटरसाइकल प्रहरीलाई दिएका हुन् । उनले आफ्नो घरमा प्रयोग भैरहेको बजाजको डिस्कभर बाइक प्रहरी प्रभागलाई दिएका स्वकीय सचिव थापाले जनाएका छन् ।                                                                                                                                                                                                   बुधबार अस्थायी प्रभागका प्रहरी इन्चार्ज लाई मोटरसाइकल हस्तान्तरण गर्दै नेता बस्नेतले सवारी साधनले प्रहरीको सेवामा थप सकृयता बढ्ने र समयमै कार्यस्थलमा पुग्न सहज हुने बिश्वास ब्यक्त गरेका थिए । उक्त अवसरमा प्रहरी प्रभागले सवारी साधन उपलब्ध गराएकोमा उनीप्रति आभार प्रकट गरेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरका घिमिरे सहसचिवमा सिफारिस

  निराजन nirajan ghimire

  भक्तपुर घर भएका उपसचिव निराजन घिमिरे सहसचिवमा बढुवा सिफारिस भएका छन् । सूर्यविनायक नगरपालिका वडा...

  धन र डनको राजनीति गर्नेलाई लखेट्न प्रचण्ड निर्देशनपछि महेश बस्नेत आक्रोशित

  राष्ट्रिय युवा संघ नेपालका इन्चार्ज समेत रहेका नेकपा (एमाले) का नेता एवं सांसद महेश बस्नेत...

  भक्तपुरका गैरसरकारी संस्थाले समेत ‘सूचना अधिकारी’ तोक्नुपर्ने

  CDO rudra sharma

  भक्तपुरकी प्रमुख जिल्ला अधिकारी रुद्रादेवी शर्माले जिल्लास्थित गैरसरकारी कार्यालयहरुको सूचना सस्प्रेषणमा कडाइ गरेकी छन् ।...

  १६ मन्त्री र २ राज्यमन्त्रीले लिए शपथ,उत्साह र इमानदारिताका साथ काम गर्न निर्देशन

  शेरबहादुर देउवा नेतृत्वको मन्त्रिपरिषदमा नवनियुक्त १६ मन्त्री र २ राज्यमन्त्रीले शुक्रबार पद तथा गोपनीयताको शपथ...

  भक्तपुरमा प्रचण्डले भने – ‘धन र डनको आडमा माओवादीलाई कमजोर पार्ने नसोचे हुन्छ’

  पूर्व प्रधानमन्त्री एवं नेकपा (माओवादी केन्द्र)का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले आफ्नो पार्टी धन र डन...