News Portal

 • सांसद बस्नेतद्वारा आफ्नो निजी सवारीसाधन प्रहरीलाई हस्तान्तरण

  भक्तपुरपोस्ट संवाददातासूर्यविनायक, १७ भदौ
  ८३७ पटक
  सूर्यविनायक, १७ भदौ

  नेकपाका केन्द्रिय सदस्यसमेत रहेका पूर्व मन्त्री एवम् प्रतिनिधि सभा सदस्य महेश बस्नेतले स्थानीय प्रहरीलाई मोटरसाइकल दिएका छन् । सूर्यविनायक ७ स्थित महानगरीय अस्थायी प्रहरी प्रभाग गुण्डुलाई उनले उक्त सवारी साधन उपलब्ध गराएका हुन ।                                                                                                                                                                       कोभिड १९ को संक्रमण रोकथाम र नियन्त्रणमा एक ठाउँ बाट अर्को ठाँउ जान प्रहरीलाई असजिलो देखेपछि बस्नेतले मोटरसाइकल दिएको उनका स्वकीय सचिव दिनेथ थापाले बताए । थापाका अनुसार सांसद बस्नेतले आफ्नै निजी मोटरसाइकल प्रहरीलाई दिएका हुन् । उनले आफ्नो घरमा प्रयोग भैरहेको बजाजको डिस्कभर बाइक प्रहरी प्रभागलाई दिएका स्वकीय सचिव थापाले जनाएका छन् ।                                                                                                                                                                                                   बुधबार अस्थायी प्रभागका प्रहरी इन्चार्ज लाई मोटरसाइकल हस्तान्तरण गर्दै नेता बस्नेतले सवारी साधनले प्रहरीको सेवामा थप सकृयता बढ्ने र समयमै कार्यस्थलमा पुग्न सहज हुने बिश्वास ब्यक्त गरेका थिए । उक्त अवसरमा प्रहरी प्रभागले सवारी साधन उपलब्ध गराएकोमा उनीप्रति आभार प्रकट गरेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सुचनाको हक र सकारात्मक सोच विषयक अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न

  आज (शनिबार) भक्तप्रको राधेराधे स्थित रोयल थाइ हस्पितालिटी होटलमा सुचनाको हक र सकारात्मक सोच विषयक...

  अनेसासको वरिष्ठ उपाध्यक्ष पदमा सुप्रसिद्ध कवि लालगोपाल सुवेदीको उम्मेद्वारी

  अन्तर्राष्ट्रि« नेपाली साहित्य समाज –अनेसास) को आगामी कार्यकाल २०२२–२०२४ का लाग साहित्यकार सुप्रसिद्ध तथा सर्वप्रिय...

  रवि लामिछानेको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी आयोगमा दर्ता

  रवि लामिछाने नेतृत्वको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी निर्वाचन आयोगमा दर्ता भएको छ । पूर्व सञ्चारकर्मी रवि...

  शिक्षा नै कानुनी शासन स्थापनाका लागि प्रमुख आधार होःराष्ट्रपति भण्डारी

  राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले कानुनी शिक्षा नै कानुनी शासन स्थापनाका लागि प्रमुख आधार रहेको बताएकी छन्...

  मन्त्री फिर्ता बलाउने कुनै निर्णय गरेको छैनः उपेन्द्र यादव

    जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) का अध्यक्ष उपेन्द्र यादवले आफूहरूले मन्त्री फिर्ता बलाउने वा नयाँ...