News Portal

 • सांसद सुवालमा काेराेना संक्रमण पुष्टि भएकाे छैन

  हिना सुवाल / भक्तपुरपोस्ट भक्तपुर, २० भदौ
  २३७४ पटक
  भक्तपुर, २० भदौ

  नेपाल मजदुर किसान पार्टीका केन्द्रीय सचिवसमेत रहेका भक्तपुर १ का निर्वाचित संघीय सांसद प्रेम सुवालमा कोरोना भाइरस संक्रमण (कोभिड १९) पुष्टि नभएको पाइएको छ । सामाजिक संजालमा सांसद सुवाललाई कोरोना संक्रमण भएको हल्ला चलिरहँदा यसको पुष्टि भने भएको छैन ।

  नेमकिपाका केन्द्रीय सदस्य समेत रहेका वडा नम्बर ९ का वडाध्यक्ष रवीन्द्र ज्याख्वले पार्टी सचिव समेत रहेका सांसद सुवालमा संक्रमण पुष्टि नभएको बताए । भक्तपुर पोस्टसंग कुरा गर्दै उनले भने ” आज बेलुकी सम्म स्वास्थ्य मन्त्रालयको संक्रमित विवरणमा उहाँको नाम छैन । उहाँमा कोभिड पुष्टि भएको छैन ।” रोग लुकाएर नलुक्ने र लुकाउनुपर्ने आवश्यक पनि नभएको भन्दै उनले आशंकाको भरमा कसैलाई संक्रमित करार गर्नु पनि नहुने जिकिर गरे ।

  नेता ज्याख्वले दिएको जानकारी अनुसार पार्टीका आधा दर्जन नेताहरु कन्ट्याक्ट ट्रेसिङमा परेका थिए । त्यसयता गत १४ गते देखि नै उनीहरु होम आइसोलेसनमा रहेका छन् । गत १४ गते कोभिड पुष्टि भएका वडा नम्बर ४ का एक संक्रमितसंग सम्पर्कमा रहेका कारण उनीहरु आफै होम आइसोलेसनमा रहेका नेता ज्याख्वको भनाइ छ । ” म आफैं पनि हाेम आइसाेलेसनमा छु ।” उनले भने ।  भक्तपुर नगरपालिकाद्वारा संचालित जनस्वास्थ्य केन्द्रमा केहिदिन अघि उनीहरुले स्वाब दिएका र त्यसमध्ये सांसद सुवाल सहित २ जनाको रिपोर्ट अझै प्राप्त हुन नसकेको सूचना प्राप्त भएको छ ।

  ल्याबबाट पोजेटिभ र नेगेटिभ कुनै रिपोर्ट प्राप्त नभएपछि सांसद सुवाल लगायत २ जनाको पुन: स्वाब लिइएको बताइएको छ । रिपोर्ट नआएको कारण सांसद सुवाल होम आइलोलेसनमै रहेका र उनी वास्तवमै संक्रमित भएको आशंका गरिएको हुनसक्ने पारिवारिक श्रोतले समेत जनाएको छ ।

  सांसद सुवाल उनको औधोगिक क्षेत्रस्थित निवासमा होम आइसोलेसनमा रहेका छन् । उनको परिवारमा बुवा, श्रीमती, १ छोरा, बुहारी र नाती रहेका छन् । परिवारसंग छुट्टिएर उनले आइसोलेसन मेन्टेन गरिरहेका जानकारी प्राप्त भएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सूर्यविनायकमा मानव कंकाल फेला : अनुसन्धानमा सहयोग गर्न प्रहरीको अपिल

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नं. ७ गुण्डु स्थित जंगलमा एक मानव कंकाल फेला परेको छ...

  निषेधाज्ञा खुलेसँगै थपिए कोरोना सङ्क्रमित , तेस्रो लहर आउनसक्ने चेतावनी

  निषेधाज्ञा खुलेसँगै कोरोना भाइरस सङ्क्रमणको दर पनि बढेको छ । पछिल्लो एक हप्ताको तथ्याङ्क हेर्दा...

  फेरी बढ्यो सुनचाँदीको मुल्य

  नेपाली बजारमा सुनचाँदीको मुल्य फेरी बढेको छ । आज छापावाला सुन तोलामा ३ सय रुपैयाँ...

  पुष्पलाल स्मृति दिवसको प्रवचन कार्यक्रममा प्रचण्ड माधव र विप्लवका नेता एकै ठाउमा

  नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’देखि नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका महासचिव नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’सम्म आज...

  बिजुक्छेसंग उत्तर कोरियाली राजदुतले खोले आन्तरिक कुरा

  नेपालका लागि प्रजातान्त्रिक जनगणतन्त्र कोरियाका राजदूत जो योङ मानले आफ्नो देशको आणविक शक्तिबारे अवगत गराएका...