News Portal

 • सांसद सुवालमा काेराेना संक्रमण पुष्टि भएकाे छैन

  हिना सुवाल / भक्तपुरपोस्ट भक्तपुर, २० भदौ
  ३०१५ पटक
  भक्तपुर, २० भदौ

  नेपाल मजदुर किसान पार्टीका केन्द्रीय सचिवसमेत रहेका भक्तपुर १ का निर्वाचित संघीय सांसद प्रेम सुवालमा कोरोना भाइरस संक्रमण (कोभिड १९) पुष्टि नभएको पाइएको छ । सामाजिक संजालमा सांसद सुवाललाई कोरोना संक्रमण भएको हल्ला चलिरहँदा यसको पुष्टि भने भएको छैन ।

  नेमकिपाका केन्द्रीय सदस्य समेत रहेका वडा नम्बर ९ का वडाध्यक्ष रवीन्द्र ज्याख्वले पार्टी सचिव समेत रहेका सांसद सुवालमा संक्रमण पुष्टि नभएको बताए । भक्तपुर पोस्टसंग कुरा गर्दै उनले भने ” आज बेलुकी सम्म स्वास्थ्य मन्त्रालयको संक्रमित विवरणमा उहाँको नाम छैन । उहाँमा कोभिड पुष्टि भएको छैन ।” रोग लुकाएर नलुक्ने र लुकाउनुपर्ने आवश्यक पनि नभएको भन्दै उनले आशंकाको भरमा कसैलाई संक्रमित करार गर्नु पनि नहुने जिकिर गरे ।

  नेता ज्याख्वले दिएको जानकारी अनुसार पार्टीका आधा दर्जन नेताहरु कन्ट्याक्ट ट्रेसिङमा परेका थिए । त्यसयता गत १४ गते देखि नै उनीहरु होम आइसोलेसनमा रहेका छन् । गत १४ गते कोभिड पुष्टि भएका वडा नम्बर ४ का एक संक्रमितसंग सम्पर्कमा रहेका कारण उनीहरु आफै होम आइसोलेसनमा रहेका नेता ज्याख्वको भनाइ छ । ” म आफैं पनि हाेम आइसाेलेसनमा छु ।” उनले भने ।  भक्तपुर नगरपालिकाद्वारा संचालित जनस्वास्थ्य केन्द्रमा केहिदिन अघि उनीहरुले स्वाब दिएका र त्यसमध्ये सांसद सुवाल सहित २ जनाको रिपोर्ट अझै प्राप्त हुन नसकेको सूचना प्राप्त भएको छ ।

  ल्याबबाट पोजेटिभ र नेगेटिभ कुनै रिपोर्ट प्राप्त नभएपछि सांसद सुवाल लगायत २ जनाको पुन: स्वाब लिइएको बताइएको छ । रिपोर्ट नआएको कारण सांसद सुवाल होम आइलोलेसनमै रहेका र उनी वास्तवमै संक्रमित भएको आशंका गरिएको हुनसक्ने पारिवारिक श्रोतले समेत जनाएको छ ।

  सांसद सुवाल उनको औधोगिक क्षेत्रस्थित निवासमा होम आइसोलेसनमा रहेका छन् । उनको परिवारमा बुवा, श्रीमती, १ छोरा, बुहारी र नाती रहेका छन् । परिवारसंग छुट्टिएर उनले आइसोलेसन मेन्टेन गरिरहेका जानकारी प्राप्त भएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित मानिस मृत फेला

  भक्तपुरको राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित एकजना व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन । मध्यपुर...

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स क्लवले १ लाख डलर सहयोग...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...

  २९ उद्योगी व्यवसायीलाई ‘कर्पोरेट बिजनेश अवार्ड’

  काठमाडौं, २१ फागुन २०८० । कर्पोरेट मिडिया ग्रुपले विभिन्न उद्योगी तथा व्यवसायीहरूलाई अवार्ड तथा सम्मान...