News Portal

 • सत्तारुढ नेकपाको युवा संगठन ‘राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल’को भक्तपुर जिल्ला इन्चार्जमा थपलिया

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, १६ असोज
  १४४१ पटक
  भक्तपुर, १६ असोज

  सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी(नेकपा)को युवा दस्ता राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको भक्तपुर जिल्ला इन्चार्जको जिम्मेवारी दिनेश थपलिया’आक्रोस’लाई दिइएको छ । उक्त संघले भक्तपुर जिल्ला इन्चार्जमा थपलियालाई सर्वसम्मत चयन गरेको हो ।

  राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको केन्द्रीय सदस्य रहेका थपलिया भक्तपुरको पार्टी जिल्ला कमिटीका सदस्य समेत हुन् । उनी तत्कालीन नेकपा (माओबादी केन्द्र) का जिल्ला नेता एवं योङ्ग कम्युनिष्ट लिग (वाइसिएल)को भक्तपुर जिल्ला अध्यक्ष थिए ।

  २०५७ सालदेखि तत्कालीन नेकपा (माओबादी) काे पूर्णकालीन सदस्य भई उनी भुमिगत भएका थिए ।२०५८ चैत्रमा गिरफ्तार परेपछि तत्कालीन शाही सत्ताले उनलाई चरम यातना दिएको थियो । २ वर्ष जेल जीवन बिताएका थपलिया यातनाबाट कत्तिपनि बिचलित नभई जनयुद्धमा आफ्नो योगदान दिएका थिए । थपलिया पार्टीभित्र बफादार र इमान्दार युवा नेताको रुममा परिचित छन् ।

  थपलियालाई भक्तपुर जिल्ला इन्चार्जको जिम्मेवारी दिएको राष्ट्रिय युवा संघ नेपालले दिपक दाहाललाई सहइन्चार्जको जिम्मेवारी दिएको छ । दाहाल तत्कालीन नेकपा एमालेको भातृ संगठन युवा संघका भक्तपुर अध्यक्ष रहेका थिए । नेकपाका केन्द्रीय सदस्य समेत रहेका प्रभावशाली नेता महेश बस्नेत राष्ट्रिय युवा संघ नेपालका केन्द्रीय इन्चार्ज हुन् भने अर्का केन्द्रीय सदस्य रामप्रसाद सापकोटा दिपशिखा केन्द्रीय सहइन्चार्ज हुन् । बस्नेत र सापकोटा दुवै भक्तपुरवासी हुनाले पनि भक्तपुरको युवा नेतृत्वको बिशेष महत्व रहेको देखिन्छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरका घिमिरे सहसचिवमा सिफारिस

  निराजन nirajan ghimire

  भक्तपुर घर भएका उपसचिव निराजन घिमिरे सहसचिवमा बढुवा सिफारिस भएका छन् । सूर्यविनायक नगरपालिका वडा...

  धन र डनको राजनीति गर्नेलाई लखेट्न प्रचण्ड निर्देशनपछि महेश बस्नेत आक्रोशित

  राष्ट्रिय युवा संघ नेपालका इन्चार्ज समेत रहेका नेकपा (एमाले) का नेता एवं सांसद महेश बस्नेत...

  भक्तपुरका गैरसरकारी संस्थाले समेत ‘सूचना अधिकारी’ तोक्नुपर्ने

  CDO rudra sharma

  भक्तपुरकी प्रमुख जिल्ला अधिकारी रुद्रादेवी शर्माले जिल्लास्थित गैरसरकारी कार्यालयहरुको सूचना सस्प्रेषणमा कडाइ गरेकी छन् ।...

  १६ मन्त्री र २ राज्यमन्त्रीले लिए शपथ,उत्साह र इमानदारिताका साथ काम गर्न निर्देशन

  शेरबहादुर देउवा नेतृत्वको मन्त्रिपरिषदमा नवनियुक्त १६ मन्त्री र २ राज्यमन्त्रीले शुक्रबार पद तथा गोपनीयताको शपथ...

  भक्तपुरमा प्रचण्डले भने – ‘धन र डनको आडमा माओवादीलाई कमजोर पार्ने नसोचे हुन्छ’

  पूर्व प्रधानमन्त्री एवं नेकपा (माओवादी केन्द्र)का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले आफ्नो पार्टी धन र डन...