News Portal

 • प्रदेश सभा सदस्य शशिजंग थापा काेराेना संक्रमित,प्रत्यक्ष सम्पर्कमा आएकालाई सतर्क रहन आग्रह

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता सूर्यविनायक, १७ असाेज
  ५६० पटक
  सूर्यविनायक, १७ असाेज

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीका सचिवालयका ४ सदस्य सहित ठूलो संख्यामा बालुवाटारका सुरक्षाकर्मी र नेपाली काँग्रेसका केहि केन्द्रीय सदस्य समेतलाई कोरोना पुष्टि भएको दिन भक्तपुरका एक प्रदेश सांसदमा पनि संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

  बिश्वब्यापी रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरस संक्रमण (कोभिड – १९) बाट भक्तपुरका प्रदेश सभा सदस्य शशिजंग थापा पनि संक्रमित भएका हुन् । संक्रमणबाट जोगिन खोज्दा खोज्दै पनि आफूलाई संक्रमण भएको थापाले बताए । उनी भक्तपुरको निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २(क) सूर्यविनायक क्षेत्रबाट बागमती प्रदेशका लागि प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचित भएका हुन् ।

  केही दिनदेखि हल्का ज्वरोको महसुस भएपछि उनले असोज १२ गते कोभिड परिक्षण गराएका थिए । उक्त रिपोर्टमा कोरोना नेगेटिभ आएको भएता पनि उनको स्वास्थ्यमा सुधार हुन सकेको थिएन । ज्वरो नियन्त्रणमा नआएपछि पुन: आज शनिबार उनले पिसिआर टेस्ट गराएका थिए । शनिवारको पिसिआर रिपोर्टमा भने कोरोना पोजेटिभ पाइएको सांसद थापाले पुष्टि गरे । उनी अहिले होम आइसोलेसनमा रहेका छन् ।

  आफू सजग र सचेत हुँदाहुँदै पनि कहाँ र कोबाट संक्रमण सरेको भन्ने थाहा नभएको भन्दै उनले आफ्नो प्रत्यक्ष सम्पर्कमा आएका सबैलाई सतर्क हुन र स्वास्थ्यमा कुनै समस्या देखिएमा नजिकको स्वास्थ्य केन्द्रमा सम्पर्क गर्न समेत आग्रह गरेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरका दुई नगरपालिकामा प्रेस सेन्टरको शाखा बिस्तार

  प्रेस सेन्टर नेपालले भक्तपुर जिल्लाका दुई नगरपालिकामा शाखा बिस्तार गरेको छ । बुधवार सूर्यविनायक र...

  विद्युतीय यातायातलाई सरकारले प्राथमिकता दिन्छ : मन्त्री भुसाल

  ऊर्जा, जलस्रोत तथा सिँचाइमन्त्री पम्फा भुसालले विद्युतीय यातायातलाई सरकारले प्राथमिकतामा दिने दावी गरेकी छन् ।...

  सेनाले बनायो रातमा पनि अवतरण गर्न मिल्ने हेलिप्याड

  जाजरकोट । जाजरकोटमा नेपाली सेनाले रातमा पनि हेलिकोप्टर अवतरण गर्न मिल्ने हेलिप्याड निर्माण गरेको छ...

  पुतलीबजारलाई १ का विरुद्ध ८ गोल गरी भक्तपुर बिजयी : मचामसी उत्कृष्ट खेलाडी घोषित

  एन्फाको आयोजनामा काठमाडौंमा सुरु भएको ‘उपमेयर कप’ महिला फुटबल प्रतियोगितामा भक्तपुर नगरपालिकाले स्याङ्जाको  पुतलीबजार नगरपालिकालाई...

  नागरिकका विवरण सुरक्षित हुनुपर्छ : प्रजापति

  भक्तपुर नगरपालिकामा राष्ट्रिय परिचयपत्रको विवरण भर्ने सम्बन्धमा रुजु अधिकारीहरुबीच अभिमुखीकरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।...