News Portal

 • प्रदेश सभा सदस्य शशिजंग थापा काेराेना संक्रमित,प्रत्यक्ष सम्पर्कमा आएकालाई सतर्क रहन आग्रह

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता सूर्यविनायक, १७ असाेज
  ५०२ पटक
  सूर्यविनायक, १७ असाेज

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीका सचिवालयका ४ सदस्य सहित ठूलो संख्यामा बालुवाटारका सुरक्षाकर्मी र नेपाली काँग्रेसका केहि केन्द्रीय सदस्य समेतलाई कोरोना पुष्टि भएको दिन भक्तपुरका एक प्रदेश सांसदमा पनि संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

  बिश्वब्यापी रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरस संक्रमण (कोभिड – १९) बाट भक्तपुरका प्रदेश सभा सदस्य शशिजंग थापा पनि संक्रमित भएका हुन् । संक्रमणबाट जोगिन खोज्दा खोज्दै पनि आफूलाई संक्रमण भएको थापाले बताए । उनी भक्तपुरको निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २(क) सूर्यविनायक क्षेत्रबाट बागमती प्रदेशका लागि प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचित भएका हुन् ।

  केही दिनदेखि हल्का ज्वरोको महसुस भएपछि उनले असोज १२ गते कोभिड परिक्षण गराएका थिए । उक्त रिपोर्टमा कोरोना नेगेटिभ आएको भएता पनि उनको स्वास्थ्यमा सुधार हुन सकेको थिएन । ज्वरो नियन्त्रणमा नआएपछि पुन: आज शनिबार उनले पिसिआर टेस्ट गराएका थिए । शनिवारको पिसिआर रिपोर्टमा भने कोरोना पोजेटिभ पाइएको सांसद थापाले पुष्टि गरे । उनी अहिले होम आइसोलेसनमा रहेका छन् ।

  आफू सजग र सचेत हुँदाहुँदै पनि कहाँ र कोबाट संक्रमण सरेको भन्ने थाहा नभएको भन्दै उनले आफ्नो प्रत्यक्ष सम्पर्कमा आएका सबैलाई सतर्क हुन र स्वास्थ्यमा कुनै समस्या देखिएमा नजिकको स्वास्थ्य केन्द्रमा सम्पर्क गर्न समेत आग्रह गरेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मुआब्जा र क्षतिपूर्ति न्यायोचित तवरले उपलव्ध गराउन मन्त्री भुसालको निर्देशन

  उर्जा, जलश्रोत तथा सिंचाई मन्त्री पम्फा भुसालले विभिन्न आयोजना निर्माणका लागि आवस्यक पर्ने जग्गा अधिग्रहण...

  शिरमा देश र मनमा मधेश : प्रदेश प्रमुख अहिराजका १२ काम

  rajesh ahiraj

  प्रदेश २ का प्रदेश प्रमुख डा.राजेश अहिराजले शिरमा देश र मनमा मधेश राखेर काम गरिरहेको...

  अपि पावर कम्पनी लिमिटेडको शेयर आजदेखि लिलाममा

  अपि पावर कम्पनी लिमिटेड ले हकप्रद निष्काशन गर्दा बिक्रि नभएको सेयर आज साउन १३ गतेदेखि...

  Chinese Democracy Develops Living Standard

  The definition of democracy It is said that democracy is the system of governance for...

  महन्थको राजनीती धरापमा

    निर्वाचन आयोगले जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) को आधिकारिकता उपेन्द्र यादव पक्षलाई दिएको छ ।...