News Portal

 • प्रदेश सभा सदस्य शशिजंग थापा काेराेना संक्रमित,प्रत्यक्ष सम्पर्कमा आएकालाई सतर्क रहन आग्रह

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता सूर्यविनायक, १७ असाेज
  ९०५ पटक
  सूर्यविनायक, १७ असाेज

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीका सचिवालयका ४ सदस्य सहित ठूलो संख्यामा बालुवाटारका सुरक्षाकर्मी र नेपाली काँग्रेसका केहि केन्द्रीय सदस्य समेतलाई कोरोना पुष्टि भएको दिन भक्तपुरका एक प्रदेश सांसदमा पनि संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

  बिश्वब्यापी रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरस संक्रमण (कोभिड – १९) बाट भक्तपुरका प्रदेश सभा सदस्य शशिजंग थापा पनि संक्रमित भएका हुन् । संक्रमणबाट जोगिन खोज्दा खोज्दै पनि आफूलाई संक्रमण भएको थापाले बताए । उनी भक्तपुरको निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २(क) सूर्यविनायक क्षेत्रबाट बागमती प्रदेशका लागि प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचित भएका हुन् ।

  केही दिनदेखि हल्का ज्वरोको महसुस भएपछि उनले असोज १२ गते कोभिड परिक्षण गराएका थिए । उक्त रिपोर्टमा कोरोना नेगेटिभ आएको भएता पनि उनको स्वास्थ्यमा सुधार हुन सकेको थिएन । ज्वरो नियन्त्रणमा नआएपछि पुन: आज शनिबार उनले पिसिआर टेस्ट गराएका थिए । शनिवारको पिसिआर रिपोर्टमा भने कोरोना पोजेटिभ पाइएको सांसद थापाले पुष्टि गरे । उनी अहिले होम आइसोलेसनमा रहेका छन् ।

  आफू सजग र सचेत हुँदाहुँदै पनि कहाँ र कोबाट संक्रमण सरेको भन्ने थाहा नभएको भन्दै उनले आफ्नो प्रत्यक्ष सम्पर्कमा आएका सबैलाई सतर्क हुन र स्वास्थ्यमा कुनै समस्या देखिएमा नजिकको स्वास्थ्य केन्द्रमा सम्पर्क गर्न समेत आग्रह गरेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित मानिस मृत फेला

  भक्तपुरको राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित एकजना व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन । मध्यपुर...

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स क्लवले १ लाख डलर सहयोग...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...

  २९ उद्योगी व्यवसायीलाई ‘कर्पोरेट बिजनेश अवार्ड’

  काठमाडौं, २१ फागुन २०८० । कर्पोरेट मिडिया ग्रुपले विभिन्न उद्योगी तथा व्यवसायीहरूलाई अवार्ड तथा सम्मान...