News Portal

 • भक्तपुर सिडिओ कार्यालयमा ४ बाहेक अरु सबै सेवा बन्द

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ३० असोज
  ७७४ पटक
  भक्तपुर, ३० असोज

  कर्मचारीहरुमा कोरोना भाइरसको संक्रमण देखिएपछि भक्तपुरको जिल्ला प्रशासन कार्यालयले अत्यावश्यक बाहेकका सबै सेवा बन्द गरेको छ । आइतबारदेखि लागू हुनेगरी सेवा बन्द गरिएको हो ।                                                                                                                                                                               जिप्रकाले शुक्रबार एक सूचना नै प्रकाशित गरि यसबारे जानकारी गराएको छ । अत्यावश्यक सेवा बाहेक अन्य सेवा रोकिएको सिडिओ हुमकला पाण्डेले बताइन् ।  अर्को सूचना नभए सम्म सेवा रोकिएको उनको भनाइ छ ।                                                                                                                   बन्द नहुने अत्यावश्यक सेवा अन्तर्गत ४ वटा सेवा रहेका जनाइएको छ । शान्तिसुरक्षा, ठाडो निवेदन र उजुरी, मुद्दा सुनुवाइ र बिपद ब्यवस्थापनको सेवा जारी रहने सूचनामा भनिएको छ ।                                                                                                                                                 हेर्नुस् सूचना                                                                   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  यि हुन् मंगलवारको मन्त्रिपरिषद् बैठकले गरेका ८ निर्णय

  काठमाडौं। प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा मंगलबार बसेको मन्त्रिपरिषद बैठकले विभिन्न ८ वटा निर्णयहरु गरेको छ ।...

  शिक्षक सेवा आयोगको अध्यक्षमा मधुप्रसाद रेग्मी नियुक्त

  काठमाडौं । शिक्षक सेवा आयोगको अध्यक्षमा मधुप्रसाद रेग्मी नियुक्त भएका छन् । बुधबार बसेको मन्त्रिपरिषद्...

  माधव नेपाल र प्रचण्डबीच भेटवार्ता

  नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाललाई भेट्न नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल कोटेश्वर पुगेका...

  अनलाइन शिक्षणसम्बन्धी तालिम माग गरेमा विद्यालयलाई सोझै दिने सरकारी तयारी

    – १० लाख ९३ हजार बालबालिका अनलाइन कक्षामा – इच्छाशक्ति भएका सामुदायिक विद्यालयहरुले अनलाइनबाटै...

  भूवन र दीपाश्रीको सम्बन्ध चिसिएको चर्चा हल्ला मात्रै !

  सर्वाधिक ग्रस कमाई गर्न सफल चलचित्र ‘छक्का पन्जा’का ३ वटै सिरिजका कारण निर्देशक दीपाश्री निरौला...