News Portal

 • भक्तपुर सिडिओ कार्यालयमा ४ बाहेक अरु सबै सेवा बन्द

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ३० असोज
  १८६७ पटक
  bhaktapur cdoभक्तपुर, ३० असोज

  कर्मचारीहरुमा कोरोना भाइरसको संक्रमण देखिएपछि भक्तपुरको जिल्ला प्रशासन कार्यालयले अत्यावश्यक बाहेकका सबै सेवा बन्द गरेको छ । आइतबारदेखि लागू हुनेगरी सेवा बन्द गरिएको हो ।                                                                                                                                                                               जिप्रकाले शुक्रबार एक सूचना नै प्रकाशित गरि यसबारे जानकारी गराएको छ । अत्यावश्यक सेवा बाहेक अन्य सेवा रोकिएको सिडिओ हुमकला पाण्डेले बताइन् ।  अर्को सूचना नभए सम्म सेवा रोकिएको उनको भनाइ छ ।                                                                                                                   बन्द नहुने अत्यावश्यक सेवा अन्तर्गत ४ वटा सेवा रहेका जनाइएको छ । शान्तिसुरक्षा, ठाडो निवेदन र उजुरी, मुद्दा सुनुवाइ र बिपद ब्यवस्थापनको सेवा जारी रहने सूचनामा भनिएको छ ।                                                                                                                                                 हेर्नुस् सूचना                                                                   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  चाँगुनारायणमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा पछाडी सवार मानिसको गयो ज्यान

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिका वडा नं. ७ भद्रकालीमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा पछाडी सवार मानिसको ज्यान गएको...

  भक्तपुरमा दिनदहाडै बाघको आक्रमणबाट बालिका घाइते

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिका वडा नं. ४ साङदह स्थित मामाघरमा बस्दै आएकी एक बालिका बाघको आक्रमण...

  भक्तपुरका सफल व्यवसायी एवं समाजसेवी कासिछ्वालाई मातृशोक

  भक्तपुरका सफल व्यवसायी, युवा समाजसेवी, स्वतन्त्र अभियन्ता एवं खेलाडी श्रीभक्त कासिछ्वालाई मातृशोक परेको छ ।...

  भक्तपुर अस्पतालमा करार सेवाको जागिरका लागि ३ दर्जन बढी डाक्टरको आवेदन

  भक्तपुर अस्पतालमा करार सेवाको जागिरका लागि ३ दर्जन बढी डाक्टरले आवेदन दिएका छन् । पदपूर्तीका...

  पत्रकार थापालाई पितृशोक

  नेपाल पत्रकार महासंघ भक्तपुरकी पूर्व उपाध्यक्ष एवं गोरखापत्र दैनिककी फोटो पत्रकार कविता थापालाई पितृशोक परेको...