News Portal

 • वीरदल गणका गणपती पौडेलकाे बिदाई, गणपती दाहाल र अनुसन्धानका पाण्डेलाई स्वागत

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ६ कात्तिक
  ४०० पटक
  भक्तपुर, ६ कात्तिक

  नेपाली सेनाको सूर्यविनायकस्थित वीरदल गणका गणपती रहेका प्रमुख सेनानी शिवप्रसाद पौडेललाई बिदाई गरिएको छ । भद्रकालीस्थित जंगी अड्डामा सरुवा भएका प्रमुख सेनानी पौडेललाई प्रमुख जिल्ला अधिकारी हुमकला पाण्डेले बिहीबार बिदाई गरेकी हुन् ।

  प्रजिअ पाण्डेले कोभिड रोकथाम र नियन्त्रणको लागि प्रमुख सेनानी पौडेलले गरेको प्रयास र पुर्याएको योगदानको प्रशंसा गर्दै पौडेलले आफ्नो कामबाट आफू सक्षम कमान्डर भएको पुष्टि गरेका बताइन् । प्रमुख सेनानी पौडेल यस वर्ष राष्ट्रपतिद्वारा प्रदान गरिने सुप्रवल जनसेवा श्री चतुर्थका लागि घाेषणा भएकोमा खुशी व्यक्त गर्दै प्रजिअ पाण्डेले पौडेलले नयाँ जिम्मेवारी पनि कुशलतापूर्वक सम्पादन गर्ने विश्वास व्यक्त गरिन् । उनले पौडेललाई भक्तपुरमा पुर्याएकाे याेगदानका लागि कदरपत्र पनि प्रदान गरेकी छन् ।

  बिदाई कार्यक्रममा प्रमुख सेनानी पौडेलले प्रजिअ पाण्डेको नेतृत्वमा भक्तपुरमा काम गर्न पाएकोमा खुशी व्यक्त गरेका थिए । उक्त अवसरमा पौडेलको ठाउँमा सरुवा भई आएका प्रमुख सेनानी राजन दाहाललाई स्वागत समेत गरिएको थियो । दाहाललाई स्वागत गर्दै प्रजिअ पाण्डेले उनको कार्यकाल थप जनपक्षीय र स्मरणीय हुने अपेक्षा गर्दै सफल कार्यकालको शुभकामना दिइन् ।  त्यसैगरी प्रमुख सेनानीको बिदाई र स्वागत कार्यक्रमकै अवसर पारेर राष्ट्रिय अनुसन्धान विभागका भक्तपुर प्रमुख भएर आएका उप अनुसन्धान निर्देशक विकाश पाण्डेलाई पनि स्वागत गरिएको थियो ।

  जिल्ला प्रशासन कार्यालयमा सम्पन्न बिदाई एवं स्वागत कार्यक्रममा महानगरीय प्रहरी परिसरकी एसपी तारादेवी थापा, सशस्त्र प्रहरीका एसपी उद्धवबहादुर न्यौपाने लगायत सहभागी भएका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  यि हुन् मंगलवारको मन्त्रिपरिषद् बैठकले गरेका ८ निर्णय

  काठमाडौं। प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा मंगलबार बसेको मन्त्रिपरिषद बैठकले विभिन्न ८ वटा निर्णयहरु गरेको छ ।...

  शिक्षक सेवा आयोगको अध्यक्षमा मधुप्रसाद रेग्मी नियुक्त

  काठमाडौं । शिक्षक सेवा आयोगको अध्यक्षमा मधुप्रसाद रेग्मी नियुक्त भएका छन् । बुधबार बसेको मन्त्रिपरिषद्...

  माधव नेपाल र प्रचण्डबीच भेटवार्ता

  नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाललाई भेट्न नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल कोटेश्वर पुगेका...

  अनलाइन शिक्षणसम्बन्धी तालिम माग गरेमा विद्यालयलाई सोझै दिने सरकारी तयारी

    – १० लाख ९३ हजार बालबालिका अनलाइन कक्षामा – इच्छाशक्ति भएका सामुदायिक विद्यालयहरुले अनलाइनबाटै...

  भूवन र दीपाश्रीको सम्बन्ध चिसिएको चर्चा हल्ला मात्रै !

  सर्वाधिक ग्रस कमाई गर्न सफल चलचित्र ‘छक्का पन्जा’का ३ वटै सिरिजका कारण निर्देशक दीपाश्री निरौला...