News Portal

 • राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको भक्तपुर जिल्ला कमिटीले पायाे पूर्णता : चारै नगरमा ताेकिए कमाण्डर

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ६ कात्तिक
  ७९२ पटक
  भक्तपुर, ६ कात्तिक

  नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) को युवा संगठन राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको भक्तपुर जिल्ला कमिटीले पूर्णता पाएको छ । तत्कालिन वाइसीएल र युवासंघ नेपालको एकतापछि गठित राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको भक्तपुर जिल्ला कमिटीले १ वर्षपछि पूर्णता पाएको हो ।

  युवा संघ नेपालको केन्द्रीय सदस्य एवं भक्तपुर इन्चार्जमा दिनेश थपलिया’आक्रोस’ नियुक्त भएसंगै १ वर्षदेखि थाती रहेको जिल्ला कमिटीले पूर्णता पाएको छ । बिहीवार इन्चार्ज थपलिया र सह–इन्चार्ज दीपक दाहालको उपस्थितिमा ७१ सदस्यीय जिल्ला कमिटी गठन गरिएको सह संयोजक अजय श्रेष्ठले जानकारी गराए । गत २८ कात्तिकमा राजु लुबन्जार र अजय श्रेष्ठ लाई क्रमस जिल्ला संयोजक र सह संयोजकको जिम्मेवारी दिइएको भएता पनि कमिटीले पूर्णता पाउन सकेको थिएन । संयोजक राजु तत्कालीन युवा संघकार सहसंयोजक अजय तत्कालीन वाइसीएलका हुन् ।

  बिहीवार बिस्तार गरिएको कमिटीमा भक्तपुरका चार नगर कमिटीमा संयोजक र सह संयोजक पनि तोकिएको छ । मध्यपुर र भक्तपुरको संयोजक तत्कालीन वाइसीएललाई तथा चागुनारायण र सूर्यविनायकको संयोजकको जिम्मा तत्कालीन युवा संघले पाउनेगरी भागबन्डा भएको हो । भक्तपुर नगर कमिटीमा कृष्णमान बनमालालाई संयोजक र सुशील मधिकर्मीलाई सह संयोजकको जिम्मेवारी तोकिएको छ भने सूर्यविनायक नगर कमिटी संयोजकमा रविन थापा र सह संयोजकमा सुरेन्द्र सुवाललाई चयन गरिएको छ ।

  त्यस्तै चाँगुनारायण नगर कमिटी संयोजकमा कपुर थापा र सहसंयोजकमा लक्ष्मण दुलाल छन् भने मध्यपुर थिमि नगर कमिटीमा अमित चक्रधर संयोजक र सुजन नानी श्रेष्ठ सहसंयोजकमा चयन भएका छन् ।  वडा कमिटीमा पनि १९-१९ को भागबन्डा गरि नेतृत्वको टुंगो लगाइएको बताइएको छ ।

  हेर्नुस् लिस्ट

             

   

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मुआब्जा र क्षतिपूर्ति न्यायोचित तवरले उपलव्ध गराउन मन्त्री भुसालको निर्देशन

  उर्जा, जलश्रोत तथा सिंचाई मन्त्री पम्फा भुसालले विभिन्न आयोजना निर्माणका लागि आवस्यक पर्ने जग्गा अधिग्रहण...

  शिरमा देश र मनमा मधेश : प्रदेश प्रमुख अहिराजका १२ काम

  rajesh ahiraj

  प्रदेश २ का प्रदेश प्रमुख डा.राजेश अहिराजले शिरमा देश र मनमा मधेश राखेर काम गरिरहेको...

  अपि पावर कम्पनी लिमिटेडको शेयर आजदेखि लिलाममा

  अपि पावर कम्पनी लिमिटेड ले हकप्रद निष्काशन गर्दा बिक्रि नभएको सेयर आज साउन १३ गतेदेखि...

  Chinese Democracy Develops Living Standard

  The definition of democracy It is said that democracy is the system of governance for...

  महन्थको राजनीती धरापमा

    निर्वाचन आयोगले जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) को आधिकारिकता उपेन्द्र यादव पक्षलाई दिएको छ ।...