News Portal

 • राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको भक्तपुर जिल्ला कमिटीले पायाे पूर्णता : चारै नगरमा ताेकिए कमाण्डर

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ६ कात्तिक
  १८४० पटक
  भक्तपुर, ६ कात्तिक

  नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) को युवा संगठन राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको भक्तपुर जिल्ला कमिटीले पूर्णता पाएको छ । तत्कालिन वाइसीएल र युवासंघ नेपालको एकतापछि गठित राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको भक्तपुर जिल्ला कमिटीले १ वर्षपछि पूर्णता पाएको हो ।

  युवा संघ नेपालको केन्द्रीय सदस्य एवं भक्तपुर इन्चार्जमा दिनेश थपलिया’आक्रोस’ नियुक्त भएसंगै १ वर्षदेखि थाती रहेको जिल्ला कमिटीले पूर्णता पाएको छ । बिहीवार इन्चार्ज थपलिया र सह–इन्चार्ज दीपक दाहालको उपस्थितिमा ७१ सदस्यीय जिल्ला कमिटी गठन गरिएको सह संयोजक अजय श्रेष्ठले जानकारी गराए । गत २८ कात्तिकमा राजु लुबन्जार र अजय श्रेष्ठ लाई क्रमस जिल्ला संयोजक र सह संयोजकको जिम्मेवारी दिइएको भएता पनि कमिटीले पूर्णता पाउन सकेको थिएन । संयोजक राजु तत्कालीन युवा संघकार सहसंयोजक अजय तत्कालीन वाइसीएलका हुन् ।

  बिहीवार बिस्तार गरिएको कमिटीमा भक्तपुरका चार नगर कमिटीमा संयोजक र सह संयोजक पनि तोकिएको छ । मध्यपुर र भक्तपुरको संयोजक तत्कालीन वाइसीएललाई तथा चागुनारायण र सूर्यविनायकको संयोजकको जिम्मा तत्कालीन युवा संघले पाउनेगरी भागबन्डा भएको हो । भक्तपुर नगर कमिटीमा कृष्णमान बनमालालाई संयोजक र सुशील मधिकर्मीलाई सह संयोजकको जिम्मेवारी तोकिएको छ भने सूर्यविनायक नगर कमिटी संयोजकमा रविन थापा र सह संयोजकमा सुरेन्द्र सुवाललाई चयन गरिएको छ ।

  त्यस्तै चाँगुनारायण नगर कमिटी संयोजकमा कपुर थापा र सहसंयोजकमा लक्ष्मण दुलाल छन् भने मध्यपुर थिमि नगर कमिटीमा अमित चक्रधर संयोजक र सुजन नानी श्रेष्ठ सहसंयोजकमा चयन भएका छन् ।  वडा कमिटीमा पनि १९-१९ को भागबन्डा गरि नेतृत्वको टुंगो लगाइएको बताइएको छ ।

  हेर्नुस् लिस्ट

             

   

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मध्यपुर थिमिको सिन्दुर जात्रा र जिब्रो छेड्ने जात्रा सम्पन्न, सुजनले दोश्रो पटक छेडे जिब्रो

  भक्तपुरको मध्यपुर थिमि नगरमा सिन्दुर जात्रा सम्पन्न भएको छ । बिस्का जात्राकै अवसरमा मध्यपुरमा बैशाख...

  महोत्सव समापनमा भक्तपुरका पत्रकार ढकाललाई सम्मान

  भक्तपुर । जिल्लामा लामो समयदेखि पत्रकारितामा क्रियाशील रहेका पत्रकार हेमराज ढकाल सम्मानित भएका छन् ।...

  लेखक खाइजूको भोगाइमा आधारित यमलोक यात्रा सार्वजनिक

  लेखक श्रीराम खाइजूको सातौं कृति  सार्वजनिक भएको छ ।  खाइजूको आफ्नै जीवन संस्मरण समेटिएको पुस्तक...

  सडकमा उत्रियो गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...

  सार्वजनिक स्थल सफाइमा सक्रिय हुँदै गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...