News Portal

 • अनलाइन नृत्य प्रतियोगितामा भक्तपुरकी सगुन श्रेष्ठ बनिन् बिजेता

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, १६ कात्तिक
  ४०६ पटक
  भक्तपुर, १६ कात्तिक

  बिश्वब्यापी महामारीको रुप लिएको कोभिड १९ का कारण पढाई मात्र होइन, सभा सम्मेलन समेत अनलाइनमा सिमित भएका छन् । तर, खाने मुखलाई जुंगाले छेक्दैन भने झैँ यस विषमताका बाबजुद सांगीतिक एवं साहित्यिक लगायत विभिन्न प्रतियोगितालाई पनि अनलाइनमै सम्पन्न गरिंदै आएको देखिन्छ ।

  यसैबीच अनलाइनबाट सम्पन्न एक नृत्य प्रतियोगितामा भक्तपुरकी सगुन श्रेष्ठ प्रथम बन्न सफल भएकी छन् । इन्नोभेसन इभेन्ट मेनेजमेन्टद्वारा आयोजित उक्त प्रतियोगितामा श्रेष्ठ प्रथम भएकी हुन् । अनलाइन डान्स कम्पिटिसन २०२० नाम दिइएको उक्त प्रतियोगितामा विद्यालय उमेरका १ सय बढी प्रतियोगी सहभागी भएका आयोजकको भनाइ छ ।

  प्रतियोगितामा प्रतिस्पर्धी रहेका १ सय बढी प्रतिष्पर्धीलाई पछि पार्दै उपाधी जित्न सफल सगुन श्रेष्ठ सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर २ बालकोटकी हुन् । उनी थिमीस्थित नवरत्न इङ्लिस स्कूलमा कक्षा ९ मा अध्ययनरत छिन् । गत माघमा पनि उनले अमर कला केन्द्र कालिमाटीद्वारा आयोजित उपत्यकाव्यापी ‘लेट्स डान्स’ को चौथो संस्करणमा फस्ट रनर अपको उपाधी हात पारेकी थिइन् ।

  अनलाइन डान्स कम्पिटिसन २०२० मा भने उनले टाइटल उपाधि नै हात पारिन् । यसमा कमल राज , स्वजन रघुबंसी र महेश केसी निर्णायकको भूमिकामा रहेका थिए । प्रतियोगितामा अविनव श्रेष्ठ फस्ट रनर अप र गर्दिशा मल्ल सेकेन्ड रनर अप घोषित भएका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  गएराती भएको सडक दुर्घटनामा राधेराधेका एक युवकको निधन

  गएराती मध्यपुर थिमि- ४ एस.एस. चोक नजिक दुर्घटनाग्रस्त स्कुटी चालकको ज्यान गएको छ । भक्तपुरबाट...

  वर्षौदेखि अध्यारोमा बस्न बाध्य नगरकाेटबासीका समस्या समाधान हुँदै

  बत्ती मुनी अध्यारो भने झैँ वर्षौदेखि बिजुली भएर पनि अध्यारोको समस्या भोगिरहेका नगरकोटका करिब ६...

  कम्युनिस्ट सरकार ५ वर्ष चल्छ, रोग र भोकले कोही मर्दैनः मुख्यमन्त्री भट्ट

  डोटी, १५ मंसिर । सुदूरपश्चिम प्रदेशका मुख्यमन्त्री त्रिलोचन भट्टले नागरिकलाई घरघरमा स्वास्थ्य सेवाको पहुँच पुर्‍याउन...

  नेपालमा कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या १५ सय नाघ्यो

  काठमाडौं, १५ संवाददाता । पछिलल्लो २४ घण्टामा कोरोना भाइरस (कोभिड १९) को कारण थप २९...

  आधा घण्टामै नतिजा आउने ‘एन्टिजेन विधि’बाट नेपालमा कोरोना परीक्षण सुरू

  काठमाडौं, १५ मंसिर । सरकारले कोरोना परीक्षण गरेको आधा घण्टामा नै रिपोर्ट आउने एन्टिजेन विधिबाट...