News Portal

 • अनलाइन नृत्य प्रतियोगितामा भक्तपुरकी सगुन श्रेष्ठ बनिन् बिजेता

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, १६ कात्तिक
  १८३५ पटक
  भक्तपुर, १६ कात्तिक

  बिश्वब्यापी महामारीको रुप लिएको कोभिड १९ का कारण पढाई मात्र होइन, सभा सम्मेलन समेत अनलाइनमा सिमित भएका छन् । तर, खाने मुखलाई जुंगाले छेक्दैन भने झैँ यस विषमताका बाबजुद सांगीतिक एवं साहित्यिक लगायत विभिन्न प्रतियोगितालाई पनि अनलाइनमै सम्पन्न गरिंदै आएको देखिन्छ ।

  यसैबीच अनलाइनबाट सम्पन्न एक नृत्य प्रतियोगितामा भक्तपुरकी सगुन श्रेष्ठ प्रथम बन्न सफल भएकी छन् । इन्नोभेसन इभेन्ट मेनेजमेन्टद्वारा आयोजित उक्त प्रतियोगितामा श्रेष्ठ प्रथम भएकी हुन् । अनलाइन डान्स कम्पिटिसन २०२० नाम दिइएको उक्त प्रतियोगितामा विद्यालय उमेरका १ सय बढी प्रतियोगी सहभागी भएका आयोजकको भनाइ छ ।

  प्रतियोगितामा प्रतिस्पर्धी रहेका १ सय बढी प्रतिष्पर्धीलाई पछि पार्दै उपाधी जित्न सफल सगुन श्रेष्ठ सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर २ बालकोटकी हुन् । उनी थिमीस्थित नवरत्न इङ्लिस स्कूलमा कक्षा ९ मा अध्ययनरत छिन् । गत माघमा पनि उनले अमर कला केन्द्र कालिमाटीद्वारा आयोजित उपत्यकाव्यापी ‘लेट्स डान्स’ को चौथो संस्करणमा फस्ट रनर अपको उपाधी हात पारेकी थिइन् ।

  अनलाइन डान्स कम्पिटिसन २०२० मा भने उनले टाइटल उपाधि नै हात पारिन् । यसमा कमल राज , स्वजन रघुबंसी र महेश केसी निर्णायकको भूमिकामा रहेका थिए । प्रतियोगितामा अविनव श्रेष्ठ फस्ट रनर अप र गर्दिशा मल्ल सेकेन्ड रनर अप घोषित भएका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  राष्ट्रका लागि दुई घण्टा अभियानमा पूर्व प्रधानमन्त्री ओलीको ऐक्यवद्धता

  भक्तपुरबाट शुरु गरिएको ‘राष्ट्रका लागि दुई घण्टा अभियान’ मा पूर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले ऐक्यवद्धता...

  ४ चिनियाँ नागरिक भक्तपुरमा पक्राउ

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नं. १० भातेढिकुर स्थित अरनिको हाइवे बाट ४ चिनियाँ नागरिक पक्राउ...

   नेपालमा सुनको नयाँ किर्तिमान

  नेपाली बजारमा सुनको मूल्यले नयाँ किर्तिमान बनाएको छ । विहिबार सुन तोलामा १८ सयले बढेर...

  जेठ २६ गते नगदेशमा दिनभर वः फेस्टिबल, ४ लाखले अवलोकन गर्ने

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकामा फेरिपनि वः फेस्टिबल हुने भएको छ । अघिल्लो वर्ष दुईपोखरीमा गरिएको व:...

  मातृभाषा जोगाउने अभियानमा पनि पत्रकारिता जोडिनुपर्नेमा जोड

  उपप्रधान एवं परराष्ट्र मन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठ प्रकाशले मातृभाषाको संरक्षणका लागि पत्रकारिता जगत अघि बढ्नुपर्ने बताएका...