News Portal

 • प्रधानमन्त्रीलाई नेमकिपा नेताको कडा चेतावनी : गुट पोस्ने अब जो भएपनि आगोमा झोस्ने

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २० कात्तिक
  ७४३ पटक
  भक्तपुर, २० कात्तिक

  सरकारको नेतृत्व गरिरहेका प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली आफ्नो दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)को अध्यक्ष भएपनि गुटगत राजनीतिको शिकार भएको आरोप लागिरहेको अवस्थामा उनीप्रति उनका दलका नेता कार्यकर्ता मात्र होइन, अन्य राजनीतिज्ञ एवं राजनीतिप्रति चासो राख्नेहरु समेत असन्तुष्ट देखिएका छन् ।

  यसैबीच, नेपाल मजदुर किसान पार्टी(नेमकिपा)का केन्द्रीय सदस्य समेत रहेका बागमती प्रदेशमा निर्वाचित सांसद सुरेन्द्रराज गोसाईले ओली प्रवित्तिमाथि आलोचना गरेका छन् । सांसद गोसाईले देश बर्बाद पारेर गुट पोस्ने अब जो भएपनि आगोमा झोस्ने बेला भएको बिचार सार्वजनिक गरेका हुन् ।

  बिहीवार उनले सामाजिक संजालमार्फत प्रम ओलीलाई गुटगत राजनीति रोक्न चेतावनी समेत दिएका छन् । देशकाे सर्वाेच्च पदमा रहेर पनि गुट्गत राजनीतिमा रमाएका  प्रम ओलीप्रति आक्रोशपूर्ण अभिव्यक्ति दिएका सांसद गोसाइले देशै नरहे तिम्रो गुट कहाँ रहला र? भन्दै प्रम अेालीलाई प्रश्नसमेत गरेका छन् ।

  बहुमत पाएर पनि परिणाम दिन नसकेको आरोप लगाउदै उनले कुरामा नभई काममा ध्यान दिन प्रधानमन्त्रीलाइ सचेत समेत गराए । बहुमत परिवर्तन र परिणाम देखाउनका निम्ति भएको तर पोलपोलमा ‘नयाँ युग’ आउने सपना झुन्ड्याए जस्तो सहज नभएको उनको भनाइ छ ।

  परिणाम दिन नसक्ने प्रधानमन्त्रीले दिनुपर्ने राजिनामा नै भएको जिकिर गर्दै उनले  काम पनि नगर्ने र राजिनामा पनि नगर्ने हो भने घोक्रेठ्याक लगाएर ओलीलाई प्रधानमन्त्री पदबाट पदच्युत गर्नुपर्ने धारणा व्यक्त गरे । सामाजिक संजालमा सांसद गोसाईले लेखेका छन् ” राजिनामा नदिने भए खुरु खुरु काम गर र परिणाम देखाऊ ! केही केही पनि नभए राजिनामा होइन घोक्रोठ्याक गर्ने हो ।” पछिल्लो समय प्रम ओलीकाे आफूले राजिनामा गरे देशै नरहने अथवा आकाशै खस्ने जस्तो अभिव्यक्तिप्रति आक्रोश व्यक्त गर्दै सांसद गोसाईले प्रधानमन्त्रीलाइ गुटको राजनीतिको शिकार देशलाई नबनाउन चेतावनी दिएका देखिन्छ ।

  हेर्नुस उनले अभिव्यक्त गरेका बिचार

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  गएराती भएको सडक दुर्घटनामा राधेराधेका एक युवकको निधन

  गएराती मध्यपुर थिमि- ४ एस.एस. चोक नजिक दुर्घटनाग्रस्त स्कुटी चालकको ज्यान गएको छ । भक्तपुरबाट...

  वर्षौदेखि अध्यारोमा बस्न बाध्य नगरकाेटबासीका समस्या समाधान हुँदै

  बत्ती मुनी अध्यारो भने झैँ वर्षौदेखि बिजुली भएर पनि अध्यारोको समस्या भोगिरहेका नगरकोटका करिब ६...

  कम्युनिस्ट सरकार ५ वर्ष चल्छ, रोग र भोकले कोही मर्दैनः मुख्यमन्त्री भट्ट

  डोटी, १५ मंसिर । सुदूरपश्चिम प्रदेशका मुख्यमन्त्री त्रिलोचन भट्टले नागरिकलाई घरघरमा स्वास्थ्य सेवाको पहुँच पुर्‍याउन...

  नेपालमा कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या १५ सय नाघ्यो

  काठमाडौं, १५ संवाददाता । पछिलल्लो २४ घण्टामा कोरोना भाइरस (कोभिड १९) को कारण थप २९...

  आधा घण्टामै नतिजा आउने ‘एन्टिजेन विधि’बाट नेपालमा कोरोना परीक्षण सुरू

  काठमाडौं, १५ मंसिर । सरकारले कोरोना परीक्षण गरेको आधा घण्टामा नै रिपोर्ट आउने एन्टिजेन विधिबाट...