News Portal

 • प्रधानमन्त्रीलाई नेमकिपा नेताको कडा चेतावनी : गुट पोस्ने अब जो भएपनि आगोमा झोस्ने

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २० कात्तिक
  १४९४ पटक
  भक्तपुर, २० कात्तिक

  सरकारको नेतृत्व गरिरहेका प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली आफ्नो दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)को अध्यक्ष भएपनि गुटगत राजनीतिको शिकार भएको आरोप लागिरहेको अवस्थामा उनीप्रति उनका दलका नेता कार्यकर्ता मात्र होइन, अन्य राजनीतिज्ञ एवं राजनीतिप्रति चासो राख्नेहरु समेत असन्तुष्ट देखिएका छन् ।

  यसैबीच, नेपाल मजदुर किसान पार्टी(नेमकिपा)का केन्द्रीय सदस्य समेत रहेका बागमती प्रदेशमा निर्वाचित सांसद सुरेन्द्रराज गोसाईले ओली प्रवित्तिमाथि आलोचना गरेका छन् । सांसद गोसाईले देश बर्बाद पारेर गुट पोस्ने अब जो भएपनि आगोमा झोस्ने बेला भएको बिचार सार्वजनिक गरेका हुन् ।

  बिहीवार उनले सामाजिक संजालमार्फत प्रम ओलीलाई गुटगत राजनीति रोक्न चेतावनी समेत दिएका छन् । देशकाे सर्वाेच्च पदमा रहेर पनि गुट्गत राजनीतिमा रमाएका  प्रम ओलीप्रति आक्रोशपूर्ण अभिव्यक्ति दिएका सांसद गोसाइले देशै नरहे तिम्रो गुट कहाँ रहला र? भन्दै प्रम अेालीलाई प्रश्नसमेत गरेका छन् ।

  बहुमत पाएर पनि परिणाम दिन नसकेको आरोप लगाउदै उनले कुरामा नभई काममा ध्यान दिन प्रधानमन्त्रीलाइ सचेत समेत गराए । बहुमत परिवर्तन र परिणाम देखाउनका निम्ति भएको तर पोलपोलमा ‘नयाँ युग’ आउने सपना झुन्ड्याए जस्तो सहज नभएको उनको भनाइ छ ।

  परिणाम दिन नसक्ने प्रधानमन्त्रीले दिनुपर्ने राजिनामा नै भएको जिकिर गर्दै उनले  काम पनि नगर्ने र राजिनामा पनि नगर्ने हो भने घोक्रेठ्याक लगाएर ओलीलाई प्रधानमन्त्री पदबाट पदच्युत गर्नुपर्ने धारणा व्यक्त गरे । सामाजिक संजालमा सांसद गोसाईले लेखेका छन् ” राजिनामा नदिने भए खुरु खुरु काम गर र परिणाम देखाऊ ! केही केही पनि नभए राजिनामा होइन घोक्रोठ्याक गर्ने हो ।” पछिल्लो समय प्रम ओलीकाे आफूले राजिनामा गरे देशै नरहने अथवा आकाशै खस्ने जस्तो अभिव्यक्तिप्रति आक्रोश व्यक्त गर्दै सांसद गोसाईले प्रधानमन्त्रीलाइ गुटको राजनीतिको शिकार देशलाई नबनाउन चेतावनी दिएका देखिन्छ ।

  हेर्नुस उनले अभिव्यक्त गरेका बिचार

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  खसीबोका चोरेर मासु बेच्ने गिरोह भक्तपुरमा समातियो

  भक्तपुरका विभिन्न ठाउँबाट घरको गोठमा बाँधिएका खसीबोका चोरीएको गुनासोले गर्दा सक्रिय प्रहरीले चोरीमा संलग्न दुई...

  प्रधानमन्त्री प्रचण्ड शनिवार सूर्यविनायक आउने

  प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड भक्तपुर आउने भएका छन् । शनिवार दिउँसो उनी भक्तपुरको सूर्यविनायक आउने...

  गृहमा रविले नसकेको रेकर्ड राख्न श्रेष्ठ सफल : पहिलो निर्णयले नै जोगियो देशको दैनिक पाँच लाख

  गृह मन्त्रालय सम्हाल्न पुगेका उपप्रधानमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठले सुराकीको नाममा गृहमन्त्री र गृहसचिवले खर्च गर्न पाउने...

  अरनिको हाइवेस्थित पलासेमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको निधन

  भक्तपुरको अरनिको हाइवेस्थित सूर्यविनायक ९ पलासेचोकमा सवारी दुर्घटना हुँदा एक मोटरसाइकल चालकको ज्यान गएको छ...

  भक्तपुर–नगरकोट सडकखण्डको ठेक्का सम्झौता रद्द

  सरकारले भक्तपुर–नगरकोट सडकखण्डको ठेक्का सम्झौता रद्द गरेको छ । दुई वर्षमा सम्पन्न गर्ने गरी ठेक्का...