News Portal

 • सृजनानगरमा ग्याँस सिलिन्डर पड्किदा ६ घाइते : थप उपचारका लागि किर्तिपुर पुर्याइयो

  बाबुराम दाहाल / भक्तपुर पोस्ट भक्तपुर, ९ चैत
  ४४० पटक
  भक्तपुर, ९ चैत

  सूर्यविनायक-५ सृजनानगरस्थित एक खाजा पसलमा एलपी ग्याँस सिलिन्डर पड्केर आगलागी हुँदा भयानक दुर्घटना भएको छ । स्थानीय शिवलाल कस्पालको ४ तले पक्की घरको पहिलो तलामा रहेको भिमेश्वर म:म: एण्ड चिकेन हाउसमा खाजा बनाउने क्रममा ग्याँसको सिलिण्डर पड्केर आगलागी भएको हो ।

  आइतवार साँझ करिब सबा ६ बजेको समयमा उक्त घटना हुँदा होटल संचालक टिकाराम बस्नेत र ग्राहकहरु समेत ६ जना घाईते भएका महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरले जनाएको छ । घाइतेहरुलाई प्राथमिक उपचारार्थ डा. ईवामुरा अस्पताल सल्लाघारी र मध्यपुर अस्पताल ठिमी पठाईएको र उनीहरुको थप उपचारका लागि काठमाडौं रिफर गरी उपचार भैरहेको डिएसपी दिपक गिरीले जानकारी दिए ।

  डा.ईवामुरा अस्पतालमा पुर्याइएका होटल संचालक दोलखा सैलुङ-६ घर भई हाल सूर्यविनायक-४ दधिकोट बस्ने वर्ष ३९ को टिकाराम बस्नेतको टाउको,हातखुट्टा र छातीमा जलेको छ । दोलखा सैलुङ-६ कै कोटेश्वर बस्ने वर्ष ३३ को राजेन्द्र कार्कीको अनुहार ,दुवै हात,ढाड र छातीमा जलेको छ । उनी संचालकको आफन्त भएको बुझिएको छ । अर्का आफन्त कोटेश्वर बस्ने वर्ष ३९ की गीता कार्कीको दुवै हात , छाती,मुख र दुवै खुट्टा जलेको छ । उनीहरु तीनै जनालाई थप उपचारका लागि बेलुकी ७ बजे नै किर्तिपुरको बर्न सेन्टर अस्पताल रिफर गरिएको थाहा भएको छ ।

  त्यसैगरी मध्यपुर अस्पतालमा पुर्याइएका झापा विश्वशान्ति गा.पा.२ घर भई हाल सल्लाघारी भक्तपुर बस्ने वर्ष १९ को आदित्य सुवेदीको दुवै हात,अनुहार,ढाडमा जलेको छ । सूर्यविनायक -५ कटुन्जे बस्ने वर्ष १७ को विकास पौडेलको दुवै हातखुट्टा र ढाडमा जलेको छ । सूर्यविनायक -५ कटुन्जेकै वर्ष १६ को हिमुन्स थापाको दुवै हात अनुहारमा जलेको बुझिएको छ । उनीहरु तीनैजना ग्राहक खाजा खान उक्त होटलमा गएका थिए । उनीहरुलाई पनि आइतवार साझ पौने ८ बजे किर्तिपुरको बर्न सेन्टर अस्पताल रिफर गरी उपचार भैरहेको प्रहरीको भनाइ छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  कर्मचारीहरु १०-५ मा सीमित नहुने भक्तपुरकी नयाँ सिडिओ शर्माको प्रतिवद्धता

  CDO rudra sharma

  भक्तपुरमा नयाँ कार्यभार सम्हालेकी प्रमुख जिल्ला अधिकारी (सिडिओ) रुद्रादेवी शर्माले कर्मचारीहरु १०-५ को ड्युटीमा सीमित...

  नेपाल – भारत साहित्य दोस्रो महोत्सवको लागि बैठक सम्पन्न

  काठमाडौं । नेपाल -भारत साहित्य यात्राको दोस्रो संस्करणको रुपमा त्रिदीवसीय नेपाल भारत साहित्य दोस्रो महोत्सव...

  महिला सशक्तीकरणमा लायन्स

  सामाजिक क्षेत्रमा विविध कार्य गर्दै आइरहेको लायन्स अफ काठमाडौं, ब्राइटस्टारको प्रायोजनमा महिला सशक्तीकरण कार्यक्रम अन्तर्गत...

  बिग्रेको बाटोका कारण बाल्कोटमा ट्र्याक्टर चालकको ज्यान गयो : प्रहरी

  भक्तपुरको सूर्यविनायक- २ बालकोटस्थित महेन्द्र शान्ति स्कूलबाट चारदोबाटो तर्फ आउदै गरेको ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा चालकको...

  पाप पखाल्ने इन्द्रदह

  नेपाल भाषामा ‘येँ’ भन्नाले काठमाडौँ भन्ने बुझिन्छ , ‘किँ’ को अर्थ किला र दह अर्थात्...