News Portal

 • नेता बस्नेतको पहलमा व्यवसायी मल्होत्राले दिए सूर्यविनायकलाई २० थान अक्सिजन सिलिन्डर

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, १ असार २०७८
  ९७९ पटक
  भक्तपुर, १ असार २०७८

  पूर्व उद्योग मन्त्री समेत रहेका भक्तपुरका निवर्तमान सांसद एवं नेकपा (एमाले)का नेता महेश बस्नेतको पहलमा व्यवसायी दिपक मल्होत्राले सूर्यविनायक नगरपालिकालाई सहयोग गरेका छन् । व्यवसायी मल्होत्राले नगरपालिकालाई २० थान अक्सिजन सिलिन्डर सहयोग गरेका हुन् ।

  मंगलवार व्यवसायी मल्होत्राले कटुञ्जेस्थित सूर्यविनायक नगर कार्यपालिकाको कार्यालयमा आयोजित एक कार्यक्रमका बीच उक्त सहयोग हस्तान्तरण गरेको नगरपालिकाले जनाएको छ । व्यवसायी मल्होत्रा र नेता बस्नेतले संयुक्त रुपमा नगर प्रमुख बासुदेव थापालाई उक्त सिलिन्डर हस्तान्तरण गरेका छन् । आफ्नो क्षेत्रलाई सम्झेर सहयोग गरेको प्रति नेता बस्नेतले व्यवसायी मलहोत्रालाई धन्यवाद दिंदै आभार प्रकट गरे । उनले निजी क्षेत्रको साथ् र सहयोगले सरकार र जनतालाई कोभिड १९ बिरुद्ध लड्ने साहस बढेको बताए ।

  कार्यक्रममा सूर्यविनायक नगर प्रमुख बासुदेव थापाले जनताको स्वास्थ्य सुरक्षाका लागि नगरपालिकाले गरेका प्रयासबारे अवगत गराउदै जगातीमा संचालनमा आउन लागेको नगर अस्पतालसंगै नगरको स्वास्थ्य क्षेत्रमा नयाँ युग शुरु हुने जिकिर गरे । उक्त अवसरमा नगर उपप्रमुख जुना बस्नेत, भक्तपुर सिडिओ प्रेमप्रसाद भट्टराई लगायतको समेत उपस्थिति रहेको थियो ।

  सहयोग हस्तान्तरणबाट आफूलाई सन्तोष मिलेको व्यवसायी मल्होत्राले भक्तपुरपोस्टसंग प्रतिक्रिया दिए । नेपाल चेम्बर अफ कमर्सका उपाध्यक्ष समेत रहेका व्यवसायी मल्होत्राले सामाजिक सस्था डीएम फाउन्डेसन मार्फत सामाजिक काम गर्दै आएका छन् । कोरोना भाइरस संक्रमणको महामारीमा अक्सिजन अभाव भए संगै उनले चीनबाट अक्सिजन सिलिन्डर खरिद गरी अस्पतालहरुलाई निशुल्क उपलब्ध गराउदै आएका बताइएको छ । सूर्यविनायक नगरपालिकालाई पनि सोही संस्थामार्फत सहयोग गरिएको हो । यस अघि उनी नेतृत्वको व्यवसायिक समूह आइएमएसले सरकारलाई २ हजार २ सय ५० थान सिलिन्डर चीनबाट खरिद गरी सहयोगस्वरूप उपलब्ध गराएको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  नेपाल – भारत साहित्य दोस्रो महोत्सवको लागि बैठक सम्पन्न

  काठमाडौं । नेपाल -भारत साहित्य यात्राको दोस्रो संस्करणको रुपमा त्रिदीवसीय नेपाल भारत साहित्य दोस्रो महोत्सव...

  महिला सशक्तीकरणमा लायन्स

  काठमाडौं, सामाजिक क्षेत्रमा विविध कार्य गर्दै आइरहेको लायन्स अफ काठमाडौं, ब्राइटस्टारको प्रायोजनमा महिला सशक्तीकरण कार्यक्रमअन्तर्गत...

  बिग्रेको बाटोका कारण बाल्कोटमा ट्र्याक्टर चालकको ज्यान गयो : प्रहरी

  भक्तपुरको सूर्यविनायक- २ बालकोटस्थित महेन्द्र शान्ति स्कूलबाट चारदोबाटो तर्फ आउदै गरेको ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा चालकको...

  पाप पखाल्ने इन्द्रदह

  नेपाल भाषामा ‘येँ’ भन्नाले काठमाडौँ भन्ने बुझिन्छ , ‘किँ’ को अर्थ किला र दह अर्थात्...

  मानवीय आस्थामा नयाँ कार्यसमिति

  भक्तपुरमा क्रियाशील गैरसरकारी संस्था मानवीय आस्था नेपालको छैठौं साधारण सभा सम्पन्न भएको छ । आइतबार...