News Portal

 • नेता बस्नेतको पहलमा व्यवसायी मल्होत्राले दिए सूर्यविनायकलाई २० थान अक्सिजन सिलिन्डर

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, १ असार २०७८
  १४२५ पटक
  भक्तपुर, १ असार २०७८

  पूर्व उद्योग मन्त्री समेत रहेका भक्तपुरका निवर्तमान सांसद एवं नेकपा (एमाले)का नेता महेश बस्नेतको पहलमा व्यवसायी दिपक मल्होत्राले सूर्यविनायक नगरपालिकालाई सहयोग गरेका छन् । व्यवसायी मल्होत्राले नगरपालिकालाई २० थान अक्सिजन सिलिन्डर सहयोग गरेका हुन् ।

  मंगलवार व्यवसायी मल्होत्राले कटुञ्जेस्थित सूर्यविनायक नगर कार्यपालिकाको कार्यालयमा आयोजित एक कार्यक्रमका बीच उक्त सहयोग हस्तान्तरण गरेको नगरपालिकाले जनाएको छ । व्यवसायी मल्होत्रा र नेता बस्नेतले संयुक्त रुपमा नगर प्रमुख बासुदेव थापालाई उक्त सिलिन्डर हस्तान्तरण गरेका छन् । आफ्नो क्षेत्रलाई सम्झेर सहयोग गरेको प्रति नेता बस्नेतले व्यवसायी मलहोत्रालाई धन्यवाद दिंदै आभार प्रकट गरे । उनले निजी क्षेत्रको साथ् र सहयोगले सरकार र जनतालाई कोभिड १९ बिरुद्ध लड्ने साहस बढेको बताए ।

  कार्यक्रममा सूर्यविनायक नगर प्रमुख बासुदेव थापाले जनताको स्वास्थ्य सुरक्षाका लागि नगरपालिकाले गरेका प्रयासबारे अवगत गराउदै जगातीमा संचालनमा आउन लागेको नगर अस्पतालसंगै नगरको स्वास्थ्य क्षेत्रमा नयाँ युग शुरु हुने जिकिर गरे । उक्त अवसरमा नगर उपप्रमुख जुना बस्नेत, भक्तपुर सिडिओ प्रेमप्रसाद भट्टराई लगायतको समेत उपस्थिति रहेको थियो ।

  सहयोग हस्तान्तरणबाट आफूलाई सन्तोष मिलेको व्यवसायी मल्होत्राले भक्तपुरपोस्टसंग प्रतिक्रिया दिए । नेपाल चेम्बर अफ कमर्सका उपाध्यक्ष समेत रहेका व्यवसायी मल्होत्राले सामाजिक सस्था डीएम फाउन्डेसन मार्फत सामाजिक काम गर्दै आएका छन् । कोरोना भाइरस संक्रमणको महामारीमा अक्सिजन अभाव भए संगै उनले चीनबाट अक्सिजन सिलिन्डर खरिद गरी अस्पतालहरुलाई निशुल्क उपलब्ध गराउदै आएका बताइएको छ । सूर्यविनायक नगरपालिकालाई पनि सोही संस्थामार्फत सहयोग गरिएको हो । यस अघि उनी नेतृत्वको व्यवसायिक समूह आइएमएसले सरकारलाई २ हजार २ सय ५० थान सिलिन्डर चीनबाट खरिद गरी सहयोगस्वरूप उपलब्ध गराएको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  पानी पटाउँदा करेन्ट लागेपछि भक्तपुरमा एक किसानको निधन

  खेतमा पानी लैजाने क्रममा करेन्ट लागी भक्तपुरमा एक किसानको ज्यान गएको छ । भक्तपुर नगरपालिका...

  आज मध्यपुर थिमिमा हात्ती माथि नाँच देखाइने

  मंगलबार मध्यपुर थिमिका विभिन्न स्थानमा पुलु किसि नाच देखाइने भएको छ। करिव चार वर्षपछि आज...

  भक्तपुरमा सहकारीकर्मीको बागमती प्रदेश समिट हुने

  बागमती प्रदेश बचत तथा ऋण सहकारी संघ (बागमती प्रोस्कून) को आयोजनामा यही फागुन १६ र...

  ७१ वर्षमा विवाह

  डोटीको जोरायल गाउँपालिका-५ भाम गाउँका ७१ वर्षीय वृद्धले आफ्नो प्रेमलाई विवाहमा परिणत गरेका छन् ।...

  अन्ना स्टिरले पाउने भइन् यो वर्षको कालीभक्त पन्त लोकसाहित्य अन्तर्राष्ट्रिय पुरस्कार

  फलेवास पर्वत । कालीभक्त–कृष्णा पन्त स्मृति प्रतिष्ठानद्वारा स्थापित कालीभक्त पन्त लोकसाहित्य अन्तर्राष्ट्रिय पुरस्कार २०८० अमेरिकन...