News Portal

 • बिग्रेको बाटोका कारण बाल्कोटमा ट्र्याक्टर चालकको ज्यान गयो : प्रहरी

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ४ असोज २०७८
  ३३० पटक
  भक्तपुर, ४ असोज २०७८

  भक्तपुरको सूर्यविनायक- २ बालकोटस्थित महेन्द्र शान्ति स्कूलबाट चारदोबाटो तर्फ आउदै गरेको ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा चालकको ज्यान गएको छ । बालुवा र सिमेन्ट बोकेको लु. ४ त २५४२ नं. को ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा बर्दिया घर भै बाल्कोट नै बस्ने २५ वर्षका रोशन चौधरीको ज्यान गएको हो ।

  आइतवार साझ पौने ५ बजे भएको दुर्घटना लगत्तै प्रहरी घटनास्थल पुगेको थियो ।  तत्कालै घटनास्थलमा चारदोबाटो स्थित ड्युटीमा रहेको प्रहरी टोली पुगी स्थनीयहरुको सहयोगमा गम्भीर घाईते चालक चौधरीलाई ट्याक्टरको स्टेरिङले च्यापिएको अवस्थामा उद्धार गरी मध्यपुर अस्पताल ठिमी पुर्याएको प्रहरीले जनाएको छ । उपचारकै क्रममा साझ पौने ६ बजे उनको ज्यान गएको डिएसपी दिपक गिरीले जानकारी गराएका छन् ।

  ठिमी बृत्तका इन्स्पेक्टर इन्द्रमणी अधिकारीको कमान्डमा खटिएको अनुसन्धान टोलीले सडकको बिग्रेको अवस्था र क्षमता भन्दा बढी भार बोकेको कारण दुर्घटना भएको प्रारम्भिक अनुमान गरेको छ । महेन्द्र शान्ति स्कुलबाट चारदोबाटो तर्फ आउदै गरेको भित्री सडक खण्ड उकालो ओरालो तथा खाल्डा खुल्डी भई बिग्रिएको र बालुवा तथा सिमेन्टको लोड अत्याधिक भएको कारणले उकालोमा तान्न नसकी एक्कासी ट्याक्टरको अगाडीको ईन्जिन माथि उठ्न गई चालकलाई स्टेरिङले च्यापेको र उपचारकै क्रममा ज्यान गएको महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरले जनाएको हो । घटना सम्बन्धमा थप: अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीको भनाइ छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सूर्यविनायकमा राष्ट्रिय परिचयपत्रबारे सिकाउँदै सिडिओ कार्यालय

  राष्ट्रिय परिचयपत्रका लागि विवरण भर्ने सम्बन्धमा सूर्यविनायक नगरपालिकामा अभिमुखीकरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । जिल्ला...

  अस्पतालमै एमालेको वडाअधिवेशन, बिरामी त्रसित

  काठमाडौं। नेकपा एमालेले विरामीलाई नै त्रसित पार्नेगरी अस्पतालमै वडा अधिवेशन सम्पन्न गरेको छ। काठमाडौं तारकेश्वर...

  एउटै ब्यक्ति कांग्रेस र एमाले दुबै पार्टीको वडा नेतामा निर्वाचित

  दार्चुला । दार्चुलामा कांग्रेसको अधिवेशनबाट वडा उपसभापतिमा चयन भएका एक जना एमालेको वडा सचिवमा चयन...

  भक्तपुरको एमाले वडा अधिवेशन : धेरैमा सर्वसम्मत, मध्यपुरमा बिबाद मथ्थर तर बन्द सत्र बाँकी

  नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)ले शनिबार देशभर वडा अधिवेशन सम्पन्न गरेको छ । यसैबीच भक्तपुर जिल्लामा...

  नेपाली बक्सिङ्ग टोली सर्विया प्रस्थान

  ‘आईबा वल्ड बक्सिङ च्याम्पियनसिप’मा सहभागी हुन नेपाली बक्सिङ्ग टोली सर्विया प्रस्थान गरेको छ । अन्तर्राष्ट्रिय...