News Portal

 • बिग्रेको बाटोका कारण बाल्कोटमा ट्र्याक्टर चालकको ज्यान गयो : प्रहरी

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ४ असोज २०७८
  ६८८ पटक
  भक्तपुर, ४ असोज २०७८

  भक्तपुरको सूर्यविनायक- २ बालकोटस्थित महेन्द्र शान्ति स्कूलबाट चारदोबाटो तर्फ आउदै गरेको ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा चालकको ज्यान गएको छ । बालुवा र सिमेन्ट बोकेको लु. ४ त २५४२ नं. को ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा बर्दिया घर भै बाल्कोट नै बस्ने २५ वर्षका रोशन चौधरीको ज्यान गएको हो ।

  आइतवार साझ पौने ५ बजे भएको दुर्घटना लगत्तै प्रहरी घटनास्थल पुगेको थियो ।  तत्कालै घटनास्थलमा चारदोबाटो स्थित ड्युटीमा रहेको प्रहरी टोली पुगी स्थनीयहरुको सहयोगमा गम्भीर घाईते चालक चौधरीलाई ट्याक्टरको स्टेरिङले च्यापिएको अवस्थामा उद्धार गरी मध्यपुर अस्पताल ठिमी पुर्याएको प्रहरीले जनाएको छ । उपचारकै क्रममा साझ पौने ६ बजे उनको ज्यान गएको डिएसपी दिपक गिरीले जानकारी गराएका छन् ।

  ठिमी बृत्तका इन्स्पेक्टर इन्द्रमणी अधिकारीको कमान्डमा खटिएको अनुसन्धान टोलीले सडकको बिग्रेको अवस्था र क्षमता भन्दा बढी भार बोकेको कारण दुर्घटना भएको प्रारम्भिक अनुमान गरेको छ । महेन्द्र शान्ति स्कुलबाट चारदोबाटो तर्फ आउदै गरेको भित्री सडक खण्ड उकालो ओरालो तथा खाल्डा खुल्डी भई बिग्रिएको र बालुवा तथा सिमेन्टको लोड अत्याधिक भएको कारणले उकालोमा तान्न नसकी एक्कासी ट्याक्टरको अगाडीको ईन्जिन माथि उठ्न गई चालकलाई स्टेरिङले च्यापेको र उपचारकै क्रममा ज्यान गएको महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरले जनाएको हो । घटना सम्बन्धमा थप: अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीको भनाइ छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुर जिल्ला अदालतका ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट

  भक्तपुर जिल्ला अदालतमा एक वर्षमा ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट गरिएको बताइएको छ...

  एसईईमा राम्रो नतिजा ल्याउने विद्यार्थी र विद्यालयलाई एनप्याब्सन भक्तपुरको अभिनन्दन

  नेसनल प्याव्सन भक्तपुरले आफ्ना सदस्य विद्यालयहरुबाट यस वर्षको माध्यमिक शिक्षा उतीर्ण परीक्षा (एसईई) मा सम्मिलित...

  प्रधानमन्त्री ओलीसहित २१ मन्त्रीले लिए सपथ

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले प्रधानमन्त्रीको शपथ लिएका छन् । सोमबार राष्ट्रपति कार्यालय शीतल निवासमा आयोजित...

  नौ भाषामा दखल भएका रिजाललाई ५० हजार राशीको प्रतिभा पुरस्कार

  भाषा तथा सस्कृतिकर्मी भक्ती रिजाल प्रादेशिक “प्रतिभा” पुरस्कार बाट सम्मानित भएका छन् । रिजाललाई संघीय...

  दुर्लभ थापा मन्त्री बन्ने वा नबन्ने भन्नेबारे यस्तो छ महेश बस्नेतको भनाइ

  mahesh basnet bhaktapur 2

  पूर्व मन्त्री एवं नेकपा एमालेका पोलिटब्युरो सदस्य महेश बस्नेतले भक्तपुर-२ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ...