News Portal

 • पत्रकार हुँ भन्दै प्रभावमा पारी करिब १५ लाख ठगी गर्ने युवक पक्राउ

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ३ कात्तिक २०७८
  १६८ पटक
  भक्तपुर, ३ कात्तिक २०७८

  राष्ट्रिय अनुसन्धान विभागको अनुसन्धान अधिकृत पदमा जागिर लगाईदिन्छु भनी ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ परेका छन् । आफू नेपाल टेलीभिजनको पत्रकार र अनुसन्धान विभागको उच्च पदस्थ कर्मचारी भएको भन्दै उनले ठगी गरेको आरोप लागेको छ ।

  पक्राउ पर्नेमा झापा जिल्लाको सुरुङ्गा कनकाई नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल चावहिल बस्ने वर्ष ३५ का निलम भट्टराई रहेका छन् । उनले तनहुँ शुक्लागण्डकी न.पा. वडा नं. ३ बस्ने वर्ष ३० की एक महिलालाई  आफू चलचित्र क्षेत्र तथा राष्ट्रिय अनुसन्धान विभागको उच्च अधिकारी र नेपाल टेलिभिजनको पत्रकार समेत भएको भन्दै करिब १५ लाख ठगी गरेको आरोप लागेको छ ।                                                                                                                                                 आफ्नो पहुँच गृह मन्त्रालयको उच्च अधिकारीहरूसँग रहेको र राष्ट्रिय अनुसन्धान विभागको अधिकृत पदमा जागिर लगाइदिन १५ लाख मागेका प्रहरीले जनाएको छ । पिडितलाइ प्रलोभनमा पारी विश्वास दिलाइ पटक पटक गरी १४ लाख ५०हजार लिएपछि उनी फरार भएका थिए । सुर्खेतको विरेन्द्रनगर न.पा. वडा नं. ६ सुर्खेत बसपार्क बाट उनलाई महानगरीय अपराध महाशाखाको टोलीले पक्राउ गरेको हो । पक्राउ परेका भट्टराई उपर थप आवश्यक अनुसन्धान तथा कारवाहीको लागि महानगरीय प्रहरी परिसर टेकु पठाएको अपराध महाशाखाले जनाएको छ

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मध्यरातमा लुटियो आकाश भैरवको मुर्ति

  हल्चोक स्थित हल्चोक आकाश भैरवको मुर्ति मध्यरातमा लुटिएको छ। हल्चोक आकाश भैरव गुथिका अध्यक्ष सागर...

  बनेपालीको नेतृत्वमा बन्यो बागमती प्रदेश स्तरीय लेखक संघ

  अखिल नेपाल लेखक संघ, बागमती प्रदेशमा अगिव बनेपालीको अध्यक्षतामा नयाँ कार्यसमिति चयन गरिएको छ ।...

  भक्तपुर नगरब्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता शुरु

  भक्तपुर नगरपालिकाले हरेक वर्ष गर्दै आएको नगरव्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता शुरु भएको छ । सोमबार...

  भक्तपुरका ८ मानन्धर सम्मानित

  भक्तपुर उद्योग वाणिज्य संघका नवनिर्वाचित अध्यक्ष शिवप्रसाद मानन्धरसहित ८ जना अगुवा मानन्धरहरुलाई सम्मान गरिएको छ...

  जुगलको अध्यक्षतामा प्रेस सेन्टर नेपालको नयाँ नेतृत्व निर्वाचित

  क्रान्तिकारी पत्रकारहरुको संगठन प्रेस सेन्टर नेपालको चितवनमा सम्पन्न चौथो राष्ट्रिय महाधिवेशनबाट नयाँ नेतृत्व चयन भएको...