News Portal

 • पत्रकार हुँ भन्दै प्रभावमा पारी करिब १५ लाख ठगी गर्ने युवक पक्राउ

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ३ कात्तिक २०७८
  ९२६ पटक
  भक्तपुर, ३ कात्तिक २०७८

  राष्ट्रिय अनुसन्धान विभागको अनुसन्धान अधिकृत पदमा जागिर लगाईदिन्छु भनी ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ परेका छन् । आफू नेपाल टेलीभिजनको पत्रकार र अनुसन्धान विभागको उच्च पदस्थ कर्मचारी भएको भन्दै उनले ठगी गरेको आरोप लागेको छ ।

  पक्राउ पर्नेमा झापा जिल्लाको सुरुङ्गा कनकाई नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल चावहिल बस्ने वर्ष ३५ का निलम भट्टराई रहेका छन् । उनले तनहुँ शुक्लागण्डकी न.पा. वडा नं. ३ बस्ने वर्ष ३० की एक महिलालाई  आफू चलचित्र क्षेत्र तथा राष्ट्रिय अनुसन्धान विभागको उच्च अधिकारी र नेपाल टेलिभिजनको पत्रकार समेत भएको भन्दै करिब १५ लाख ठगी गरेको आरोप लागेको छ ।                                                                                                                                                 आफ्नो पहुँच गृह मन्त्रालयको उच्च अधिकारीहरूसँग रहेको र राष्ट्रिय अनुसन्धान विभागको अधिकृत पदमा जागिर लगाइदिन १५ लाख मागेका प्रहरीले जनाएको छ । पिडितलाइ प्रलोभनमा पारी विश्वास दिलाइ पटक पटक गरी १४ लाख ५०हजार लिएपछि उनी फरार भएका थिए । सुर्खेतको विरेन्द्रनगर न.पा. वडा नं. ६ सुर्खेत बसपार्क बाट उनलाई महानगरीय अपराध महाशाखाको टोलीले पक्राउ गरेको हो । पक्राउ परेका भट्टराई उपर थप आवश्यक अनुसन्धान तथा कारवाहीको लागि महानगरीय प्रहरी परिसर टेकु पठाएको अपराध महाशाखाले जनाएको छ

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुर जिल्ला अदालतका ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट

  भक्तपुर जिल्ला अदालतमा एक वर्षमा ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट गरिएको बताइएको छ...

  एसईईमा राम्रो नतिजा ल्याउने विद्यार्थी र विद्यालयलाई एनप्याब्सन भक्तपुरको अभिनन्दन

  नेसनल प्याव्सन भक्तपुरले आफ्ना सदस्य विद्यालयहरुबाट यस वर्षको माध्यमिक शिक्षा उतीर्ण परीक्षा (एसईई) मा सम्मिलित...

  प्रधानमन्त्री ओलीसहित २१ मन्त्रीले लिए सपथ

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले प्रधानमन्त्रीको शपथ लिएका छन् । सोमबार राष्ट्रपति कार्यालय शीतल निवासमा आयोजित...

  नौ भाषामा दखल भएका रिजाललाई ५० हजार राशीको प्रतिभा पुरस्कार

  भाषा तथा सस्कृतिकर्मी भक्ती रिजाल प्रादेशिक “प्रतिभा” पुरस्कार बाट सम्मानित भएका छन् । रिजाललाई संघीय...

  दुर्लभ थापा मन्त्री बन्ने वा नबन्ने भन्नेबारे यस्तो छ महेश बस्नेतको भनाइ

  mahesh basnet bhaktapur 2

  पूर्व मन्त्री एवं नेकपा एमालेका पोलिटब्युरो सदस्य महेश बस्नेतले भक्तपुर-२ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ...