News Portal

 • पत्रकार हुँ भन्दै प्रभावमा पारी करिब १५ लाख ठगी गर्ने युवक पक्राउ

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ३ कात्तिक २०७८
  ८५६ पटक
  भक्तपुर, ३ कात्तिक २०७८

  राष्ट्रिय अनुसन्धान विभागको अनुसन्धान अधिकृत पदमा जागिर लगाईदिन्छु भनी ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ परेका छन् । आफू नेपाल टेलीभिजनको पत्रकार र अनुसन्धान विभागको उच्च पदस्थ कर्मचारी भएको भन्दै उनले ठगी गरेको आरोप लागेको छ ।

  पक्राउ पर्नेमा झापा जिल्लाको सुरुङ्गा कनकाई नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल चावहिल बस्ने वर्ष ३५ का निलम भट्टराई रहेका छन् । उनले तनहुँ शुक्लागण्डकी न.पा. वडा नं. ३ बस्ने वर्ष ३० की एक महिलालाई  आफू चलचित्र क्षेत्र तथा राष्ट्रिय अनुसन्धान विभागको उच्च अधिकारी र नेपाल टेलिभिजनको पत्रकार समेत भएको भन्दै करिब १५ लाख ठगी गरेको आरोप लागेको छ ।                                                                                                                                                 आफ्नो पहुँच गृह मन्त्रालयको उच्च अधिकारीहरूसँग रहेको र राष्ट्रिय अनुसन्धान विभागको अधिकृत पदमा जागिर लगाइदिन १५ लाख मागेका प्रहरीले जनाएको छ । पिडितलाइ प्रलोभनमा पारी विश्वास दिलाइ पटक पटक गरी १४ लाख ५०हजार लिएपछि उनी फरार भएका थिए । सुर्खेतको विरेन्द्रनगर न.पा. वडा नं. ६ सुर्खेत बसपार्क बाट उनलाई महानगरीय अपराध महाशाखाको टोलीले पक्राउ गरेको हो । पक्राउ परेका भट्टराई उपर थप आवश्यक अनुसन्धान तथा कारवाहीको लागि महानगरीय प्रहरी परिसर टेकु पठाएको अपराध महाशाखाले जनाएको छ

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सांसद सन्तोष परियार रास्वपाको केन्द्रीय सदस्य मनोनित

  santosh pariyar rabi

  भक्तपुरका नेता तथा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका प्रमुख सचेतकसमेत रहेका सांसद सन्तोष परियार पार्टीको केन्द्रीय समितिमा...

  स्पा सेन्टरका संचालक पौडेल पक्राउ

  रोजगारीको प्रलोभन देखाई वेश्यावृत्तीमा लगाएको अभियोगमा काठमाडौं महानगरपालिका-९ रातोपुलस्थित नुवाकोट व्यूटी पार्लर एण्ड स्पा सेन्टरका...

  भक्तपुर नगरपालिकाले सम्पूर्ण लागत आफै व्यहोर्ने गरी बनाउँदैछ थन्थु दरवार

  पुरातत्व विभागका महानिर्देशक सौभाग्य प्रधानाड्डको नेत्रित्वामा आएको एक टोलीले भक्तपुर नगरपालिकाको पुरानो नगरपालिका भवन रहेको...

  भक्तपुर केन्द्रबिन्दु भएर भूकम्प

  भक्तपुरमै केन्द्रबिन्दु गरी भूकम्प गएको छ । भक्तपुरको पलाँसे आसपास केन्द्रबिन्दु भएर मंगलवार राति करिब...

  गीत संगीतले संदेश दिन सक्नुपर्छ : सुनिल प्रजापति

  sunil prajapati bhaktapur

  भक्तपुर नगरपालिकाका प्रमुख सुनिल प्रजापतिले गीत संगीतले समाजलाई संदेश दिन सक्नुपर्ने प्रष्ट पारेका छन् ।...