News Portal

 • भक्तपुर सांगीतिक समाजको आयोजनामा २५ जनाले गरे रक्तदान

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ११ मंसिर २०७८
  १५६ पटक
  भक्तपुर, ११ मंसिर २०७८

  भक्तपुर सांगीतिक समाजले आफ्नो पाँचौ स्थापना दिवसको अवसर पारेर रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । शनिबार भक्तपुरको सूर्यविनायकमा रक्तदान कार्यक्रम कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।                                                                                                                                                     उक्त अवसरमा  कार्यक्रममा २५ जना रक्तदाताहरुले रक्तदान गरेका समाजका उपाध्यक्ष कपिल कस्पालले बताए । कार्यक्रमलाई रोचक बनाउन विभिन्न कलाकारहरुले गीत संगीत प्रस्तुत गर्दै सांगीतिक माहोल बनाएका थिए । गायकहरु राजेश मान के. सी, कपिल कस्पाल, बिजेन्द्र चवाल, प्रविन शाही, बिनोदराज ढुङेल, श्रीजल मधिकर्मीले आफ्नो सांगीतिक प्रस्तुति दिएका थिए । कार्यक्रम को हौसला बढाउन बरिस्ठ गीतकार सुवासचन्द्र ढुङ्गेल, गायक अजर जंगम, साश्त्रीय गायक सुनिल लोहला, संगीतकार हेम लामा र सुमन रंजीतकार, त्यसै गरेर साहित्यकार अनिश शाक्यसहित संचारकर्मी मतिना लिबि, रेणु त्वायनाबासु लगायत को सहभागिता रहेको समाजका सचिव अल्बर्ट बज्राचार्यले बताए ।
  कार्यक्रमको संयोजन गायक एवम् समाजका उपाध्यक्ष तथा रागरागिनी इन्टरटेन्मेन्ट प्रा.लि. का प्रमुख कपिल कस्पालले  गरेका बताइएको छ । पाँचौ स्थापना दिवसको अवसरमा रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न गर्न सकेकोमा समाजका अध्यक्ष प्रविण शाहीले सन्तोष ब्यक्त गरेका छन् । आगामी दिनमा यस्ता सामाजिक काममा समाजलाई थप क्रियाशील बनाइने उनले बताएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  आईपीएल अक्सनमा नेपालका १५ खेलाडी

  इन्डियन प्रिमियर लिग ( आईपीएल ) को अक्सन फेब्रुअरी १२ र १३ तारिखमा भारतको बैंगलोरमा...

  मौसमीफ्लू कि कोभिड कसरी थाहा पाउने

  कोभिड महामारीकाबीच मौसममा देखिएको प्रभावका कारण कोभिडजस्तै लक्षण भएका मानिसहरूको सङ्ख्यामा वृद्धि देखिएको चिकित्सकहरूले बताएका...

  रहेनन् पूर्व सांसद एवं साल्ट ट्रेडिङका अध्यक्ष मानन्धर

  साल्ट ट्रेडिङ कर्पोरेसनका अध्यक्ष एवम् नेपालका चर्चित उद्योगी लक्ष्मीदास मानन्धरको निधन भएको छ । पछिल्लो समय...

  जोरबिजोर नियम अनुसार सवारी चलाउन सिडिओ शर्माको आदेश

  rudra sharma

  काठमाडौँ उपत्यकाभित्र चल्ने यातायातमा जोरबिजोर प्रणाली लागू गरिएको छ । कोभिड नियन्त्रणका लागि भन्दै प्रमुख...

  समाजवादी प्रेस संगठन भक्तपुरको अध्यक्षमा कार्की, सचिवमा चौलागाईं

  नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत समाजवादी) निकट समाजवादी प्रेस संगठन नेपाल भक्तपुरको नेतृत्वमा पत्रकार दिनेश कार्की...