News Portal

 • कक्षा १० को परीक्षा नियन्त्रकमा रायमाझी

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता सानोठिमी, २ माघ २०७८
  २३३४ पटक
  सानोठिमी, २ माघ २०७८

  सानोठिमीस्थित परीक्षा नियन्त्रण कार्यालयको प्रमुखमा अर्जुनबहादुर रायमाझी नियुक्त भएका छन् । उप सचिव रायमाझी राष्ट्रिय परीक्षा बोर्ड अन्तर्गत परीक्षा नियन्त्रण कार्यालय(कक्षा १०) को कामु परीक्षा नियन्त्रक नियुक्त भएका हुन् ।

  नवनियुक्त परीक्षा नियन्त्रक रायमाझीले पदभार ग्रहण गर्दै परीक्षा विद्यार्थीको भविष्यसंग जोडिएकोले कार्यसम्पादनमा कर्मचारीहरु जिम्मेवार बन्नुपर्ने बताए । कार्यालयमा आउने सेवाग्राहीलाई मिठो बोलीबचन गर्न र छिटो र त्रुटीरहित सेवा प्रवाह गर्न निर्देशन दिंदै नियन्त्रक रायमाझीले सेवाग्राही मैत्री व्यवहार नगर्ने कर्मचारीहरुलाई कारवाही गर्ने समेत प्रष्ट पारे । विद्यार्थीहरु स्वभावत: छिटो काम खोज्ने स्वभावका हुने भन्दै उनले विद्यार्थीहरुलाई हप्काएर नभई सम्झाई बुझाई कन्भिन्स गर्नुपर्नेमा जोड दिए । परीक्षा नियन्त्रण कार्यालयका कर्मचारीहरुको व्यवहारले विद्यार्थीहरुमा कर्मचारीप्रतिको दृष्टिकोण बन्ने बताउदै उनले मुस्कानसहितको सेवा दिन निर्देशन दिएका थिए ।

  निवर्तमान परीक्षा नियन्त्रक रुद्रप्रसाद अधिकारीको शिक्षा,विज्ञान तथा प्रविधि मन्त्रालयमा सरुवा भएसंगै रायमाझी उनको ठाउँमा आएका हुन् । राष्ट्रिय परीक्षा बोर्डका अध्यक्ष महाश्रम शर्माले अधिकारीलाई बिदाइ तथा रायमाझीलाई बोर्डको कार्यालयमा स्वागत गरेका उनका निजी सचिव प्रकाश अवालेले बताए । उक्त अवसरमा अध्यक्ष शर्माले नवनियुक्त परीक्षा नियन्त्रक रायमाझीको कार्यकाल बोर्डका लागि थप प्रभावकारी हुने विश्वास व्यक्त गर्दै आवश्यक निर्देशन दिएका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरमा भयरहीत वातावरणमा शान्तिपूर्ण तवरले निर्वाचन सम्पन्न

  भक्तपुरकी प्रमुख जिल्ला अधिकारी रुद्रादेवी शर्माले सीमित साधन र श्रोतका बीचपनि भक्तपुरमा शान्तिपूर्ण तवरले निर्वाचन...

  भक्तपुर औधोगिक क्षेत्रलाई स्थानान्तरण गर्नुपर्छ : सांसद सुवाल

  prem suwal

  भक्तपुरका संघीय सांसद समेत रहेका नेमकिपाका सचिव प्रेम सुवालले  ब्यासीस्थित बस्तीको बीचमा रहेको औधोगिक क्षेत्रलाई...

  मतदान स्थलमै मतगणना गर्नुपर्छ : न्यायाधिश बास्तोला

  गोपाल gopal prasad bastola

  भक्तपुरका मूख्य निर्वाचन अधिकृत एवं जिल्ला अदालतका न्यायाधिश गोपालप्रसाद बास्तोलाले निर्वाचन गराउन बजेट र जनशक्ति...

  ईश्वरको सपथ लिन इन्कार गरेका कम्युनिष्ट मेयरको उद्घोष : जनताको सेवाबाहेक स्वार्थ छैन

  भक्तपुर नगरपालिकाका नव निर्वाचित जनप्रतिनिधिको प्रमाण पत्र वितरण तथा शपथ ग्रहण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ...

  सूर्यविनायकमा एमाले नेतृत्वको निरन्तरता : मेयरमा थापा र उपमेयरमा भट्टराई निर्वाचित

  सूर्यविनायक नगरपालिकामा नेकपा (एमाले)ले आफ्नो नाक राखेको छ । जिल्लाका २ पालिकाको नेतृत्व गुमाउन पुगेको...