News Portal

 • कक्षा १० को परीक्षा नियन्त्रकमा रायमाझी

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता सानोठिमी, २ माघ २०७८
  ३३३० पटक
  सानोठिमी, २ माघ २०७८

  सानोठिमीस्थित परीक्षा नियन्त्रण कार्यालयको प्रमुखमा अर्जुनबहादुर रायमाझी नियुक्त भएका छन् । उप सचिव रायमाझी राष्ट्रिय परीक्षा बोर्ड अन्तर्गत परीक्षा नियन्त्रण कार्यालय(कक्षा १०) को कामु परीक्षा नियन्त्रक नियुक्त भएका हुन् ।

  नवनियुक्त परीक्षा नियन्त्रक रायमाझीले पदभार ग्रहण गर्दै परीक्षा विद्यार्थीको भविष्यसंग जोडिएकोले कार्यसम्पादनमा कर्मचारीहरु जिम्मेवार बन्नुपर्ने बताए । कार्यालयमा आउने सेवाग्राहीलाई मिठो बोलीबचन गर्न र छिटो र त्रुटीरहित सेवा प्रवाह गर्न निर्देशन दिंदै नियन्त्रक रायमाझीले सेवाग्राही मैत्री व्यवहार नगर्ने कर्मचारीहरुलाई कारवाही गर्ने समेत प्रष्ट पारे । विद्यार्थीहरु स्वभावत: छिटो काम खोज्ने स्वभावका हुने भन्दै उनले विद्यार्थीहरुलाई हप्काएर नभई सम्झाई बुझाई कन्भिन्स गर्नुपर्नेमा जोड दिए । परीक्षा नियन्त्रण कार्यालयका कर्मचारीहरुको व्यवहारले विद्यार्थीहरुमा कर्मचारीप्रतिको दृष्टिकोण बन्ने बताउदै उनले मुस्कानसहितको सेवा दिन निर्देशन दिएका थिए ।

  निवर्तमान परीक्षा नियन्त्रक रुद्रप्रसाद अधिकारीको शिक्षा,विज्ञान तथा प्रविधि मन्त्रालयमा सरुवा भएसंगै रायमाझी उनको ठाउँमा आएका हुन् । राष्ट्रिय परीक्षा बोर्डका अध्यक्ष महाश्रम शर्माले अधिकारीलाई बिदाइ तथा रायमाझीलाई बोर्डको कार्यालयमा स्वागत गरेका उनका निजी सचिव प्रकाश अवालेले बताए । उक्त अवसरमा अध्यक्ष शर्माले नवनियुक्त परीक्षा नियन्त्रक रायमाझीको कार्यकाल बोर्डका लागि थप प्रभावकारी हुने विश्वास व्यक्त गर्दै आवश्यक निर्देशन दिएका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित मानिस मृत फेला

  भक्तपुरको राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित एकजना व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन । मध्यपुर...

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स क्लवले १ लाख डलर सहयोग...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...

  २९ उद्योगी व्यवसायीलाई ‘कर्पोरेट बिजनेश अवार्ड’

  काठमाडौं, २१ फागुन २०८० । कर्पोरेट मिडिया ग्रुपले विभिन्न उद्योगी तथा व्यवसायीहरूलाई अवार्ड तथा सम्मान...