News Portal

 • खानेपानी सचिवमा गेलालको सरुवा : खानेपानीको समस्याबाट गुज्रिरहेका भक्तपुरबासी उत्साहित

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता चाँगुनारायण, १० जेठ २०७९
  २५८९ पटक
  maniram gelalचाँगुनारायण, १० जेठ २०७९

  सरकारले ४ जना सचिव सरुवा गरेसंगै भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरबासी मणिराम गेलालको खानेपानी मन्त्रालयमा सरुवा भएको छ । मंगलवार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकको निर्णय अनुसार सचिव गेलालको खानेपानी मन्त्रालयमा सरुवा भएको हो ।

  उनी प्रधानमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषद्को कार्यालयबाट खानेपानी मन्त्रालयमा पुग्न सफल भएका हुन् । मन्त्रालयको सचिव सरुवामा मन्त्रीहरुको समेत अभिरुची हुने गर्दछ । खानेपानी मन्त्रालयमा काँग्रेसका उमाकान्त चौधरी मन्त्री रहेका छन् । खानेपानीका सुरेश आचार्यलाई प्रधानमन्त्री कार्यालय पुर्याएर गेलाललाई ल्याइएको हो । गेलाल र आचार्य दुवै प्राविधिक समुहबाट सचिवमा बढुवा भएका हुन् । कोटेश्वर निवासी आचार्य नागरिक उड्डयन मन्त्रालयबाट सचिव भएका हुन् ।

  सरकारले गेलाललाई खानेपानी मन्त्रालयको सचिवमा सरुवा गर्ने निर्णय गरेपछि भक्तपुर र विशेषगरी चाँगुका स्थानीय उत्साहित भएका छन । खानेपानीको समस्याबाट गुज्रिरहेको भक्तपुरको समस्या समाधानमा गेलालले सहयोग पुर्याउने स्थानीयले सामाजिक संजालमा अपेक्षा गरेका देखिन्छ ।

  ओली सरकारको समयमा उर्जा, जलश्रोत तथा सिंचाई मन्त्रालय सम्हालेका गेलाललाई प्रधानमन्त्री तथा मन्त्री परिषदको कार्यालयमा पुर्याइएको थियो । सचिवहरुलाई मन्त्रालयको जिम्मेवारी नदिई थन्क्याउने ठाउँको रुपमा प्रधानमन्त्री तथा मन्त्री परिषदको कार्यालयलाई लिने गरिन्छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  माओवादी केन्द्रका केन्द्रीय सदस्य एवं भक्तपुरका नेता ढकालले दिए पार्टीलाई ६ बुँदे सुझाव

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) का केन्द्रीय सदस्य रहेका भक्तपुरका युवा नेता डिपी ढकालले पार्टी लाई ६...

  विश्वविद्यालयको पठनपाठनमा अवरोध हुने गतिविधि राम्रो होइनः शिक्षामन्त्री पौडेल

  शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधिमन्त्री देवेन्द्र पौडेलले विश्वविद्यालयहरूमा तालाबन्दी लगाउने काम हुन नदिन सरकार सचेत रहेको...

  भारतीय दूतावासका भारतीय सुरक्षा गार्डद्धारा आफैँलाई गोली हानी आत्महत्या

  काठमाडौँको लैनचौरस्थित भारतीय दूतावासमा कार्यरत भारतीय सुरक्षा गार्डले ड्युटी समयमै आफैँलाई गोली हानी आत्महत्या गरेका...

  एसपीपीमा संलग्न भएको प्रमाण देखाउन ओलीको माग

  नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले एसपीपीमा सहभागि हुने विषयमा सुशील कोइराला नेतृत्वकै सरकारले एसपीपीमा...

  इनफ इज इनफः केपी ओली

  नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले सत्तारूढ दलका नेताहरूलाई अमेरिकासँग भएको स्टेट पार्टनरशिप प्रोग्राम (एसपीपी)...