News Portal

 • जनता समाजवादीका भक्तपुर अध्यक्षलाई पदमुक्त गर्ने निर्णय

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, २० असार २०७९
  ९६२ पटक
  भक्तपुर, २० असार २०७९

  केन्द्रमा बिभाजनको संघारमा रहेको जनता समाजवादी पार्टी नेपालको भक्तपुर जिल्ला समितिले अध्यक्षलाई पदमुक्त गर्ने निर्णण गरेको छ । उपाध्यक्ष शान्तुराम भट्टराईको अध्यक्षतामा बसेको पदाधिकारी बैठकले अध्यक्ष श्याम सिल्पकारलाई पदमुक्त गर्ने घोषणा गरेको हो ।                                                                                                                         अध्यक्ष सिल्पकारले पदीय मर्यादा उल्लंघन गरेको र कमिटीलाई  निष्कृय बनाएर बिधान बिपरित आफूखुसी कार्यहरु गर्दै हिडेको आरोप लगाइएको छ । उनीमाथि जिल्ला निर्णयपछि प्राप्त उम्मेदवारी बिपरित केन्द्रमा दबाब दिइ अशोक राइलाई प्रभावमा पारी पार्टीमै नभएका आफ्नो खल्तीका मान्छेलाई गत स्थानीय निर्वाचनमा उम्मेदवार बनाएको समेत आरोप लगाइएको छ ।                                                                                 आइतबार कोषाध्यक्ष बाहेकका सबै पदाधिकारी सम्मिलित बैठकले अध्यक्ष सिल्पकारलाई पदमुक्त गर्ने सर्वसम्मत निर्णय गरेको हो । केन्द्रीय नेता श्रीराम खाइजुले उक्त निर्णयको पुष्टि गरेका छन् । ” साथीहरुले अध्यक्षलाई पदमुक्त गरेको जानकारी गराउनुभएको छ ।” उनले भने ।                                                                                                                                           अध्यक्ष सिल्पकारलाई पदमुक्त गर्ने निर्णयमा उपाध्यक्ष शान्तुराम भट्टराई र ललिता श्रेष्ठ त्यसैगरी सचिव रमेश ख्याजु र  सह सचिव सिद्धिराम खाइजु लगायत बिभिन्न जनवर्गीय समितिका अध्यक्षहरुले हस्ताक्षर गरेका छन् । पदाधिकारी बैठकले अध्यक्ष लाई नै पदमुक्त गर्ने निर्णय गरेसंगै जसपा भक्तपुरको राजनीति पेचिलो बनेको छ  । २७ सदस्यीय जिल्ला समितिमा आफूहरूको पक्षमा दुई तिहाई बहुमत रहेको उपाध्यक्ष शान्तुराम भट्टराईले जिकिर गरेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  निर्वाचन सम्बन्धी कानुन संशोधन गर्न सरकार तयार छः कानुनमन्त्री शर्मा

  कानुन, न्याय तथा संसदीय मामिला मन्त्री गोविन्दप्रसाद शर्मा काइरालाले निर्वाचन सम्बन्धी कानुनलाई संशोधन गर्न सरकार...

  चीन आक्रमणको अन्तिम तयारीमा छः ताइवान

  चीन आक्रमणको अन्तिम तयारीमा रहेको ताइवानका विदेशमन्त्री जोसेफ वुले बताएका छन्। सीमा क्षेत्रमा चीनले गरेको...

  देशभरका नासुले आज आन्दोलन गर्ने

  तलब फरक भएको भन्दै देशभरका नायब सुब्बा(नासु)ले आज मंगलबार आन्दोलन गर्ने भएका छन्। सरकारले असमान...

  मोरङमा ट्रक कन्टेनरभित्र पुरुषको शव भेटियो

  मोरङमा ट्रक कन्टेनरभित्र एक पुरुषको शव भेटिएको छ ।सुन्दरहरैँचा नगरपालिकास्थित सलकपुरमा ना ३ ख ४७४३...

  एमाले संघीय निर्वाचनका लागि दल दर्ता गर्ने

  नेकपा एमाले आगामी मंसिरमा तय भएको संघीय निर्वाचनका लागि आज मंगलबार दल दर्ता गराउने भएको...