News Portal

 • जनता समाजवादीका भक्तपुर अध्यक्षलाई पदमुक्त गर्ने निर्णय

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, २० असार २०७९
  १३८६ पटक
  भक्तपुर, २० असार २०७९

  केन्द्रमा बिभाजनको संघारमा रहेको जनता समाजवादी पार्टी नेपालको भक्तपुर जिल्ला समितिले अध्यक्षलाई पदमुक्त गर्ने निर्णण गरेको छ । उपाध्यक्ष शान्तुराम भट्टराईको अध्यक्षतामा बसेको पदाधिकारी बैठकले अध्यक्ष श्याम सिल्पकारलाई पदमुक्त गर्ने घोषणा गरेको हो ।                                                                                                                         अध्यक्ष सिल्पकारले पदीय मर्यादा उल्लंघन गरेको र कमिटीलाई  निष्कृय बनाएर बिधान बिपरित आफूखुसी कार्यहरु गर्दै हिडेको आरोप लगाइएको छ । उनीमाथि जिल्ला निर्णयपछि प्राप्त उम्मेदवारी बिपरित केन्द्रमा दबाब दिइ अशोक राइलाई प्रभावमा पारी पार्टीमै नभएका आफ्नो खल्तीका मान्छेलाई गत स्थानीय निर्वाचनमा उम्मेदवार बनाएको समेत आरोप लगाइएको छ ।                                                                                 आइतबार कोषाध्यक्ष बाहेकका सबै पदाधिकारी सम्मिलित बैठकले अध्यक्ष सिल्पकारलाई पदमुक्त गर्ने सर्वसम्मत निर्णय गरेको हो । केन्द्रीय नेता श्रीराम खाइजुले उक्त निर्णयको पुष्टि गरेका छन् । ” साथीहरुले अध्यक्षलाई पदमुक्त गरेको जानकारी गराउनुभएको छ ।” उनले भने ।                                                                                                                                           अध्यक्ष सिल्पकारलाई पदमुक्त गर्ने निर्णयमा उपाध्यक्ष शान्तुराम भट्टराई र ललिता श्रेष्ठ त्यसैगरी सचिव रमेश ख्याजु र  सह सचिव सिद्धिराम खाइजु लगायत बिभिन्न जनवर्गीय समितिका अध्यक्षहरुले हस्ताक्षर गरेका छन् । पदाधिकारी बैठकले अध्यक्ष लाई नै पदमुक्त गर्ने निर्णय गरेसंगै जसपा भक्तपुरको राजनीति पेचिलो बनेको छ  । २७ सदस्यीय जिल्ला समितिमा आफूहरूको पक्षमा दुई तिहाई बहुमत रहेको उपाध्यक्ष शान्तुराम भट्टराईले जिकिर गरेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मध्यपुर थिमिको सिन्दुर जात्रा र जिब्रो छेड्ने जात्रा सम्पन्न, सुजनले दोश्रो पटक छेडे जिब्रो

  भक्तपुरको मध्यपुर थिमि नगरमा सिन्दुर जात्रा सम्पन्न भएको छ । बिस्का जात्राकै अवसरमा मध्यपुरमा बैशाख...

  महोत्सव समापनमा भक्तपुरका पत्रकार ढकाललाई सम्मान

  भक्तपुर । जिल्लामा लामो समयदेखि पत्रकारितामा क्रियाशील रहेका पत्रकार हेमराज ढकाल सम्मानित भएका छन् ।...

  लेखक खाइजूको भोगाइमा आधारित यमलोक यात्रा सार्वजनिक

  लेखक श्रीराम खाइजूको सातौं कृति  सार्वजनिक भएको छ ।  खाइजूको आफ्नै जीवन संस्मरण समेटिएको पुस्तक...

  सडकमा उत्रियो गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...

  सार्वजनिक स्थल सफाइमा सक्रिय हुँदै गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...