News Portal

 • जनता समाजवादीका भक्तपुर अध्यक्षलाई पदमुक्त गर्ने निर्णय

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, २० असार २०७९
  १२३२ पटक
  भक्तपुर, २० असार २०७९

  केन्द्रमा बिभाजनको संघारमा रहेको जनता समाजवादी पार्टी नेपालको भक्तपुर जिल्ला समितिले अध्यक्षलाई पदमुक्त गर्ने निर्णण गरेको छ । उपाध्यक्ष शान्तुराम भट्टराईको अध्यक्षतामा बसेको पदाधिकारी बैठकले अध्यक्ष श्याम सिल्पकारलाई पदमुक्त गर्ने घोषणा गरेको हो ।                                                                                                                         अध्यक्ष सिल्पकारले पदीय मर्यादा उल्लंघन गरेको र कमिटीलाई  निष्कृय बनाएर बिधान बिपरित आफूखुसी कार्यहरु गर्दै हिडेको आरोप लगाइएको छ । उनीमाथि जिल्ला निर्णयपछि प्राप्त उम्मेदवारी बिपरित केन्द्रमा दबाब दिइ अशोक राइलाई प्रभावमा पारी पार्टीमै नभएका आफ्नो खल्तीका मान्छेलाई गत स्थानीय निर्वाचनमा उम्मेदवार बनाएको समेत आरोप लगाइएको छ ।                                                                                 आइतबार कोषाध्यक्ष बाहेकका सबै पदाधिकारी सम्मिलित बैठकले अध्यक्ष सिल्पकारलाई पदमुक्त गर्ने सर्वसम्मत निर्णय गरेको हो । केन्द्रीय नेता श्रीराम खाइजुले उक्त निर्णयको पुष्टि गरेका छन् । ” साथीहरुले अध्यक्षलाई पदमुक्त गरेको जानकारी गराउनुभएको छ ।” उनले भने ।                                                                                                                                           अध्यक्ष सिल्पकारलाई पदमुक्त गर्ने निर्णयमा उपाध्यक्ष शान्तुराम भट्टराई र ललिता श्रेष्ठ त्यसैगरी सचिव रमेश ख्याजु र  सह सचिव सिद्धिराम खाइजु लगायत बिभिन्न जनवर्गीय समितिका अध्यक्षहरुले हस्ताक्षर गरेका छन् । पदाधिकारी बैठकले अध्यक्ष लाई नै पदमुक्त गर्ने निर्णय गरेसंगै जसपा भक्तपुरको राजनीति पेचिलो बनेको छ  । २७ सदस्यीय जिल्ला समितिमा आफूहरूको पक्षमा दुई तिहाई बहुमत रहेको उपाध्यक्ष शान्तुराम भट्टराईले जिकिर गरेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा नर्सिङ्ग पढाउछौं : सांसद थापा

  durlab

  प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापाले मध्यपुर थिमि नगरपालिकाको नेपाल कोरिया मैत्री नगर अस्पताललाई स्वास्थ्य शिक्षासंग...

  मिटरब्याजी पीडितको माग सम्बोधन गर्ने गृह मन्त्रालयको आश्वासन

  मिटरब्याजी पीडितका समस्या समाधान गर्ने आश्वासन गृह मन्त्रालयले दिएको छ । मिटरब्याजी पीडितलाई भेट्न टंगाल...

  नेपालको अन्धोपन न्यूनीकरणमा नेत्रज्योति संघको भुमिका महत्वपुर्णः सभामुख घिमिरे

  प्रतिनिधि सभाका सभामुख देबराज घिमिरेले नेपालको अन्धोपन न्यूनीकरणमा नेत्रज्योति संघको भुमिका महत्वपुर्ण रहेको बताएका छन्...

  गोपाल नारायणको नेतृत्वमा नेराकस(निजामती)को शिक्षा विभागीय कार्यसमिति पुनर्गठन

  नेपाल राष्ट्रिय कर्मचारी संगठन (निजामती) को शिक्षा विभागीय कार्यसमिति पुनर्गठन गरिएको छ । निवर्तमान अध्यक्ष...

  मंगलवार बेलुकी गठबन्धनको बैठक बस्ने, मन्त्रिपरिषद् विस्तार गर्न छलफल गरिने

  मंगलबार सत्तारुढ गठबन्धनको बैठक बस्ने भएको छ । मन्त्रिपरिषद् विस्तारका लागि छलफल गर्न मंगलबार अपरान्ह...